Рожищенські комунальники забули про смітники на Шевченка. ФОТОФАКТ

11 Лютого 2019, 12:01
Смітники на вулиці Шевченка 4436
Смітники на вулиці Шевченка

Обурена рожищанка надіслала на пошту «Район.Рожище» світлини вщерть повних смітників на вулиці Шевченка.

«Таке враження, що про смітники на вулиці Шевченка наші комунальники просто забули. Неділя, чудова погода, але настрій дуже псує ця картина», – пише пані Світлана.

Розкидані пакети, новорічна ялинка і повні з верхом контейнери, справді, не надто радують око.




Коментарі
11 Лютого 2019, 16:34
Буває
11 Лютого 2019, 16:43
Значить так, я не можу терпіти це вже все. Рада бачила дорогу, яка в кінці Шевченка? Звісно, не бачила, її там немає. Чому моя бабуся ходила по болоті до роботи. а тепер її внуки роблять це, коли йдуть до школи. Вийти чистим звідси неможливо. Якого Олежика ви робите сквер, коли люди не можуть нормально навесні вийти у місто. Раз поліція так яро шукає закладчиків, то нехай знайде тих дебілів, які крадуть гроші і не виділять на речі, які по справжньому важливі.<br/>Понял+принял
11 Лютого 2019, 16:45
плюсую в чай
11 Лютого 2019, 18:03
Ця картина псує настрій майже всім місцевим які проживають в багатоквартирних будинках. Комунальна служба,якраз, виконує свої обов'язки. А ті п'янчушкі ,на велосипедах, возиками та з дитячими санями - якраз і роблять ЦЮ картину. Всі бачать як вони перевертають контейнери,розривають мусорні пакети(макулатура в ціні). Оце проблема.
11 Лютого 2019, 19:05
Подивіться біля 99 буд жах сміттЯ несуть жалобівці смітників взагалі немає
11 Лютого 2019, 19:43
Смітники наповнюються до обіду а далше все на землю . Комунальники доставте будь ласка ще два баки .
11 Лютого 2019, 19:52
не в комунальниках справа !!! Ті що не платять за вивезення сміття ось туди і зносять, і звозять своє сміття !!! Так що потрібно самих хитрих трішки встрепенути!!! Маєш хату, маєш квартиру - де сміття діваєш ??? Самий розумний !!!??? А потім пишуть коментарі і всі винні тільки не ми !!
11 Лютого 2019, 20:36
В основному сміття до баків підвозять на машинах - ще ні разу не бачив, щоб пішки хтось ніс пакети по дорозі)))
11 Лютого 2019, 20:37
Багато з людей які платять не хочуть чекати машини,яка його збирає по вулиці і привозять сміття сюди . Мерія давно вже б зробила площадку з 10 мусорніками куди б можна булоб привозити мотлох все ж краще чим по місту розкидати .
11 Лютого 2019, 21:16
Подивіться білЯ 99буд попав ніби в нетрі бомжів
11 Лютого 2019, 21:19
Юрік постав смітник біля 99буд бо винесемо сміття до райради,що буде в спеку
11 Лютого 2019, 21:39
викидають з дорогих авто серед білого дня.пора називати фамілії
11 Лютого 2019, 21:43
Мені цікаво, а куди викидає сміття &quot;новий&quot;житель нашого міста,який проживає в вагончику біля переїзду,і кому платить комуналку?
11 Лютого 2019, 23:34
А де він проживає??
11 Лютого 2019, 23:37
Якраз комунальники вивозять сміття регулярно!а зараховують сміттям власники зовсім не дешевих авто,які ніякого відношення до наших будинків не мають!можна поставити камеру і вирахувати халявщиків!
12 Лютого 2019, 00:15
Винського бачив неодноразово з машини виймав пакети з смитям!
12 Лютого 2019, 11:16
я живу в Топільному і сміття машиною привожу до баків.А куда мені його дівати,як наш дибіл голова сільської ради нехоче займатися питанням про вивозку сміття. Може краще вивозити в ліс як це роблять, а потім побачимо фотографії що немає де вітдихнути чи зібрати якусь ягоду чи гриба.
12 Лютого 2019, 11:17
Живу в 13 будинку, чесно плачу за вивіз сміття , часто бачу як машини підїжджають і викидають сміття буду знімати тепер на камеру тільки скажіть куди скидати відео щоб прославити «європейців» майбутніх