У Підгірному гаряче дискутували про скандальний хутряний бізнес голландця

11 Лютого 2019, 10:11
7400

Гарячі та емоційні громадські слухання відбулись у селі Підгірне, де голландець побудував хутрову ферми, не спитавши згоду громади.

Про це йдеться на сторінці кампанії кампанії «ХутроOff» у Facebook.

Обговорення проходило у форматі лекції «Як діяльність хутрової ферми вплине на місцевих мешканців». Доповідали відомі зоозахисники з Києва: Павло Вишебаба – координатор кампанії «ХутроOff», член ради Громадської організації «Єдина Планета» та Мар’яна Хала – член ради Громадської організації «Єдина Планета».

З місцевих на зустріч прийшли всі сторони конфлікту: працівники ферми, влада, місцева громада.

Представники ГО «Єдина Планета» детально пояснили мешканцям небезпеку діяльності хутрових ферм та яким чином вони можуть захистити свої права.

Їх грубо усунули від прийняття рішення щодо діяльності небезпечного виробництва на території громади, що порушує статті 4 та 7 Закону впливу на довкілля.

Громада готова відстоювати свої права і наступної неділі, 17 лютого, о 14:00 відбудеться голосування щодо долі незаконної забудови голландця.


1

Коментарі
11 Лютого 2019, 13:01
Чому кореспондент говорить від імені громади. Так, є люди які проти ферми, але багато за.<br/>Про збори було повідомлено жителів села в суботу після обіду. Місцеву владу , керівництво господарства ніхто про збори не повідомляв. Староста і голова ОТГ були присутні, тому що дізналися від жителів села. <br/> Цікаво, телебачення та преса теж дізнались випадково, в суботу після обіду.
11 Лютого 2019, 13:05
Де ви бачите, щоб кореспондент говорив від імені громади? Прочитайте ще раз.
11 Лютого 2019, 13:11
Це була зустріч, на якій подавалася інформація. Ажителі села, влада і представники інвестора на слідуючу неділю будуть проводити громадські обговорення. Вирішувати їм.
11 Лютого 2019, 13:29
Молодці. Давайте закриємо ту ферму. І в Кроватці давайте. І в Березолуках. Давайте ще Хоміча прикриєм. І через 2 роки побачим що буде в цих селах. Будем жити по новому. На городі Борщівник а ми на заробітках в Польщі. Ура Товаріщі.
11 Лютого 2019, 13:40
Нехай відкриє щось толкове, а не те з чого буде конкретний заробіток для Ерика, а не через років 5 будемо дітей від різних інфекційних хвороб лікувати, і стане питання а звідки то та інфекція береться що то робиться, за то зараз можна буде 2000 в місяць мати.
11 Лютого 2019, 13:45
Відбулися збори і нарешті всі побачили хто чим дише. Дуже вже себе проявили підопічні сраколизи Еріка. Шановні ви скоро самі станете похожі на звірів, що Вас прийдеться саджати в клітки (хоч якась від них користь буде:))). Ладні своїм односельцям горло перегризати за пару копійок від голландця. Солтис проявив себе як взагалі неврівноварена людина, кричав не давав людям слово сказати. Мусить відпрацювати зароблені гроші. Григорук свого носа всунув куди не слід, треба було керувати, коли був при владі, а не зараз вислужуватися перед Еріком. В коментарях до попередніх статей писали про горілчаний бізнес у Підгірному<br/> Так ось Касіяна і Власюка (снікерса) згадали, забули згадати Кузьмук Нелю, яка є приближеною особою Еріка і активно займається продажем оковитої. Що мало голландець платить, чоловік також в нього працює.<br/>Вона має дітей, внуків і не задумується, що великий гріх споювати людей. МенІ цікаво чи знає Ерік, що вона постачала горілку будівельникам, які будували ту ферму. Боїться Неля втратити тепленьке місце, той розпинається перед кориспондентами. Невже не задумується, куди її внуки будуть приїжджати і яку воду будуть пити. <br/> Звертаюся до тих хто затикає нам роти. Ми маємо свою думку і висловлюємо її. Ми проти ферми і будемо відстоювати свої права. Односельці однодумці дякую, що Ви є:))))) тішить думка, що не всі запроданці, що хоч хтось думає про майбутнє.
11 Лютого 2019, 13:54
Жаль дивитись та читати це,бо ви в руках журналістів як маріонетки.Вони вам нав'язали свою думку, а ви і ніби &quot;за&quot;.<br/>Судячи з попереднього відео, де знято дроном там видно, що вже побудована повноцінна ферма .Я так розумію вона не за одну ніч побудувалась?Ви де були,не бачили?<br/>Просто тепер все надто стало прозоро - все замовленно.<br/>З такими українцями лиш Польщу піднімати.
11 Лютого 2019, 13:57
А я за ферму. Коли людина вже не знаходить аргументів то починає обливати всіх брудом. Фу аж смердить.
11 Лютого 2019, 14:04
Завклубші над головою дирка. От роботяга завжди на підпитку !!!
11 Лютого 2019, 14:08
&quot;Громада готова відстоювати свої права&quot;. Не громада, а певна кількість жителів громади.
11 Лютого 2019, 14:11
Думаю, ніхто не може сказати щось погане про Еріка. Вони всім допомагали і на лікування і на інші потреби громади, школи. Але саме це будівництво, не довівшидо<br/> відома населення, не обговорили всі нюанси і насторожує людей. Чому все так засекречено. Чому раніше не можна було в селі з льдьми зустрітися. Можливо зараз не було такої ситуації. До речі і тепер ні Ольга Воїні, ні Ерік Де Вріс на пряму з населенням не спвлкуються, а посилають то Юру, тоВітю бригадира, то нового управляючого. Людей це дуже насторожує, щось тут не чисте. А ризики для населення є великі. НЕ КУПУЙТЕСЬ НА ОБІЦЯНІ РОБОЧІ МІСЦЯ. ТАМ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ВЖЕ ДАВНО НАМІЧЕНІ ОСОБИ. А ОТ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ ТА ПРО МАЙБУТНЄ ВАШИХ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ ВАРТО ПОДУМАТИ ВСІМ ВАМ, ЖИТЕЛЯМ НАВКОЛИШНІХ СІЛ. ТАК, ДО НЕДІЛІ, БО ЦЕ В ДЕЯКІЙ МІРІ ЩЕ ВАЖЛИВІШИЙ ВИБІР НІЖ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА. УСПІХІВ, ВПМ
11 Лютого 2019, 14:12
Стільки наробили шуму про ту ферму, що інших статів навіть не видно, давно до простого села не було прикуто стільки уваги, але в мене повстає інше питання журналіти неодноразово писали про Еріка, чому ж вони не згадали Хомича?! Якиц в центрі села тримає гуси... там всі санітарні норми дотримані? На сьогоднішній день зробилася свого роду жижа, все іде в землю, в колодязі, то тут все добре, люди пють &quot;смачну воду&quot; те що автобуси не хочуть літом ставати біля зупинкі, бо сморід такий, що очі виїдає, це норма. На сьогоднішній день на с. Кроватку ніхто не нападає, щоб гуси спасли її як Рим... нажаль цієї проблеми жодний не побачив....
11 Лютого 2019, 14:12
Журналісти (наші районні) і ті що з Києва були це люди,які приїхали і поїхали,от за своєю професією лиш тільки шуму наробили,а ви як сиділи в селі без роботи та грошей так і будете сидіти.
11 Лютого 2019, 14:56
А що хтось надіється на роботу? Вже всім давно зрозуміло, хто там буде працювати. Труїтися будемо всі. Аж смердить тих слухати хто за ферму. Це говорять якраз ті хто працює на Еріка. Нехай він приїздить та поживе на звірофермі. Побачимо на скільки його вистачить. З Кроватки втік у Луцьк, то й звідси втіче. Якщо й помагав комусь на лікування, то це були завчасно виплачені гроші за оренду паїв, наших, а не його. Маючи змогу він міг більше робити для селян. Треба надати перевагу чомусь одному, от дехто й вибирає так мовити робочі місця, гроші. Для інших цінність в житті полягає не в матеріальних благах, а в здоров'ї своїх рідних. До тих хто паплюжить журналістів. Чому ж ви не покликали тих журналістів і масово не оголосили про плани щодо звіроферми, треба було раніше в ЗМІ оприлюднити таку інформацію, а то все тихцем робили. Покликали вони декількох осіб на засідання, чому ці особі мають вирішувати долю всіх підгірненців.
11 Лютого 2019, 15:21
Незнаю,хто продає сурогат,хто його купує?!Але будівельники які працювали в Еріка,з роботи приходили тверезі це я знаю точно.Ще ніхто,нікому сурогат не заливав силою.Ті,хто схильний до алкоголю будь-де можуть нажитися.Слідкуйте за своїми словами.
11 Лютого 2019, 15:25
Люди задумайтесь,чому Ерік втік із села?Та у вас сморід буде страшний,а за дітей і внукіа ви подумали.І Совтис там не живе ,йому доходи треба,а ще в кишеню поклали трохи грошенят.Їм всім не смердітиме.
11 Лютого 2019, 15:26
Люди задумайтесь,чому Ерік втік із села?Та у вас сморід буде страшний,а за дітей і внукіа ви подумали.І Совтис там не живе ,йому доходи треба,а ще в кишеню поклали трохи грошенят.Їм всім не смердітиме.
11 Лютого 2019, 15:32
Хто дав дозвіл і коли на відкриття «Гусячої ферми»в центрі села Кроватка?Цікаво чи все екологічно чисто?КОРЕСПОНДЕНТИ!!!АГОВ!!!ЧОМУ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ?Чи ви працюєте на ЗАМОВЛЕННЯ?
11 Лютого 2019, 15:38
якби був інвестор, то все було б відкрито і з нашою згодою.а так то непонятно хто то. Я думаю вони хочуть зробить з села вирібну яму. Совтис кричить про надходження, про дороги, а де ті дороги? Хто їх ремонтував? Ерік вже давно працює в сільраді і де то ті блага які він створив. А про свиней то й говорити не хочеться. Тож всі знаємо. Та й як будуть у нас якісь притензії, то пошле нас..... в Житомри.
11 Лютого 2019, 15:39
До журналістів вже звернувся, надіюсь, скоро візьмуться і за Хомича з його гусьми, а то тільки кормить людей обіцянками що забере їх з центру села. Руслан якщо ти це читаєш, то знай, скоро до тебе приїдуть з камерами знімати твоїх красівих гусок
11 Лютого 2019, 15:39
Ви дійсно такі недалекі чи прикидаєтесь?! Трупи гусей не викидають і не утилізовують на території населеного пункту. Їх продають! Розумієте?!
11 Лютого 2019, 16:09
ми розуміємо,і не розуміємо!трупи гусей продають людям? тому що їх не викидають і не утилізують.
11 Лютого 2019, 16:37
треба було павлу вишебабі задати питання , хто зможе із селян пообідати у його кафе на подолі, і де взяв бабки на його відкриття .запитати хто фінансує його поїздки у таку даль .
11 Лютого 2019, 16:45
Але ти, пан Григорук, краще б промовчав. Про тебе теж багато можна розказати. Вчепився до людини. Яке відношення, має ресторан до здоров'я людей в селі Підгірне?
