Адвокат бійців 51 бригади планує видати книжку, потрібні кошти

17 Лютого 2019, 11:17
Василь Нагорний під час суду у справі Віктора Котика 4018
Василь Нагорний під час суду у справі Віктора Котика

Рукопис від журналіста і правозахисника Василя Нагорного готовий, потрібні кошти на друк. 

Книга художньо-документальна, про події, які відбувались в 2014-2015 роках. Прототипами героїв є наші мобілізовані бійці, добровольці. Про це написав Василь Нагорний на своїй сторінці у Faceboook

«Ви впізнаєте в них своїх друзів, рідних, коханих. Це розповідь не так про війну, як про долю тих, хто був на війні і зміг залишитись Людиною. Писав її для того, щоб читач не лише знав правду про ті трагічні події, але й мав бажання жити, кохати, боротись», - анонсує Василь Нагорний.

Однак, навіть мінімальний тираж – це не підйомна зараз сума для правозахисника, адже тривалий час він працював на волонтерських засадах. Тільки за один 2015 рік Василь Нагорний проконсультував близько двох тисяч бійців, виграв 14 судових справ. Станом на початок 2019 року Нагорний вважає найбільшим досягненням те, що закрито понад 500 кримінальних проваджень щодо бійців волинської бригади. Також йому вдалося відстояти родини безвісті загиблих, у цьому році основою буде боротьба за виплати інвалідам війни, вже першу справу виграли в Міністерства оборони.

Допомогти можна переказавши кошти на картку автора 4149 4391 0430 9624 (ПриватБанк), або будь-яким зручним для вас способом. 

Читайте також: Боєць 51-ї бригади нарешті вільний від переслідувань прокурорів

Коментарі
19 Лютого 2019, 14:06
Підримаю вихід в світ рукопису Василя Нагорного (дипломованого спеціаліста). Книгу видайте маленьким тиражем і запросіть мене на презентацію книги. Зареєструйте маленький тираж, як приватну власність і зможете потім працювати з іншими видавництвами, на вас можу тиснути я з німецького видавництва, тому що при виданні також свого рукопису я пожираю німецьке видавництво. Зареєструйте просто свій конспект , як літературну спадщину своєї сім'ї, а далі буде легше, буде не такий тиск, я "послаблю зашморги з Альгамбри"
19 Лютого 2019, 14:13
А я - Перемога... Звісно на днях перекажу кошти. Без мене особливо не пригайте від радощів, бо один невірний крок і ми усі в рабстві... Я тримаю оборону від британського мандату у Львівсько-Волинському басейні. Я єдина спадкоємиця престолу Романових , (єдина продовжувачка роду свого).від Стюартів чую (Кембели дальні -дальні родичі, непоганий психіатр) . Вони всеодна за орденами тягнуться до мене, за рекламою до мене. Не можу заспокоїтись від статті з подякою за зібрані продукти харчування для учасників АТО , бойових дій у 2014 році.
19 Лютого 2019, 14:17
статтю скинула як прочитала на Черкащину... Тарас Шевченко - точка створена для захисту волі і свободи, чоловікові Клеопатри було 13 років... Від ордену царя Соломона чую... <br/>... Мені тринадцятий минало...<br/>Я пас ягнята за селом...<br/>P.S. Орден можу й не отримати, але маю можливість покликати більш досвідчених і розумних спеціалістів, щоб поміряти глибину, навіть чи марнувати мені час на життя своєї дитини. Не сійте будь-ласка розуму , з зібраного при дорозі.
19 Лютого 2019, 14:19
не така я і багато, і багато витратила на захист від німецького видавництва...
19 Лютого 2019, 14:24
розклала вівці програму до ресторану з мільярдером, а вона в ресторані не облила його вином. що вони не знають як і з ким грають? То там завербовані в сексуальне рабство всі такі закохані. В мене сама завербована в три роки Маріелла : &quot;Дівчинка мені танцює цілий вечір...&quot;
19 Лютого 2019, 14:26
А ще в мене 200 грам кокаїну на аудіозаписі, від ОБОЗу, мене вгостили &quot;коктейлем&quot;. Приймаю 200 грам кокаїну. Кокаїн використовують в лікуванні нирок.
19 Лютого 2019, 14:27
Я ніколи не забуду 11 вересня - тарористичний акт в Вашингтоні.
19 Лютого 2019, 14:31
ще в мене десь є візитка Юрія Котика чи Котка
19 Лютого 2019, 14:35
тож сидять в Нововолинську з Британським мандатом... спічки їм такої дешевої як я не треба, а на дорогу спічку в них і не вистачає без мене. Кембели патрулюють ... О! Катка! Все правильно! Елізабет Арден - духи Ред Дор. Маестро!
19 Лютого 2019, 14:37
я вже все те бачила, мені це все вже снилося і я знаю як далі грати. Я була готова до запису як антихрист читає отче наш, а ви можете злякатися. заспокойтесь.
19 Лютого 2019, 14:38
Альгамбра.<br/>Каліщук О.Й.<br/> <br/>Em Am B7 Em<br/>Час рікою пливе, як зустрів я тебе,<br/> Am D7 G<br/>Як зустрів я тебе, моя пташко,<br/>E7 Am D7 G C |<br/>Довго, довго дививсь, марно очі трудив, |<br/> Am B7 Em |<br/>А впізнати тебе було важко. | (2)<br/><br/>Ти висока струнка, в тебе руса коса,<br/>В тебе очі сумні, не веселі,<br/>І уста вже не ті, не солодкі такі, |<br/>Скажи, хто цілував їх без мене. | (2)<br/><br/>Як зустрінеш колись, привітай усміхнись,<br/>Усміхнись, як колись усміхалась,<br/>Хоч пройшли вже роки і ми стали батьки, |<br/>Але наша любов не зів'яла. | (2)<br/><br/>Як почуєш колись біля свого вікна,<br/>Що хтось плаче і гірко зітхає,<br/>Не вставай, не трудись, не тривож свого сна, |<br/>Тільки знай, що тебе хтось кохає. | (2)<br/><br/>Я за своє життя море сліз пролила,<br/>Море сліз від тяжкої розлуки,<br/>Я тепер не дитя, як я була колись, |<br/>Щоби горю іти прямо в руки. | (2)<br/><br/>А у тебе є син, а у мене дочка,<br/>Ох як схожі вони між собою,<br/>То давай же ми їх об'єднаєм навік, |<br/>Коли нам не судилось з тобою. | (2)<br/><br/>На зелені луги впали білі сніги,<br/>Де з тобою ми часто гуляли,<br/>По дорогах зими йшли закохані ми, |<br/>Ясні зорі над нами сіяли. | (2)<br/>Поділитись сторінкою:
19 Лютого 2019, 14:41
Це не Макса бджоли прилетіли в Америку і обліли кафе, як я подавала сигнали? бо тоя шершнів ганяла від дочки маленької, потім в мене зміїний укус...
19 Лютого 2019, 14:42
Честер - німецька вівчарка , під порогом під час євро 2012, то мене приїжали застрелити...
19 Лютого 2019, 14:45
можете роздрукувати відкритку колосся в полі, хліб , сіль і вислати комусь, хто вас напрягає. (Електо - Ламборджині - мала)
19 Лютого 2019, 15:31
як парчу дають то приймайте за честь, що вино . Туфлі - Лаура в мене. В мене вже десь 5 та пара взуття мені в гроб
19 Лютого 2019, 15:35
це в мене вдома така атмосфера, бо когось забили, катували... не провели в останню путь... не в одязі дорогому, не в домовині, не попрощалась, не обійняла перед смертю. Повітря важке. Я просто мало не в халаті , не в домашньому одязі забираюсь з дому.
19 Лютого 2019, 15:37
епіцентр в мене вдома. поштовхи землетрусу, тріскає плитка на підлозі. Загиблим воякам ванну з водою набирала надворі , чула як хлюпались...
19 Лютого 2019, 15:39
то я така хижачка, тому коли в мене на подвір'ї під порогом валялись зайці, качка, я навіть не здивувалась, от ще тебе не вистачало щоб тобі глотку зубами не перегризла, а це я не жартую!
19 Лютого 2019, 15:40
хай хтось з священників вночі чи вечором приїде біля моєї хати посигналить
20 Лютого 2019, 14:05
Звичайно бидло в рясах мене спантеличило... Добре що є книги доступні з декупажу, вітражу і т.д. а то б я і не знала як жити даліф без вашої премудрої Лєни на яку ви забили. В батюшки хворіє дочка чорною хворобою - однокласниця моя, і він мені виліз на голову з нею, свиню свою в хліві прикрась
20 Лютого 2019, 14:05
Звичайно бидло в рясах мене спантеличило... Добре що є книги доступні з декупажу, вітражу і т.д. а то б я і не знала як жити даліф без вашої премудрої Лєни на яку ви забили. В батюшки хворіє дочка чорною хворобою - однокласниця моя, і він мені виліз на голову з нею, свиню свою в хліві прикрась
20 Лютого 2019, 14:06
Вам батюшки Господа какого звать... ? А я Гея! Ви хочете щоб у вас морква і цибуля погнили за тиждень?
20 Лютого 2019, 14:07
до дівчинки з свиньми вам ще далеко, я ще на драбину не насосала. Містично в мене рухається драбина на подвір'ї і лампа вкручена не з тієї сторони (патрон) : &quot;Під патронатом були і патронату не бачили.&quot;
20 Лютого 2019, 14:17
Рукопис від журналіста і правозахисника Василя Нагорного готовий, потрібні кошти на друк. Василю Нагорний, якщо ви мене чуєте: я спробую продзвонити свою сторінку у фейсбуці... з вашими даними і збором коштів на випуск книги. Не використовуйте картинок кольорових і фото, чорна пастель, простий олівець для кількох малюнків і , я сховаюсь між рядками і сторінками вашої книги з гірчичними сторінками і від неї згодом відштовхнусь. Робіть будь-ласка як я прошу для отримання стату IBCN і подальшого її перекладу на іноземні мови. Не звертайте на телепнів уваги: типу на молоко вистачає, я горобцям короля Саудівської Аравії 5 років торт сушила...
20 Лютого 2019, 14:18
один невірний крок і я без голови.
20 Лютого 2019, 14:18
шматочком вугілля в книзі похвастайтесь перед мною. не забудьте.
20 Лютого 2019, 14:24
- Точно горобців пригостила, зустріла, покормила?<br/>- Так. Навіть тортик їм висушила.<br/>- Я то підстрахувався...
20 Лютого 2019, 14:38
усьо... працюйте над книгою. Королю Саудівської Аравії будуть все перекладати. І сильне не розслабляйтеся бо скоро буде війна між Єгиптом і Ізраїлем. Звичайно це скажеться на нас.
20 Лютого 2019, 14:39
книжку як надрукуєте , мене на презентацію запросіть. Адреса : м. Нововолинськ вул.Липинського 10
20 Лютого 2019, 14:39
книжку як надрукуєте , мене на презентацію запросіть. Адреса : м. Нововолинськ вул.Липинського 10. Краля Анастасія
20 Лютого 2019, 14:44
тоє біле фераррі , на яке згляядалась вся митниця... то шо то в Туркі не вистачало на золоту фарбу?