Рожищенські ставки у центрі міста так обміліли, що вже нагадують болото

28 Серпня 2016, 10:00
4462

Навіть старожили не пригадують, щоб ставки у центрі міста були у такому жалюгідному стані.

Три стави у центрі міста через посуху обміліли до краю. Перший став, що навпроти міської ради, ще сяк-так утримує воду. Хоча неозброєним оком видно, що особливо з боку вулиці Грушевського, - лише муляка. А ще торік на тому місці ловили рибу. Скоро там можна буде ходити навпростець.


 

Другий став – через дорогу – практично втрачений. Там лишилась лише мул з гілляччям, старі шини та всякий непотріб, який там лежав десятки років та калюжа. ЇЇ добре помітно, як йти до 4-ої школи. Там де-не-де ще хлюпочуться свійські качки. А ще весною під час нересту ця невелика водойма кишіла карасем.


 

Третій став теж помітно висох і теж потребує води. 

 

Звісно, основна причина обміління водойм – це посушливе літо. Але люди кажуть, що раніше теж були подібні природні катаклізми, але подібного явища не було. Кажуть, тут ще проблема замулення джерел, які перестали бити і постачати воду. Ставки давно не чистили, а циркуляція води у каскаді цих водойм вже давно відсутня.


 

Місцеві рибалки, які не мають статків їхати на платні ставки, а задля задоволення тут щороку рибалять, - занепокоєні. Чи хоч не залишиться риба у ставках? Чи витримає вона цю спеку і задуху?

Коментарі
28 Серпня 2016, 13:30
Чим зайнятi свiдомi громадяни та самооборона??флаг вам в рукi i кроком руш на очишення ставкiв вiд смiття.чи прибирати смiття це не патрiотично???
28 Серпня 2016, 14:14
ти чого скотиняка не ідеш
28 Серпня 2016, 15:04
між іншим Дядько Володя вас самооборонців не ображав і не обзивав. в тому вся ваша сутність
28 Серпня 2016, 15:55
А ти слабо, щось зробити для міста не за гроші і не в робочий час? Ти ж тільки вмієш стогнати що не так зробила самооборона. Ти взагалі не маєш права казати що патріотично а що ні. Такі як ти ,не дай боже війна, будуть втікати або сраку лизати загарбникам. Власть міняється
28 Серпня 2016, 17:19
Власть в робочий час нехай цю проблему і чистить. А в позаробочий - самооборона.
28 Серпня 2016, 18:38
а ти так добре знаєш, що треба і кому лизати... знімаю шляпу перед досвідом
28 Серпня 2016, 22:29
<p>і вам в європу ваша дорога тільки в </p>
28 Серпня 2016, 23:48
Якщо будуть чистити ставки куплю два камази того мулу
29 Серпня 2016, 00:00
А ти хоч раз до того ставка свою руку приложив. Ти весною той ставок чистив як кликали, а я з самооборони і мені руки не повідпадали прийти і хоч чимось допомогти. Якби знав хто це пише то відірвав би тобі язик бо рук ти і так не маєш
29 Серпня 2016, 00:22
Повилазила непотріб, забули як весною чотирнадцятого з адміністраціі втікали. Побіжите знов! Щурі тільки і вмієте що за спинами говорити а в лице сказати страшно. Бо за сказане прийдеться відповісти.
29 Серпня 2016, 02:34
Ти чудо частіше мийся бо стояв біля тебе в магазині а від тебе "пахло"
29 Серпня 2016, 02:59
Я був на війні.А чому не йдуть в АТО ці всі "гавчики"?чи там страшно а флажками і язиками махати саме те що ви можете рагулі
29 Серпня 2016, 12:34
А може справді якусь толоку організувати по очищенню ставків, а Потапчук піску привезе
29 Серпня 2016, 15:43
Звісно привезу... курча мать. Любий капріз за ВАШІ ГРОШІ....
29 Серпня 2016, 15:58
А й дійсно чому місцева влада не використовує момент? Більше такої нагоди відносно недорого облагородити наші з вами ставки у центрі міста може і не бути. Я ще пам'ятаю часи, коли у парку з одного боку діти купалися (дно було піщане), а з іншого старики хорошого карпа ловили. