Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як рожищанам захистити свою сторінку у Facebook

14:46 12.02.2019
1416

Інтернет-шахраї можуть написати будь-кому і тоді, коли цього не чекаєш, наприклад, у вихідний, який ви вирішили провести з сім’єю. Прохання бувають різними – перекинути гроші на карту, проголосувати за посиланням. Скоріш за все, це буде термінова справа. Інколи хакери можуть мовчати і просто взяти ваші фото для якихось фейкових порно-акаунтів (так-так, і таке можливе). Завдання і мета у шахраїв бувають різними, але однозначно – недобрими.

Про це пише «Таблоїд Волині».

Якщо ваш акаунт ламали, якщо вам надходили прохання від «зламаних» друзів, або ж ви просто піклуєтеся про безпеку власної Фейсбук-сторінки – ця інформація для вас.

Найперше, не варто переходити за чиїм би це не було посиланням, але, якщо є ймовірність, що людина дійсно потребує вашої допомоги, то краще уточнити це у телефонній розмові чи перевірити достовірність прохання у спільних знайомих – світ круглий, такі точно знайдуться.

Якщо ж ви допустили хвилинну слабкість, і спершу зробили, а тоді подумали, то варто вжити заходів, аби зловмисники не скористалися довірою ще й ваших друзів.

За порадою «Таблоїд Волині» звернувся до експерта школи цифрової безпеки DSS380 Андрія Маштакова.

Отже, що робити, якщо ви повелися на фішинг, і ваш акаунт зламали:

  1. Відразу поміняти пароль;
  2. Якщо не включена 2fa (двофакторна авторизація) – включити;
  3. Перевірити авторизовані сесії і припинити всі;
  4. Перевірити авторизовані додатки і відключити усі незрозумілі та сумнівні.
Коментарі

Пік піу

15:31 12.02.2019

Немає в фейсбуці профілю- немає проблем

Не простий користувач

00:40 13.02.2019

Ох який ви бред пишете, як і ваш "експерт". 2фа по замовчувані включений в ФБ якщо підвязаний номер телефону. Ваші сторінки, пошти 90 % ламають фішингом. Тобто однакові паролі як до поштових скриньок так і до сайті з дуже низьким захистом, а на таких ви реєструється доволі часто.
Поради від того хто фішить ваші акаунти:
1 як мінімум три паролі. Перший пошта, другий соц мережі, третій інші сайти.
2 вказуйте в пошті не країни снг (тобто не рус мовні). Так і імена. Бо після фішинга для продажу ще сортується. І якщо ви буде анхель ді Марія то ваш акаунт піде на продаж в Аргентину наприклад і максимум шкоди буде розповсюдження реклами. Не думаю що ваших знайомих на гроші зможуть розвести на іншій мові.
3 все підвязуйте до номера телефона з обовя'зковим включенням пуш повідомлень.
І наостанок, тому хто захоче взяти ваші фото для порно сторінок може натиснути праву кнопку мишки і вибрати пункт зберегти як))). А якщо зберігається пікантні фото на файлових сервісах то запхайте їх в архів з паролем. Якщо ви не є цілеспрямованим об'єктом ніхто не буде ламати паролі на архівах, бо це муторно.

17 червня
Сьогодні
Вчора
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин