У Пожарках прихильники Московського патріархату намагалися зірвати перехід громади у ПЦУ

16 Лютого 2019, 16:55
У Пожарках прихильники Московського патріархату намагалися зірвати перехід громади у ПЦУ 7820
У Пожарках прихильники Московського патріархату намагалися зірвати перехід громади у ПЦУ

У селі Пожарки Рожищенського району Волині прихильники УПЦ МП намагалися зірвати збори громади, на яких мали вирішувати долю переходу у ПЦУ.

Попередньо громада зібрала 150 підписів за перехід у ПЦУ. Загалом на збори прийшли 136 прихожан, із них 71 – «за» перехід у ПЦУ та 65 – проти, – пише ВолиньPost.

На загальні збори громади прибули прихильники УПЦ (МП), котрі протягом двох годин здійснювали спроби зірвати голосування, чинили тиск на вірян.

Окрім того, перед зборами священик обходив вулиці з погрозами, якщо селяни надумають перейти у ПЦУ.

Детально про подію читайте: Подробиці зборів у Пожарках, щодо переходу громади у ПЦУ

Читайте такожКерівники єпархій Московського патріархату просять допомоги в очільника Волинської області

Коментарі
16 Лютого 2019, 19:10
Брехня.
16 Лютого 2019, 19:26
Брехня .Ніхто нікому не погрожував...
16 Лютого 2019, 19:47
Хоч одна громада виявила сміливість заявити. Решта сидять як воду в рот набрали. Правильно Пожарки! А то сидять в Україні, за рахунок українців, топчуть нашу землю, користуються благами, а служать Москві. Прокидаємося район, прокидаємося, як Горохівський, Іваничівський, Маневицький, Старовижівський райони проснулися. Пора нам мати справді Українську Православну Церкву, а не московський паханат.
16 Лютого 2019, 19:57
Дожились.Радіють що йдуть під турецьке ярмо.
16 Лютого 2019, 19:58
Так що по зборах, 2/3 немає за , то шо не перейшли??
16 Лютого 2019, 20:01
2/ 3 із 136 це не менше 90 людей, а за 71 то шо??
16 Лютого 2019, 20:02
А як так? Підписів 150 а проголосувало 71
16 Лютого 2019, 20:05
Ура перша пішла
16 Лютого 2019, 20:11
Звісно перейти в церкву яка буде Константинополю поклоняється. І моляться за російського патріарха. Не в же в Україні стільки людей які ведуться на весь цей цирк. Краще би відстоювали краще життя. А то скоро жити буде не можливо. Люди масово виїжджають з України.
16 Лютого 2019, 20:19
Людям немає чим зайнятися. Чого ви забираєте церкви? Свої будуйте і служить там. Вислужиєтесь перед тими які наших хлопців як пушичне м'ясо відправляють.
16 Лютого 2019, 20:19
то що. перейшли?
16 Лютого 2019, 20:22
Не чекайте добра ті хто трогає церкву. І потім не жалуйтесь что трапляються біди в сім'ї ви самі їх накликаєте. З Богом ігри закінчуються плачевно
16 Лютого 2019, 20:30
Ні не перейшли, і не перейдуть.
16 Лютого 2019, 20:41
а чого
16 Лютого 2019, 21:03
православні не ведіться на ці статті це робиться все навмисно щоб посіяти між нами ворожнечу .краще помолитися один за одного , а не гидоту писати .
16 Лютого 2019, 21:08
А хіба вас в вашій московські церкві не вчили,що прокльони-це гріх,який повернеться бумирангом.Подумайте про своїх близьких і бійтесь бога перед тим як когось клясти.
16 Лютого 2019, 21:16
То Шняк там теж був???
16 Лютого 2019, 21:21
Як тільки шняку хочеться псувати собі авториет? Маєш церкву служи собі, ніхто поганого про тебе не говорить, нє требаб було влізти в те гімно, щоб люди почали в спину плювати!
16 Лютого 2019, 21:32
Ви дуже правильно написали.Так просто це розкольникам не минеться.І перестаньте видаляти коментарі.
16 Лютого 2019, 21:47
Таки да Шняк приїхав, а батюшки до свого ж батюшки мали не приїхати підтримати. Що там робив Шняк, чого йому їхати в чужу церкву??
16 Лютого 2019, 21:51
Шняку просто скучно живеться, шукає на свій зад пригод... найде....
16 Лютого 2019, 21:59
Люди схаменіться! Не ображайте людей даунами і ДЦП.Таке може бути у кожного .І бачимо, що ці хвороби не мтнають МП і УП.
16 Лютого 2019, 22:25
Василю зупинися, тебе не поважають навіть твої прихожани, а тепер будуть ненавидіти ще й по селах. Не лізь, хай самі ж люди, громада приймають рішення згідно закону. Тебе вже сьогодні проклинають в Пожарках, завтра будуть в Доросинях, нащо тобі те? Ти ж маєш внуків, дітей і не боїшся, але повір кара Божа на тебе чекає
16 Лютого 2019, 22:47
В Пожарках люди які відстояли російску церкву зробили велику помилку...Несхотіли приеднатися до помісної канонічної церкви України..а залишились у розколі зі світовим православям..Адже це не є канонічна територія РПЦ...І я думаю ці прокльни на них і залишаться...Ваші нащадки вам не простять Є мова історія культура традиції а церкви нема сироти ви..
16 Лютого 2019, 22:58
Нашу церкву визнають УСІ ПОМІСНІ ПРАВОСЛАВНІ ЦЕРКВИ СВІТУ, а вашу секту НІХТО окрім Стамбулу в якому теж половина не згідні з Патріархом, тому не вам розказувати за розкол. Ви як були не канонічними розкольниками так і залишились, а цю пургу що ти пишеш, залиш для таких як сам, які в православіїї нічого не розуміють. <br/>P.S. Що з тебе візьмеш типовий виборець порошенка..
16 Лютого 2019, 22:59
Горохівщина вже 26 парафій приєдналося до обеднаної церкви українського народу київської митрополіїї а Рожище??Якісь оплот русского міра..))це як потрібно зазомбувати людей??
16 Лютого 2019, 22:59
Яке твоє діло, ти вже задовбав всіх, про своїх нащадків думай!!! Люди так вирішили це їхня церква їхнє село, і їхнє право
16 Лютого 2019, 23:01
А ти убого мислиш!! Церква Христова а не Путінська чи ще якась як вам того не зрозуміти??
16 Лютого 2019, 23:05
Ні це тепер не їхня церква а могла бути..Вона приватизована московською філією.за януковича.Ти не знав що всі церкви приватизовані і громаде вже не власник..поцікався Задовбаний
16 Лютого 2019, 23:08
Пожарки великі молодці
16 Лютого 2019, 23:08
і тому держава перейменовує в російску церкву щоб анолювати ці статути і цю кріпосну приватну власність..Це ж питання національної безпеки.
16 Лютого 2019, 23:12
150 підписали за 70 прийшло ..збори не дійсні неприйшло більше половини..Я думаю вона 100 % перейде якщо піп не буде заходити в кожну хату і не клясти..прокльни недійсні піп повинен нести любов а не зло..
16 Лютого 2019, 23:13
Тут багато хто пише, що люди вирішили, ви самі хоч статтю читали? Наскільки я зрозумів МП не набрав не те що дві третини але й навіть половини голосів. Про канонічність не вам писати, думаю Вселенській патріарх в цьому питанні компетентніший. Про те що не визнали, просто на процедуру визнання потрібен час, все буде добре!
16 Лютого 2019, 23:15
Васьок заспокійся, випий щось, попустить!!!
16 Лютого 2019, 23:18
так що виходить вона вже і не російска бо нема тритини...Значить почергове богослужіння чи як??