11 Лютого 2019, 17:42
Звертаюся особисто &quot;до житель села&quot; Ви, що з тими робітниками спати лягали,що бачили наскільки вони тверезі? Я не хочу паплюжити хлопців, їх роботу видно, вони приїхали заробляти гроші, які до них можуть бути питання, ніяких. Проблема в тому, що людина, яка продає горілку не задумується, що вона робить. Не буду стверджувати офіційно чи ні працювали ті хлопці, але уявіть якщо офіційно і з кимось недай Боже з них стався нещасний випадок. Хто відповідав би , звичайно Ерік, бо це виробнича травма. То нехай Ерік зробить висновок, яких підступних змій пригрів на своєму плечі і чи при зручних умовах вони перші не встромлять йому ніж у спину.
11 Лютого 2019, 17:43
Гусей не продає, навіть трупів. Те що подохло возить в Доросинях ее картоплесховище, кормить там собак.
11 Лютого 2019, 18:38
Шановні жителі громади!Схаменіться! Звіроферма ще не працюе,а вже стільки галасу.Не потрібно&quot;рубати з плеча&quot; ми повинні надати підприемству можливість попрацювати,а вже потім робити якісь висновки.Тим більше що в нашій державі це не заборонено законодавством,і підприемець вклав своі кошти.В Украіні чимало таких ферм і вони успішно розвиваються,значить не все так погано як нам розказують зоозахисники зіславшись наодне чи два підприемства з якими можливо і е якісь проблеми.Ерік е хороший(Якісний) та добросовісний підприемець.В громаді лише рік і податки сплачуе справно,до речі яякі потрібні не Совтису, а ВАМ щоб щось можна було робити чи то дорогу,чи то осітлення або перекрити дах у клубі.Раніше податки сплачувалися до районного бюджету,а чи з району виділялося ВАМ то ?.Щоб надати можливіть підприемству &quot;Гірсам&quot; працювати,ВИ повині у неділю в присутності керівництва громади, жителів сіл не тільки Підгірного.а також сіл Яблунівка та Березолуки, тому що зоозахисник розповідав, що&quot;потерпати буде також навколишне середовище- навколишніх сіл&quot;в присутності керівництва підприемства &quot;Гірсам&quot;обговорити , погодити та підписати СОЦІАЛЬНИЙ ДОГОВІР як з громадою, так і місцевими жителями села.В якому будуть визначені рамки діяльності підприемства,а також соціальні заходи найбільше потрібні мешканцям.
11 Лютого 2019, 18:45
Якщо не будувати хоч якийсь бізнес на території громади - вона приречена. Ви що, не розумієте, що податок платитиметься в отг? З чого заробляти гроші, якщо ви верещите, закривши очі,як ото колись в колгоспах на зборах??? Добре, що є такий голандець. Бо ж українець, в силу своєї розумової обмеженості, не в змозі придумати собі бізнес на своїй землі. Краще втече в Польщу, чи ще куди ( дупи мити), але вдома працювати не буде і комусь не дасть, бо хвороба &quot; жаба&quot; поки що невиліковна у нас))
11 Лютого 2019, 18:50
А слабо побудувати сучасну ферму! Продавати підгірнянське молоко в Польшу! Виробляти смачненькі ковбаски як це роблять в Угринові!!! Ні, потрібно засмородити ... Все гроші. гроші... Європа заборнила вирощувати норки - думаєте просто так...
11 Лютого 2019, 19:05
Все правильно.Кругом одна розруха за 27років знищено все,а як тільки знаходиться людина яка щось хоче зробити-то ні .Якщо вже такі розумні то беріть і робіть самі,та незаважайте іншим, ато тільки і можете скиглити як погано живеться ,чи немае де працювати або малі зарплати чи пенсіі.Запамятайте!Якщо нічого не розвивати,не створювати тобто незміцнювати економіку в краіні то ми і наші діти ще довго будуть небачити кращого і забезпеченого життя.Тобто в злиднях.
11 Лютого 2019, 19:19
Хто на що спромігся.Кожний будуе свій бізнес по різному,як кому вигідно.Мохете краще -вперед!
11 Лютого 2019, 19:46
Значить так,я на Еріка зуб не тримаю ,він мужик во ,проте хай їде смердіти собі в голландію ,йому там по зеленомущо у людей хати за сто метрів до ферми, він собі буде в луцьку сидіти а то йдалі а людям смердьож,далі ті чухарі з Рожищ і Копачівки хай не пишуть засранці їм смердіти не буде їм грошики капати в буджет будуть В копачівці будинок культури ,центр ОТГ побудувати треба треба а Підгірному шо сказав би та філософія не дозволяє,далі Нелька вже один чоловік умер від горілки був би я Рузвельт я тобі б такий сухий закон зробив вікна вибив би і сиділа б між чотирьох вітрів,Григорука не чіпіти своя людина .
11 Лютого 2019, 20:16
Ще таких пару зборів і спалять спочатку норкову ферму, потім свинарник ,обістя , награбоване за рік пропют і будуть щасливо працювати за трудодні . Шкода але нічого нового, все це вже було, і не раз на Україні.Ерік як приїхав то дивувався що клімат мякший земля родючіша а люди бідні . Просто тут раз в сто років всіх заможніших множать на нуль, а той мінус і ферми як в німетчині якій вже 300 років не побачиш .
11 Лютого 2019, 20:23
Чому бідні-бо дурні,а чому дурні-бо бідні.
11 Лютого 2019, 20:40
Хай той капіталіст херов в своеї голандії відкрие, а тошукають дешеву рабсилу і загадити все
11 Лютого 2019, 20:44
Підтримую Сашу. Є стільки варіантів вести бізнес не забруднюючи екологію. Шановні &quot;за ферму&quot; Європа вже перейшла на органічну продукцію. В нас на Україні масово створюються органічні підприємств, як тваринництва так і рослинництва. Ці підприємства проходять перевірки з тієїж Європи. І відповідно продукція, яка виробляється на Україні експортується в Європу. Вловлюєте своїми мізками,які це надходження в бюджет.То чому ми дозволяємо відкривати у себе в селі &quot;бомбу сповільненої дії&quot;, а органічні підприємства ні? Підгірне гарне село є ставки, які позаростали,але їх можна очистити, розводити рибу, дозволити селянам рибалити за певну оплату. Та кому ж це треба, краще занапастити те село зробити з нього смердючник. Були вчора особи на зборах,які в долоні хлопали, вийшовши з клубу і кричали: &quot;Буде ферма, буде&quot;. Шановна Р. До тебе дочки з внуками дорогу забудуть, бо засмердися ти з тею фермою. Чи тобі грошей мало від твого бізнесу (також горілчаного)? Що Ви за люди?
11 Лютого 2019, 20:56
Якщо не помиляюсь то у вас була ферма біля лісу... Вирощували звірі .. І ото скажіть кого і де лікували . кому вона шкодила. Там зараз люди живуть і нічого...То у чому проблема.. я думаю це просто роздули на замовлення.....
11 Лютого 2019, 21:21
Ви серйозно???<br/>Яка ферма??<br/>Потім самі будете не знати чим у вас смердить і де дітей лікувати. ЛЮДИИ, думайте ж трохи головою
11 Лютого 2019, 21:23
Ви думаєте чому ця ферма в нас відкривається? Бо там люди думають про себе, а у нас вуха порозвішують для лапши а потім мруть
11 Лютого 2019, 21:32
Особисто звертаюсь до «житель села»якщо самі купуєте сурогат вживайте і не судіть по собі інших.Ніхто нікого не заставляє купувати.І до чого тут працівники?Обговорюється тема ферми.А не хто чим торгує чи купує.
11 Лютого 2019, 21:40
Звертаюся, до &quot; житель села&quot;, що писав про херов капіталіст, пишіть під своїм іменем, поставте хоч якусь цифру. Я відповідаю за свої слова і висловлюю свою думку, Ви за свої, тому давайте не будемо плутати людей . Якщо це та Оксана, яка торгує у Касіяна, то дорогенька, попросіть свого роботодавця, щоб він купив вам рукавички поліетиленові, щоб ви могли обслуговувати людей як слід, точніше, як того вимагають санітарно-гігієнічні норми. А то приходиш в магазин купуєш пряники, а їх набирають голими руками, якими щойно цв'яхи важили. Поважила одне, інше, рук не миють, а нащо їх мити, селяни і так переб'ються. Ніякої культури, фу. Ось тоді і про ферму пиши. Славіка твого, взяли на звіроферму на роботу от ти і виспівуєш. В протилежному випадку ти б по іншому вила б
11 Лютого 2019, 21:41
Звертаюся, до &quot; житель села&quot;, що писав про херов капіталіст, пишіть під своїм іменем, поставте хоч якусь цифру. Я відповідаю за свої слова і висловлюю свою думку, Ви за свої, тому давайте не будемо плутати людей . Якщо це та Оксана, яка торгує у Касіяна, то дорогенька, попросіть свого роботодавця, щоб він купив вам рукавички поліетиленові, щоб ви могли обслуговувати людей як слід, точніше, як того вимагають санітарно-гігієнічні норми. А то приходиш в магазин купуєш пряники, а їх набирають голими руками, якими щойно цв'яхи важили. Поважила одне, інше, рук не миють, а нащо їх мити, селяни і так переб'ються. Ніякої культури, фу. Ось тоді і про ферму пиши. Славіка твого, взяли на звіроферму на роботу от ти і виспівуєш. В протилежному випадку, ти б по іншому вила б.
11 Лютого 2019, 21:55
Звертаюсь особисто до &quot;житель&quot;, я не п'ю сурогат і вам не раджу, але ж ви свій продукт не вживаєте. Що ріже правда в очі, чи думаєте, що це пишуть ваші клієнти. А обговорюється це все тому, що тіж робітники це і є місцева банда горілчаних торгашів.
11 Лютого 2019, 21:59
Совтис вже у Копачівці давав людям добро фірму відкрити а потім все за швагра закрив обіцяв нам людям біля ставка садок посадити ставок у радгоспа взяти на баланс сільради щоб люди могли рибки безкоштовно половити так само буде з звірофермою давайте відкриїм побачим а потім все закрутиться за згодою людей і як буде сморід вже буде пізно бо люди ви дали добро і вас людей зроблять винними що ви дали згоду.Скажіть як зі Львові узнали що біля села Любче є свалка іпривезли сміття ми з одного отг не знали що там є свалка хтось із чиновників їх за бабло навів добре що мисливці їх повернули назад.
11 Лютого 2019, 22:05
Ждем коли голова отг перед громадою відчитається ми йому задамо пару питань а то що там роблять куда податкі ідуть хто із підприємців скільки платить скільки появилось інвесторів що для бізнесу робиться .
11 Лютого 2019, 22:29
А скільки може появитися інвесторів ,якщо люди самі цього не хочуть.Для інвестора необхідно створювати умови,а не вставляти&quot;палки в колеса&quot;.
11 Лютого 2019, 22:31
Я до цього ставлюсь нейтрально але дивує шо коли одні звинувачують інших у продажі алкоголю то вони самі є продавцями,я знаю що там справді від алкоголю помер чоловік а всіх продавців того пійла треба відчистити добре щоб знали як ту чортівню продавати
11 Лютого 2019, 22:44
ще та слоникова продажна свиня морду відкривае скількі вже ерік заце ій дав .чим ти будеш дихати і що пити тупе.
