Рожищани можуть замовити послуги з благоустрою по телефону

06 Лютого 2019, 17:36
6226

Замовити послугу або ж повідомити про несправність у вуличному освітленні рожищанам стане легше. У КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» запрацював «телефон замовлень».

Про це йдеться на сайті міської ради.

Відтепер черговий після дзвінка громадян, щодо замовлення послуги чи повідомлення про аварійну ситуацію, оформить заявку. Далі скерує її до відповідного спеціаліста, який і виїде на місце для усунення проблеми.

Замовити послуги можна за телефоном 050 131 42 14.

Також рожищани зможуть повідомити про несправність, або ж замовити послугу в Рожищенському ПЖКГ. Номер телефону – 067 332 64 27.

Телефонувати можна з понеділка по п'ятницю з 8:00 год до 17:00 год.

Перелік та вартість послуг, які надає Дільниця благоустрою дивіться у таблиці.

8

Коментарі
06 Лютого 2019, 21:24
Гарна картина біля99 будинку жах
07 Лютого 2019, 11:38
Про послуги "Дільниці благоустрою" написали, там все зрозуміло. А які послуги надає Рожищенський ПЖКГ ? За яке обслуговування будинку приносять платіжки?
07 Лютого 2019, 12:59
Виділіть із свого тісного робочого графіку один день і подивіться, що роблять працівники ПЖКГ коли викликають на забиті каналізації і затоплені гавном підвали.<br/>станьте поруч і подивіться як дістають памперси, презервативи і прокладки з каналізації
07 Лютого 2019, 15:25
підтримую на всі 100%
07 Лютого 2019, 16:11
ЦЕ ЩО????????
07 Лютого 2019, 17:27
обслуговування будинку - то те все, завдяки чому ти в квартирі живеш і ніц не робиш поза квартирою в будинку.<br/>як зайдеш в підїзди багатоквартирних будинків чи і двоповерхівок так аж тошнити починає, смаі в своєму підїзді не приберете і не підметете.<br/>біля своєї квартири павутиння не обметете а комунальники мають у ваших продуктах життєдіяльності коперсатися і по дахах дири латати від ваших антен
07 Лютого 2019, 17:32
то візьмися і стань до роботи.<br/>створи ОСББ в своєму будинку і дізнайся, що таке обслуговування і як працює вся система. а найголовніше - не треба нікого робити винним - ти сам собі країна і сам собі пан.<br/>91 по незалежності взялися і он як все облагородили і порядок навели.<br/>Запитай в Сітовського як і він все навчить і розкаже, та ще й допоможе.
08 Лютого 2019, 00:43
Я сплачую більше тисячі гривень в рік для того щоб ти збирало гандони в каналізації? Я не викидаю гандони в унітаз! Я тобі падло буду під будинок їх приносити разом із затичками своєї дружини.
08 Лютого 2019, 00:54
Мої гандони дільниця благоустрою вивозить, за це я оплачую вивіз сміття.
08 Лютого 2019, 09:03
Які високоосввчені і культурні громадяни в Рожищах коментарі пишуть, сидячи на дивані і нічого не роблячи.
08 Лютого 2019, 23:10
За 80 грн. Квартплати в місяць не хай хоча б 1 раз викачають яму ато буває раз в пів року і то завжди якщо когось затопить. Дируть гроші не за що. Сволочі!!!!!!!!!!!