16 Лютого 2019, 23:21
Коли обирали Митрополита Онуфрія предстоятелем Української Православної Церкви, час не потрібний був, в той самий день його привітали усі помісні церкви світу! А тут в друг &quot;просто на процедуру визнання потрібен час&quot; кого ви обманюєте, самі себе? ви ж розумієте що нічого не змінилось, ви як були за бортом світового православ'я так і задишились!!! знаєте що таке дипломатія, коли послати не культурно і ти просто ігноруєш?
16 Лютого 2019, 23:24
Колись в 89-роках, теж на церкву цепи одівали, Мулярці, Калюх і йому подібні, так Батюшку не пускали, всі вимерли, ви з ким жартуєте....
16 Лютого 2019, 23:27
Цеж якому потрібно бути підлому...до 21 15 і до 21 08..я якщо вичислять і підвішуть за яя..Як тоді заговориш підла ти людина
16 Лютого 2019, 23:32
Ви невірно розрізняєте поняття. Скільки часу потрібно було щоб визнати якусь нову державу? Наприклад Косово. Процес визнання триває й досі. Так само й з церквою. В нас утворилася нова Церква. Повірьте тепер Онуфрія привітали б з не такою швидкістю. До речі недавно в Кирило була річниця його посвячення, цікаво скільки патріархів Православних Церков прийняли його запрошення?
16 Лютого 2019, 23:34
Сам ти підлий, знав би ти зараз мій стан! Мене можна завтра знайтиу храмі Різдва Пресвятої Богородиці я з 8:00 буду там
16 Лютого 2019, 23:40
Читаю коментарі. Чесно кажучи, я в шоці! Скільки виявляється в нас &quot;глибоковіруючих людей&quot;, які виливають один на одного &quot;вагон жовчі&quot;. Відстоюючи Свою церкву, ви забуваєте про головне...про людяність. Не треба так.
16 Лютого 2019, 23:40
В нас не утворилась Нова церква а відродилась Київска Митрополія яка незаконно була анексована московським ханством..І вірніше називати не перехід а приеднання до Обєднаної Православної церкви Бо якщо ми називаємо Собор 15 грудня об'єднавчим, то ті парафії, які долучаються до єдності з нами, вони долучаються до Єдності, а не переходять. Вони переходять від розбрату, від розділення, закритої спільноти до простору справжнього українського помісного Православ'я
16 Лютого 2019, 23:47
Всіх московських попів треба гнати у Сиктивкар
16 Лютого 2019, 23:49
То нічого що ваша митрополія не канонічна, розкольницька? Яку не визнає православний світ
16 Лютого 2019, 23:49
Пожарки завтра йдуть до Василя проводити збори, а вдруг його прихожани не хочуть бути в ПЦУ, він же ж до нас прийшов і ми маємо право. Так що ждіть в 8 .15 маршрутка приходить
16 Лютого 2019, 23:51
Позор сапожніку
16 Лютого 2019, 23:55
Та кому потрібна та церква, там не один процес екзарцизму потрібно проводити, простіше бульдозером розрівняти і нову побудувати
17 Лютого 2019, 00:04
А чому вона не канонічна?
17 Лютого 2019, 00:21
Вже церкви бульдозером зносимо. Руський мір рулить. Комунякі теж так само все зносили чи на конюшні перетворювали. Молодець!
17 Лютого 2019, 00:22
Тому що вашого &quot;предстоятеля&quot; ніхто не рукополагав, він взвгалі не священик, не говорячи про єпископський сан! З попереднього вашого &quot;предстоятеля&quot; зняті всі церковні сани а на його самого накладено анафему! Ваша &quot;церква&quot; для усього православного світу неканонічна, розкольницька організація! І це визнають усі православні церкви світу окрім Стамбулу в якому теж не всі погоджуються з рішення пат. Варволомія!<br/><br/>p.s. Я не здивуюсь якщо завтра вам скажуть піти в унію і ви підете, бо це по європейські
17 Лютого 2019, 00:24
Чому ви всі такі підлі? Людина старається хоче допомогти ! А ви гадость пишите ! Господь зайвжди був справедливий , і буде, і ніхто цього ніколи незмінить. Він покарає всіх тих людей які роблять тільки зло для інших .
17 Лютого 2019, 00:36
Хто підлий? Може підлий той хто їде в чуже село намовляти людей переходити в розкол, деяким дає гроші щоб вони підтримали перехід?
17 Лютого 2019, 00:37
О да Шняк старається хоче собі допомогти, своїх сіл йому замало, сволоч
17 Лютого 2019, 00:40
Завтра цей срач буде показаний благочинному- Петру, і нехай відповість, що це за таке християнське поводження!!! Хто того навчає, піп пожарецький??? Який піп, такий прихід!!!стидоба, про яку віру йдеться?? Хамство !
17 Лютого 2019, 00:41
Пишуть Студиніисьогодні прийняли рішення про перехід в ПЦУ!
17 Лютого 2019, 00:43
,,Висновок''!
17 Лютого 2019, 00:45
Навіть не священник? Да як же так? Певно Вселенський патріарх цього не знав? Та що ж це робиться? Отак сидить патріарх єпископи і якомусь приблуді Томос дали? Та ще й в митрополити висвятили? Це є ви якось дайте знати, а то ж без вас не розберуться!! Навіть не рукопожений? Це ж взагалі ніхто на нього не положив і в митрополити!! Бардак! Ну хоч ви стараєтесь обкладаєте всім чим можете! Молодці!
17 Лютого 2019, 00:47
В унію з ким ми підемо? Таке страшне слово. Аж цікаво хто нас хоче так крепко в унію?
17 Лютого 2019, 00:50
Треба було Петру показати як ви саме ви прихильники ПЦУ його обсирали, чого не показали?? Як його називали його матушку. А тепер зачепили вашого Василя який сьогодні своєю наглістю всіх дістав, то вам обідно стало? То вже возмущаєтесь?
17 Лютого 2019, 00:51
Запам’ятайте те що я навангую: максимум на протязі пів року нас визнає мінімум дві православних церкви, до кінця року ще три, а далі вже як піде. Сателіти російської церкви ( Сербська, чеська, польська) нас можуть і не визнати, а всі інші визнають максимум на протязі двох років.
17 Лютого 2019, 00:57
От як визнають тоді і поговоримо!! А зараз геть від нас руки
17 Лютого 2019, 00:59
Неграмотні люди таке можуть писати, клясти!! А чому не на російській пишете?? Так і кляніть російською!!! А де ті священники, що були до війни,як прийшли совєти,?? На Сибірі чи де ?? Чого не кажете про те, що все читалось на україській, а потім- українською , всі святі письма були вилучені!!! А ще, пупа так деруть ті, що не бачили АТО, що на Білорусію драпали від війни,яким десь все, крім своєї кишені!! Це все марно, час все одно все поставить на свої місця!! Для вас і батьків, ворог був німець, а для ваших дітей і внуків- кацап! І вони все змінять!! Час покаже,!смиренних християн не красить це все, прокльони- то де ж віра??? Про що ви??
17 Лютого 2019, 00:59
А чого Петра «обсирали»? Він священник розумний, не безгрішний, але толковий. А жінка його може заслужила? Чи вірніше може є за що? Ну але з тими бабами завжди одна морока.
17 Лютого 2019, 01:02
Ахаха, дурень думкою багатіє! Як би вас мали визнати, вас би визнали. Я не здивуюсь якщо до кінця року Стамбул поморозиться і скаже що його рішення було помилкою і він розкаюється. Добре що ви хоч визнаєте що для православного світу ви пусте місце.
17 Лютого 2019, 01:04
А хто тебе питати буде, по ТСН скажуть що треба і ти перуна по стиру запускати будеш начолі з Філаретом.
17 Лютого 2019, 01:05
Від кого від вас? І чиї руки? А про що мені з вами говорити. Ти ж манкурт. Я вже кілька днів прошу навести причини чому наша церква має залишитись під керівництвом російського патріархату і ніякої відповіді - одні емоції і дурні заклики.
17 Лютого 2019, 01:10
Шановні читачі хто має можливість відкопіюйте цю писанину на бумагу буде відправлено в відповідні органи нехай розбируться чого вчить московська пропогана
17 Лютого 2019, 01:10
Золоті слова: &quot;Отак сидить патріарх єпископи і якомусь приблуді Томос дали&quot;. Все так і сталось. Ти 100% точністю все описав, не все втрачено, думаю в майбутньому з тобою можна везти діалог.
17 Лютого 2019, 01:13
Не можна копіювати, тут бтюшка матюкається
17 Лютого 2019, 01:15
Є сорт людей які не сприймають сарказм, вони не дурні просто трохи заторможені. Вони чують тільки те що хочуть почути. Я намагаюсь з такими діалогів не вести.
17 Лютого 2019, 01:26
Епіфанія в митрополити не висвячували він вже був митрополитом, це була інтронізація, підчас якої відбувається зведення в предстоятеля церкви.<br/><br/>P.S. Відчуваєш на скільки ти далекий від цекрви?
17 Лютого 2019, 01:39
А що з журнатутками?? Чого не витирають?? Гонорар за заказну статейку обмивають??
17 Лютого 2019, 01:43
Близькість до церкви вимірюється не знанням канонів, а вірою в Бога. <br/>Ти не знаєш наскільки я близько від церкви.
17 Лютого 2019, 01:56
Собаки гавкають караван іде..За місяць більше 300 парафій.це суттево)) є\ вже райони де вже немає рпцу..а що буде за рік за два ??Всі прекрасно розуміють Тепер, коли Вселенським патріархом відновлена Київська митрополія, яку в 1686 році незаконно захопила Московська патріархія, і Православна церква України (ПЦУ) вже отримала томос, виходить, що філія РПЦ, яка продовжує іменуватися Українською православною церквою в єдності з Московським патріархатом (УПЦ (МП)), є «тричі неканонічною». Адже її глава, сиріч предстоятель, митрополит Київський Онуфрій не має права іменуватися митрополитом Київським. І взагалі УПЦ (МП) перебуває на не своїй канонічній території. Тобто маємо відверте ігнорування цією церквою православних канонів.Однак керівництво УПЦ (МП), щоб втримати позиції, і далі розповідає про свою «праведність», а прихильників ПЦУ називає розкольниками, фактично сіючи релігійну ворожнечу.Та будемо сподіватися, що віруючі, які нині ходять у храми УПЦ (МП), зрозуміють, що ця церква живе не за православними канонами. А її керівництво як служило, так і служить Москві.Хай і не так швидко, але відбувається процес переходу таких віруючих і навіть окремих священиків УПЦ (МП) до ПЦУ. Є надія, що цей процес триватиме далі. Тримайтесь це не поразка
17 Лютого 2019, 01:59
Дурень думкою багатіє. Поживем побачим. Ви самі в собі ще спочатку втримайтесь.
17 Лютого 2019, 02:01
Я не писав про твою віру і близькість до Бога не потрібно перекручувати. А писав до того, що ти не знаєш устрою церкви її канонів, хоча &quot;рвеш на грудях сорочку&quot; доводячи людям що одна церква канонічна а інша ні. Хоча сам не знаєш елементарних речей в житті церкви, складаєш свою думку з того що тобі скажуть по ТВ, хоча ти сам розумієш що більша половина з того що показують по телевізору, чи зараз пишуть в інтернеті це брехня в перекручування фактів
17 Лютого 2019, 02:02
Більшість православних церков світу не висловили свою позицію..Якщо не висловили то немають нічого проти ПЦУ..ви думаєте що Вселенський патріарх не радився із православними церквами світу..Ви наївні)До речі....Члени Священного Кіноту Святої Гори Афон висловили свою повну консолідацію з позицією Вселенського Патріарха, до канонічної юрисдикції якого історично належить Свята Гора Афон: &quot;Ми залишаємося на боці Вселенського Патріархату і не будемо миритися з його приниженням&quot;.Представники 20 монастирів Святої Гори Афон 11 лютого на спільній зустрічі Святогірського братства висловили свою позицію у зв'язку з безпрецедентним тиском на Святу Гору з боку Росії щодо створення в Україні незалежної помісної церкви.<br/>Які ще аргументи потрібно,Тепер Україна має підтримку і на АФОНІ, вітаю всіх!!
17 Лютого 2019, 02:07
С Студині сьогодні прийняло рушення долучення до єдності в Єдину канонічну православну помісну церкву в Україні..На черзі ще 5 сіл..Не падайте у відчай, не завжди першому виходить легко пройти цей шлях)))Слава Ісусу Христу Боже бережи Україну..
17 Лютого 2019, 02:11
Путін обіцяв прийти в Україну захищати православних,то хай би з Пожарок і почав,бо ті прокльони що ви посилаєте відіб'ються на ваших дітях.
17 Лютого 2019, 02:12
Ти задовбав! Будь чоловіком, відповідай за свої слова, скинь посилання на офіційні джерела Гори Афон де вони підтримали новостворену церкву чи хоча висловили ці слова: &quot;Ми залишаємося на боці Вселенського Патріархату і не будемо миритися з його приниженням&quot;<br/><br/>P.S. Ти тут найбільше рвеш зад, от ми побачимо наскільки ти правий, бо якщо не скинеш то краще більше нічого про церкву не пиши не позорся
17 Лютого 2019, 02:18
якщо Київська Митрополія Заснована самим Апостолом Андрійом Первозванним не канонічна то що говорити про мокшансьеі болота )))Подумай благодатний)))
17 Лютого 2019, 02:21
Студині молодці!!! Одноголосно перейшли в ПЦУ.Слава Богу!
17 Лютого 2019, 02:23
Щось ти чим дальше тим більше пишеш дурниці. Ні разу я не написав, що якась церква неканонічна. Я пишу, що одна церква українська, а інша російська. Я пишу, що раніше не було з чого вибрати була визнана тільки МП, то після отримання Томосу, я пишу: НАВІЩО НАМ В УКРАЇНІ РОСІЙСЬКА ЦЕРКВА!!!!
17 Лютого 2019, 02:24
Балабол знайшов офіційне підтвердження своїй пустих слів?
17 Лютого 2019, 02:26
А в чому крутизна писатись під чужим ніком? Все починається з малого, рейдерство теж.
17 Лютого 2019, 02:30
На я тобі скидаю. Читай. <br/>https://www.romfea.gr/epikairotita-xronika/27033-agion-oros-eimaste-sto-pleuro-tou-patriarxeiou-den-dexomaste-na-tapeinothei-apo-kanenan
17 Лютого 2019, 02:36
Ок, обґрунтуй свої слова одна Українська друга Російська. По яких критеріях ти це вирішив? І по друге нічого не змінилось, МП визнана світовим православ'ям інша з томосом але без визнання.
17 Лютого 2019, 02:42
Я хочу ходити до Храму Божого. А поки знаю що наша Рожищенська церква входить до МП важко. Надіюся що отець Петро і отець Олександр там залишаться проповідувати після приєднання до ПЦУ. Я думаю після приєднання на таких умовах прихожан ще побільшає!
17 Лютого 2019, 02:47
Ти обманюєш себе і обманюєш людей, якщо вважаєш, що нічого не змінилось, змінилось все. Ну, а по критеріях так це не тяжко, наведу тільки один, покажи мені хоч одне відео де священник МП благословляє наших українських воїнів, про те як МП благословляє на “ратниє подвігі» є безліч, в раді оголосили хвилину мовчання за загиблими чому ж всі українські попи МП залишились сидіти? Яка ж вона після того українська церква?
17 Лютого 2019, 02:51
Мало вас москалі били,кому неподобається жити в Україні валіть в рашу.
17 Лютого 2019, 02:54
Невже ви дійсно такі тупі? я просив посилання на офіційні джерела, а ти що скинув? Ти розумієш що таке офіційно і якийсь лівий сайт! Чи ти в цьому так само шариш як в церковних канонах?<br/><br/>P.S. Не позортесь...
17 Лютого 2019, 02:57
москаляку на гіляку.
17 Лютого 2019, 02:59
Ви не Українці, ви воші пожарські.
17 Лютого 2019, 03:01
Я від тебе чекав більшого, думав ти напишеш про релігійний статут де вказано духовний центр Мрсква і.т.д... Але твої доводи на рівні жінки похилого віку яка живе в селі і не читає книжок а дивиться цілими днями ТВ. Мрак......
17 Лютого 2019, 03:22
В Пожарах всі люди дружні,тільки є три москаля які все закручують,скоро вам кінець,вас село вижене разом з попами.
17 Лютого 2019, 03:28
Люди ви живете в Україні, а пожертви здаєте москалям на патрони щоб вас і ваших дітей вбивали. Прийде пора ви все зрозумієте, но тоді буде пізно.
17 Лютого 2019, 03:31
Попи ходять стадом,а за собою ведуть баранів з сусідніх сіл.
17 Лютого 2019, 03:34
Яка це церква ваша з якого року?вивчи історвю тоді подумай хто придурок.
17 Лютого 2019, 05:34
не думав.що пожарківці можуть так клясти
17 Лютого 2019, 06:00
до 123. назвіть фамілії тих трьох
17 Лютого 2019, 08:43
Краще всім разом перейти до адвентистів...
17 Лютого 2019, 10:01
А які у Афона офіційні джерела? Це самокаті на газету яка вважається вісником православ`я і якій навіть ваш гундяєв дає розширені інтерв`ю кожного року. Про статути церкви я взагалі в шоці який ти задрот, я краще Біблію почитаю ніж таке, на бумазі можна що хоч написати потрібно дивитись по ділам. Ти пишеш, що мої доводи на низькому рівні, ну так розбий їх, поясни поведінку МП так щоб всім зразу стало зрозуміло, що це українська церква, а не російський філіал якому наказали прописати тезу про громадський конфлікт і кожен піп старається як може.
17 Лютого 2019, 10:11
Сьогодні фронт російсько-української війни проходив в Пожарках. Люди хочуть, щоб за них на Донбасі гинули діти, а самі на іконку Кіріла і Путіна ліцезрєть.
17 Лютого 2019, 11:01
А яка православна церква в світі визнає УПЦМП ? Ніяка..Вас визнають як частина російскої церкви..Хто згадує в світі в диптиху Православну церкву московського патріархату ? Ніхто..Ви частина Російскої церкви..А Православну церкву України вже згадують грецькі церкви.http://ua1.com.ua/world/gretski-tserkvi-pochali-zgaduvati-u-bogosluzhinnjah-epifanija-ta-ukrajinu-49844.html..Неговорячи про Вселенського патріарха....І як би там новинський чи кіріл не шастав по світі на всіх грошей не вистачить..
17 Лютого 2019, 11:07
До речі все оточиння колишньго владики Володимира Сабодана очільника УПЦМП (Царство йому небесне) Перейшло в помісну церкву України..Він прагнув до обєднання . невідомо якою смертю він загинув (по сьгодні ведеться слідство)
17 Лютого 2019, 11:19
Петра ніхто не залишить, там буде резиденція Василя от побачите
17 Лютого 2019, 11:37
Я так поняв і московські попи пишуть всяку гадость ..)дивіться після 9.00 жодного промосковського коментаря всі пішли на службу)))))))))))
17 Лютого 2019, 11:40
Так чого ви у своїй новій церкві поминаєте Кіріллла? Чого за Россію молитесь? А в УПЦМП не моляться за нього порівняно з вашою
17 Лютого 2019, 11:58
Це дно... кров з очей від прочитаного. Людоньки, історії трохи вивчіть. Коли Володимир приймав християнство на місці Москви жаби квакали. А ви кричите не канонічні
17 Лютого 2019, 13:30
Молодці! Треба не боятися висловлювати свою думку, а робити сміливі кроки на зустріч світлому майбутньому!!!
17 Лютого 2019, 14:01
Я думаю що тему церкви не потрібно настільки загострювати, в мене питання до редакції,чому ви не говорите про те що робиться для того щоб люди не виїзжали в Польщі,як людям виживати в наших умовах,а то підкинули тему церкви,а те що людей турбує більше (ціни зарплати пенсії) про це ви не говорите
17 Лютого 2019, 14:06
Що зробила влада для покращення життя людей вже сьогодні не говориться
17 Лютого 2019, 14:07
Де критика влади
17 Лютого 2019, 14:14
Тема виїзду заробітчан до Польщі, дуже актуальна, як і інші теми, пов'язані з економічним станом України. Однак, тема церкви безпосередньо пов'язана з еміграцією закордон, якби це не дивно звучало, бо ПЦУ - це єдність і згуртованість суспільства, це потужний удар по Росії, і усе це безумовно сприятиме зрештою економічному процвітанню України. Але, звичайно ,є умова - нормальне керівництво держави, руйнація кланово-олігархічної системи. А це вже залежить безпосередньо від кожного з нас. Станемо справжніми громадянами держави - будемо жити достойно, залишатимемось населенням - будемо далі виживати на подачки порошенків, тимошенків тощо.
17 Лютого 2019, 14:43
Що за брєд?
17 Лютого 2019, 15:02
Ніякої резиденції от Василя там не буде він служить у своїй церкві як настоятель...після долучення до Православної церкви України от Петро буде і надалі там служити..Не обманюй людей
17 Лютого 2019, 15:16
Кожен очільник канонічної православної церкви поминає Всіх голів церков в диптиху...Починаючи із вселенського патріарха Варфоломія і потім всіх кому була дана автокефаля в тому і російскій церкві..церква яка не поминає Вселенського патріарха який дарував автокефалію називається розкольницькою...російска перестала поминати вселенського патріарха ..Вона пішла в розкол зі світовим православям..Якщо ви не компитентні в цій справі то не пишіть дурниць..
17 Лютого 2019, 15:22
Шановні українці не відписуйте бо це все пишуть московські попи приходить кінець їхньому пануванню а отець Петро їхній наставник так їх вчить
17 Лютого 2019, 15:38
Василю не позорся разом з дуляком, люди такого не люблять і не розуміють, чого шняк з дулею приїхав на збори в Пожарки, ти один з другим що ходиш в ту церкву на службу, чи більше всього переживаєш щоб кус великий вхопити?
17 Лютого 2019, 16:01
Рожище одна вата в голові)
17 Лютого 2019, 16:05
Ви вірите, що Петра залишать в разі його переходу?? Шняк все зробить щоб ні))
19 Лютого 2019, 23:04
Люди скаменіться. Наш спільний ворог расєя, наші діти гинуть на війні за Україну проти раші,а ви далі кланяєтесь московським попам, задумайтесь.
21 Лютого 2019, 10:24
Та голові сільської ради пожарок теж благочинний Петро проплатив щоб він відстоював руський мір а сам чого втік в церкві був настанови дав і втік а сам вроді то нєпричом це кол ись сиксоти так робили чому сам не остається на зборах захищати своїх попів хоче бути чистий а ви дурні гризіться його також скоро це чекає а захищати приїде сам нафанаїл ганьба і таких як він в пцу не приймають схоче він цього чи ні
21 Лютого 2019, 14:08
Якби о.Петро і о.Олександр самі підтримали громаду і перейшли разом з вірянами в ПЦУ- було б добре, їх ніхто б сану не позбавляв, вони б і надалі продовжували служити цьому храму. В нашій державі має бути канонічна церква ЄДИНА! Я думаю, так хотіли б усі.