11 Лютого 2019, 22:47
В Любчому молодці зорганізувалися і не дали обдурити себе. Т ж ви Підгірняни згуртуйтеся і не дозвольте зробити з села смердючник а тобудете потім ой як шкодувати коли ваше село будуть оминати десятою дорогою.
11 Лютого 2019, 22:50
ну з Яблунівкі пишуть коментарі за відкритя ферми або Сальтисон або Колеснікі бо вони в еріка на роботі одне на фермі а одне сраколизом .за ті срані копійкі своіх дітей будуть травити не лінуйтесь працюйте самі на себе і будуть вам гроші а не ждете пана з нагайкою !!!<br/>-
11 Лютого 2019, 22:56
вже по зборах видно якій контенгент там буде працювати. збіговисько продажних свиней які голосують за відкриття .те саме буде й на виборах презедента ті самі морди й за копійкі які потім вилізуть боком....
11 Лютого 2019, 22:59
мруть люди від Касіянового і Гардейового спирту тепер ще й від смороду почнуть .
11 Лютого 2019, 23:02
Будь які тваринні відходи чи то від худоби,чи від свиней чи то від норок е органічними.Найнебезпачнішими для людини е забрудненя повітля радіоактивними елементали та газами СО,далі -це забруднення землі хімікатами,які вокористовуються в сільському господарстві і то вони небезпечні тоді коли перевищити норми внесення,бо коли перевищувати норми ми утримуемо бомбу сповільненоі дііі ,бо саме вони е згубними на якість води яку ми споживаемо.Так що перевіряйте вже для майбутнього зрівняння.Далі це відходи промислових підприемсв які зливаються у річки та озера.,е і інші менш значущі.Так що якщо смердить десь біля якоісь ферми гноем,чи гноівкою яку вивезли на поля,то це е найменш небезпечніше для людини.Свині смердять а мясо настолі смердить?Папіросний дим більш небезпечніший і згубний для людини.А норковий гій якщо його правильно переробити і внести буде набагато ефективніший та безпечніший ,як будь які хімічні добрива, наприклад пестициди.
11 Лютого 2019, 23:03
перш ніш будувати потрібно було спитати місцевих .а не коли приперло -то виходить думка рабів для нього нічого не варта . тоді так само ви будете отримувати зарплати- прищами і лишаями в придачу .
11 Лютого 2019, 23:06
Мені здається що якийсь пузатий дядя кинув оком на паї які Єрік орендує. А тут бачиш-но ферму надумав відкрити. Тобто корні пустити. Тай заказав статтю щоб нашкодити людині. Люди не розуміють що без інвестицій економіка мертва.
11 Лютого 2019, 23:11
та ерікова псевдо ВІРА то все показуха вона для того щоб обходдити податкі .те що він там ніби помагае людям то копійкі порівняно з відмитими від оподаткованя .висновок один -брехати вміе-красти вміе -написано не вбивай тварини без потреби -свині понятно а норкі то вже така біда без тих шкурок-БРЕХЛО ГОЛАНДСЬКЕ.
11 Лютого 2019, 23:14
Підтримую на рахунок.Органіки.Ерік знае що робить,навіщо купувати доргу хімію якщо можна добувати свою-органічну.
11 Лютого 2019, 23:17
такі вже бізнесмени просунуті - тохай відкриють щось корисне тоді й проти ніхто небудуе-бо тепер всі проти-за тількі ті наймити що в еріка на утримані по зборах видно!!!
11 Лютого 2019, 23:17
От скажіть чому льцьк і рожище бояться а наші люди хоть би хни
11 Лютого 2019, 23:19
такому інвестору потрібно палкі пхати не в колеса -а в дупу-документи купив а на людей срати хотів.
11 Лютого 2019, 23:26
за кордоном працюють всі самі на себе .а не чекають панича з нагайкою а тут привикли- то бортніку жопу лизали-то еріку -працюйте на себе й не нийте і буде вам щастя .
11 Лютого 2019, 23:28
Якщо комусь пахне гноївка, яку вивозив Ерік і він вважає, що вона є безпечною, то пропоную вивезти 10 т., такого добрива і вилити цим розумахам під хату, ну це ж цілком безпечно. Але нажаль гноївки вже немає. Як вас прада дратує, як швидко ви починаєте шукати виправдання.
11 Лютого 2019, 23:29
луцьк і рожище бояться тому що трохі думають мозгами бо там вже відходами промисловості наілись -а наші за копійки те гівно з під норок навідь істи ладні.
11 Лютого 2019, 23:32
гноівкі то вже нема але можна привезти ті здохлі свині від Еріка якими завалений наш карер там прикопано добряче!!!
11 Лютого 2019, 23:34
депутат іди на.. й . гнида продажна зразу видно .
11 Лютого 2019, 23:40
в Сальтисона саме більше і червоне рило на зборах було .ще щось мандить там- ерік його добряче відкормив зразу видно хазяйській кабанчик.
11 Лютого 2019, 23:41
&quot;Тіла убитих тварин обробляють хімікатами – формальдегідом і хромом. Вони дозволяють уповільнити природний процес розкладання тіл тварин, але в той же час дуже небезпечні для людей. Алергія, мігрень, інфекції дихальних шляхів – такий букет не рідкість серед місцевих жителів в радіусі 10 кілометрів від хутряної ферми. Більш того, забруднення можуть навіть викликати лейкемію та інші форми раку у людини&quot;
11 Лютого 2019, 23:46
Від діяльності ферми залишаються відходи, які потрапляють у грунт і підземні води, не кажучи вже про специфічний запах, який стоїть у повітрі. На хвилиночку: ферма з 10 тисячами тваринок виробляє близько 300 тис. кг фекалій щорічно! Крім того, багато хто не гребує скидати відходи у водойми і поля, зовсім не турбуючись про здоров'я населення.
11 Лютого 2019, 23:52
А хтось конкретно казав скільки податків надійде від ферми в ОТГ. З двадцяти працівників це мізер ПДФО, а смороду буде.<br/>Та й гній є дуже токсичним, це вам не з домашніх тварин.
11 Лютого 2019, 23:56
Підтримую повністю колегу-ветеринара!
11 Лютого 2019, 23:56
потібно людям доносити правду бо потім буде пізно !!!
12 Лютого 2019, 00:04
якби не було такіх гнид які все майно розісрали як Бортнік-Григорук-то булоб краще- бо вони все робили на поклон Еріку інвесторів хватало й без Еріка але Сальтисон людям не повідомляв бо не хотів обідити свого панича голанського.
12 Лютого 2019, 00:08
Ось вам і відповідь на проблеми в селі.Все на що здатні люди то це торгувати алкоголем, безпідставно звинувачувати один одного не розібравшись що і як,писати наобгрунтовані дописи,вирішувати чиісь заказні та проплачені ,не зрозумілі для інших ідеі.(Не зрозуміло чому це якісь люди з Киева перейнялися людьми з Підгірного.)А ще замість того щоб співпрацювати з громадою на свое ,же благо,то вони стають &quot;патріотами&quot; свого села ,борцями за справелдивість,Живуть по принципу &quot;моя хата скраю,я нічого не знаю&quot; а як тільки підкинули якусь антиідеюя,так зразу &quot;діловитість&quot; свою демонструють.А як ферма будувалася то де тоді всі були,що не в своему селі живете.Якщо вже такі мудрі то чому не зібралися і не поставили це питання самі,
12 Лютого 2019, 00:13
зайшов щоб почитати статю -а тут від коментарів можна лусьнути від сміху я вже знаю всіх місцевих -зірку Сальтисона і решту людей ой хоч насміявся і за ферму вже забув.
12 Лютого 2019, 00:19
тепер треба дивитись в оба. бо свято место пустим не бувае може влізти ще гірше ніж те що будуе- не дайте себе обдурити фермі ні іншим брехунам ні...
12 Лютого 2019, 00:57
Хай в неділю головиха і совтис прозвітують про сплачені Еріком податки. Також хай розкажуть хто з села там офіційно влаштований на фермі
12 Лютого 2019, 01:05
Треба трохі самим починати щось робити .а то привикли ходити під батогом кормлячи вищезгаданих героів <br/> місцевого бізнесу - і чекати коли прийде добрий дядя та й дасть роботу- заглядуючи в чужий карман .не нийте а працюйте на себе й буде вам лежням щастя.
12 Лютого 2019, 01:12
А де це в Підгірному ставки взялись?<br/>В кар'єрі Ерікових свиней немає. Хто знає де вони зариті нехай відриє і покаже місцевій владі.<br/>Не відкриє звіроферму голандець, відкриють інші, ті що неї хочуть віджати. Дальше буде отжим землі та свинокомплексу. Що незрозуміло до чого йде?<br/>Тільки кому від цього буде краще?
12 Лютого 2019, 01:18
часто буваю в ціх селах . нерідко бачу працьовитих людей на своіх тракторцях на які вони чесно самі заробили- вони весь час айняті працею ті які мають голову ще й непогано заробляють не ідучи за кордон .Дивуе інше ті люди які побрали техніку на дурняк з колгоспу бо багато іі взяло по блату- а не заробили -тількі те й роблять що ниють нема роботи -не хочете працювати ?!!! е інтернет цікавтесь якщо своіх мозгів немае. роботи вистачить заробку також. нема чого манни чекати з неба ...
12 Лютого 2019, 01:27
Вася свиней там немае. е тількі здохлі та закопані штабелями свині.аніхто не буде нікому показувати собі ворогів наживати .бо такі в нас люди горло готові перегризти за пять копійок ерікових .в коментах вище написали правду про здохлих свиней в карері . я також бачив- тількі чиі вони- іх зарито багато не думаю що приперли іх з львова і.т.д.
12 Лютого 2019, 01:33
пани бються- в халопів чуби рвуться .правди ніхто не знае дурять звідусіль і одні і інші- ми для них наймити . гидко тількі від тих сраколизів з якіми живемо на зборах вони себе проявили гидота продажна.
12 Лютого 2019, 01:43
якщо в бідолаги хочуть віджати то хай пояснить людям- розкаже хто. а не зібрав - федосьову- слониху-бльоха-земледельца-шайониху та решту своіх прихвостнів збудували і поставили перед фактом .то вже не той Ерік гроші свое зробили .Брехня боком лізе.
12 Лютого 2019, 01:55
треба прийти на збори й дати всім сраколизам пи...ди- щоб морди у всіх були як в Григорука жирні й червоні -тількі не від сала я від синяків !!!
12 Лютого 2019, 03:08
Читаю коментарі і втухаю від страстей, треба зробити моніторинг ІР...,односельці ви напевне в курсі що ваш ІР з мобільного із пк можна відслідкувати по FB, локації і т д,а давайте скриєм карти і взнаєм хто на кого бочку жене і хто кому що продає,))) думаємо що пишемо завтра будете ворогами :нік Підгірне, Яблунівка, місцевий, березолуки, житель села, )))), житель який підтримує Сашу я в шоці ржу неможу від коментів,оце мочать ))люди добрішайте!, заздрити не можна особливо підтримка Саши)))
12 Лютого 2019, 03:14
понятно що потрібен бізнес в селі. бо звідкі мае бути надходженя в бюджет громади але хай пропонують щось корисне ! ніхто ім не боронить. бо з такім успіхом дойде до того що відкриють наприклад радіоактивну свалку бо людям потрібно робочі місця .
