Що рекламують у Рожищі запальними танцями?

31 Серпня 2016, 17:44
2167

У Рожище приїхали представники Київстару рекламувати новий 3G зв’язок.

Дівчата витанцьовують, лунає запальна музика.

Діджей закликає рожищан приєднатися до Київстару. Представники розказують, як за акційною ціною можна придбати стартовий пакет.






 

 

Коментарі
01 Вересня 2016, 15:56
Не розумію, до чого ці безсоромні танці в центрі міста і як воно стосується реклами Київстар? спочатку ми молимось на площі за мир в Україні, а потім допускаєм, щоб на тому самому місці торжествував гріх. Невже хтось думає що наш Господь буде це схвалювати і терпіти?
01 Вересня 2016, 16:23
Вигнати на площу і заставити танцювати такі танці того, хто дозволив цей маразм проводити!<br/><br/>Господь тут ні до чого але виглядало це &quot; пошло&quot; ....... і малі дітки які гуляли стояли і на це дивились
01 Вересня 2016, 16:34
Тобто коли сидять в парку і п'ють на лавках і малі дітки на це дивляться то це нормально, а коли грає музика та танцюють гарні українські дівчата то це пошло, агов люди що подуріли?
01 Вересня 2016, 17:48
Потрудились ..приїхали в маленьке містечко..включили музику..танцюють..просять купити той київстар.Забавно це виглядало)Не в тому місці і не в той час..Для кого?Для маленьких діток?Тільки вони стоять і дивляться.Тупа рекламна акція від &quot;Київстар&quot;..Я б не купила..
01 Вересня 2016, 19:31
Нормально все було, побільше б в місто акцій різних, а головне які не коштують людям нічого, народ вийшов, подивився, діти потанцювали, все було чудово.
01 Вересня 2016, 19:38
Я так розумію, якщо вірити коментаторам зверху, то площа в нас тільки для того, щоб батюшки служби правили. З маразматично-пенсіонерської позиції - це виглядає саме так. Зараз людям, яким за 60, саме так і думають, бо вже праведники. А якими цікаво вони були, коли їм було 20-30 років? Та точно такими ж як і нинішня молодь. Ну майже. Тому організували безкоштовне танцювально-рекламне свято і то вже є добре, як для нашого села...
02 Вересня 2016, 00:33
В країні війна, а у нас все &quot;прекрасно&quot; і &quot;дуже весело&quot;
02 Вересня 2016, 14:52
Якщо в нас війна, то якого ти х....на тут сидиш і по клаві б'єш ? Марш на фронт, одним бігом країну рятувати
02 Вересня 2016, 15:56
Повністю погоджуюсь з вами, Тетяно. На превеликий жаль, поки на молитву за мир в Україні один раз в тиждень на 1год на площі збиратимуться одиниці, а в барах сотні щодня на цілий вечір,- мирного життя в Україні не буде, миру в сім'ях не буде. <br/>А оголеними дівками Київстар захотів свій бізнес примножити.