12 Лютого 2019, 03:21
Люди будьте добрішими один до одного. Ви пересваритесь один з одним. Поважайте односельців. Вам жити в одному селі. Ви пишете,що Ерік такий поганий тоді чому звертаєтесь до нього по допомогу, коли потрібні гроші. Всім кому потрібна допомога він допомагає. Якби не він стояли б ваші поля пусткою і заводились там вужі та лисиці. А так він взяв землю, виробив її, а зараз хтось хоче її забрати от і підбурює населення. Звичайно, що лекше взяти вироблену землю а не пустку. Це комусь вигідно, а ви пересваритесь один з одним,а помиритись гординя не дозволить. Колись всі і до Григорука звертались по допомогу і до Нелі теж і до того самого Еріка. А зараз вам всі погані. Ви завжди шукаєте собі вигаду. То хто із громади насправді сраколизник?
12 Лютого 2019, 03:21
Люди будьте добрішими один до одного. Ви пересваритесь один з одним. Поважайте односельців. Вам жити в одному селі. Ви пишете,що Ерік такий поганий тоді чому звертаєтесь до нього по допомогу, коли потрібні гроші. Всім кому потрібна допомога він допомагає. Якби не він стояли б ваші поля пусткою і заводились там вужі та лисиці. А так він взяв землю, виробив її, а зараз хтось хоче її забрати от і підбурює населення. Звичайно, що лекше взяти вироблену землю а не пустку. Це комусь вигідно, а ви пересваритесь один з одним,а помиритись гординя не дозволить. Колись всі і до Григорука звертались по допомогу і до Нелі теж і до того самого Еріка. А зараз вам всі погані. Ви завжди шукаєте собі вигаду. То хто із громади насправді сраколизник?
12 Лютого 2019, 03:25
Ставки в Підгірному є за селом, як на Підсобне їхати. Ти Вася не мєсний по ходу, не знаєш.
12 Лютого 2019, 03:33
Оце реально прозрів як підняв ІP один односелець пише до свого сусіда який з ним живе хрін зна скільки років п’ють разом горілку ))))а завтра піде дивитися сусіду в очі і лизати дупу не гарно аяяй))))
12 Лютого 2019, 07:51
https://lutsk.rayon.in.ua/news/125244-volinskii-zhurnalisttsi-pogrozhuvali-cherez-skandal-z-hutrofermoiu?fbclid=IwAR0KQITwiruBpaUc6ay0fFHdPG_dRFjU_Pja1_JIiOwtZ5wW4cKA8vs7ZcI
12 Лютого 2019, 09:00
Після цього щоб в це село, з таки людьми, прийшов інвестор і щось побудував треба років сто чекати а може й більше . Такщо злидні або Польща , є ще варіант екологічний Шуберт.
12 Лютого 2019, 11:35
Нічого не розумію.Люди знають що ферма будується вже рік.Чому мовчали?Тільки коли вклали кошти і все готове,почався бунт.Це комусь дуже вигідно.Віджати і готове взяти.А за Еріка ви встидалисяб щось казати скільки допомагав,нічого він все витримає. але як нам людям дивитися йому в очі після таких коментарів.прикро що так ставляться до людини.
12 Лютого 2019, 14:26
Ти мовчи. Добре взяв. То ти Еріку свиню підсунув. Треба було все мудро зробити а не як злодії. Тепер розгрібай свої діла
12 Лютого 2019, 15:02
Кошмар, читаю і просто сцюююю зі сміху. А ще тему пропустили, а хто скім переспав, вже все обговорили, а це ще ні, аж сумно
12 Лютого 2019, 15:04
Зробили б краще кролячу ферму, меньше булоб трупіків, м'ясо дієтичне продавалиб.
12 Лютого 2019, 15:16
А рембові тільки працювати на звірячій фермі, бо він на людей кідається, а звірі його зрозуміють, він як п'яний то бігом розжине норок з ферми. І все буде добре.
12 Лютого 2019, 15:47
https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/125151-mozhut-viklikati-leikemiiu-ta-inshi-formi-raku-uliana-suprun-pro-hutriani-fermi
12 Лютого 2019, 15:55
майже всі коменти правдиві шкода що в очі люди це бояться говорити .коментарі це просто думка про реальні речі потрібно казати на зборах.
12 Лютого 2019, 16:01
хай хоч почитають поро себе думку людей ті про кого пишуть .бо багато з тих хто був на зборах привели війну в нашу краіну прислужуючи ( партіі регіонів ) а тепер відкривають рот в першу чергу це стосуеться такіх як Тимощук Анатолій Андрійович .чужі тут коменти не пишуть всі один одного знають !
12 Лютого 2019, 16:05
Забій тварин на хутряних фермах в Україні відбувається із використанням удушення, смертельної ін'єкції, або електричного струму, коли електроди вводяться в пащу чи пряму кишку. Нерідко шкіру знімають з ще живих тварин, щоб хутро не втратило блиск. Це не тільки жорстоке ставлення до тварин, але й велика шкода для довкілля та здоров'я людей, пише Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.<br/><br/>Вона наголосила, що за рівнем забруднення довкілля токсичними речовинами Світовий банк відносить хутряні ферми до п'ятірки найбільш загрозливих виробництв. Вони несуть велику шкоду для довкілля – забруднюють ґрунт, водойми та повітря вірусами, бактеріями й токсичними речовинами.<br/><br/>«Адже тіла вбитих тварин обробляють хімікатами – формальдегідом і хромом. Вони дозволяють уповільнити природний процес розкладання тіл тварин, водночас дуже небезпечні й для людей. Алергія, мігрень, інфекції дихальних шляхів – такий букет не рідкість серед місцевих жителів в радіусі 10 кілометрів від хутряної ферми. Більш того, забруднення можуть навіть викликати лейкемію та інші форми раку у людини», – пояснила Супрун.
12 Лютого 2019, 16:29
ставкі в підгірному е ! в гачках калюжа наприклад .я сам бачив як там грищук старий плавав. правда трохі морда в болоті але то нічого можна викопати глибше.
12 Лютого 2019, 17:21
Не від одного Анатолія, мені здається почалась війна.,,,ви про що.... Завість.так і скажіть!Стаття про ферму.,,,а переривається кісти кожному..,,Напнітся один з другим, а не сидите і ждете хто то подасть..
12 Лютого 2019, 18:41
Шановні друзі!Несварітьс!.Приіхали люди з ,Киева і навіяли свою думку, а тепер зайдіть в інтернет і прочитайте статтю&quot;НОРКА-НЕ ТОЛЬКО ЦЕННИЙ МЕХ&quot; вісті Придністровя про село Шульгівка Петриковський район ,де не так вже все і погано як нам розповідають зоозахисники.Можливо і думка зміниться.
12 Лютого 2019, 20:53
До всіх . То їдь і там живи.
12 Лютого 2019, 20:57
До всіх . То їдь і там живи.<br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>Їдим всі на збори у Підгірне і поможим місцевим . А то голова отг зарвався зі своїми депутатами і покажем хто на нашій землі хазяїн вони чиновники продажні чи ми народ.
12 Лютого 2019, 22:12
Чому допис під назвою &quot;Рожищенській журналістці погрожували через скандал з хутрофермою у Підгірному&quot; заблокований для коментарів, можемо лише здогадуватися чому. Мабуть тому що всіх на цьому сайті можна поносити - а &quot;правильних&quot; ні. Хочу знати, бо так і не зрозумів, хто кому погрожував? Поліщук - Петрук, чи навпаки. Обізвав чувак чувіху, а чого вона додому до нього поперла? Від що казав що її вбивати буде. чи що? Навпаки, вона поїхала до чувака в хату, шось хтіла, а він ше винен! То ясно бредятіна. І такий гнилий піар, що вже аж гидко. Не можна так прогинатися не можна! Аж ментів зауважав!
12 Лютого 2019, 22:43
Молодець що прочитав!
12 Лютого 2019, 23:28
Придністровя -це колонія кацапів яку вони віджали в молдавіі -і придністровям іі називають тількі москалі інші краіни іі називають окупованою частиною молдови. а кацапи всім відомо які знімають агітаційні інтервю для свого тб .я там був і не раз!!! ніщета така як і нас- а то ще й гірше .бо бізнес потрібно розвивати не з шкурок бо москалякі більше нічого не вміють тількі грабувати пити й дерти шкури - почитайте історію починаючи з Івана Грозного .а з інших перспективних напрямків.люди не проти Еріка люди проти того відношення до них .Еріка всіляко потрібно підтримувати але в позитивних для людей напрямках...в приклад будьласка (придністровя)не ставте.
13 Лютого 2019, 16:03
Шановні фільтруйте базар!Яка московія,які москалі? Село Шульгівка Петриківський район Дніпропетровська область вже 28 років як НЕЗАЛЕЖНА УКРАІНА.,Чи може не так?Так можна і статтю отримати за сепаратизм.В нас стоіть зовсім інше питання-про звіроферму,бути чи небути,шкідлива чи ні,гуманно чи негуманно,та питання економічного характеру і не тільки окремого села чи громади, а й держави в цілому, тому що як прикрити хутрове виробництво то воно вплине і на інші види діяльності які напряму повязані з хутром,наприклад шкіряне та шерстяне виробництво.Чи може видумаете що наші військові в штушному військовому вбрані і взутті із штучноі шкіри вас з нами будуть захищати.Чи може мо в Европи будемо закуповуватите що можимо розвивати самі.Порада.Більше цікавтесь історіею нашоі держави УКРАІНИ і економічним становищем від якого залежать ваші знами зарплати і преміі.
13 Лютого 2019, 16:40
Щось невіриться що зоозахисник ,який розповідае що він веганець, користуеться взуттям із штучноі шкіри та носить синтатичну одежу
13 Лютого 2019, 20:33
Зробить голосування тільки по чесному і хай потім люди які зроблять вибір не нарікають на хвороби і екологію а роботу завжди можна знайти навіть в тій Польші а Солтис хай думає що він для людей повинен працювати і приймати рішення громади повинні після того як люди знають всі плюси і мінуси а не робити обговореня в Копачівці і в тебе скоро скінчиться термін так що задумайся в тебе теж є діти
14 Лютого 2019, 19:38
Якраз і думае про громаду Совтис,принаймі сьогодні а не ви.Що буде завтра питання часу. Ха буде інший, то що щось змінеться?.Хіба що олігарх стане головою.А на разі будь хто стане головою не випригне вище свого зросту.Громада -гола,без економічного потенціалу.Так що освідомлюйте немае бізнесу- немае грошей.Зато внас е одна проблема-СВІДОМІСТЬ.
15 Лютого 2019, 00:37
Як же так виддали ставок . людей не питали .будують свиноферму в Березолуках . людей не питали будують звироферму .людей не питали розкрали колгоспне майно виних нема хто ми на ций земли ...що дальше .совтис що наступне людей не питаючи будеш продавати.
15 Лютого 2019, 01:28
Подумайте про воду в колодязях наших.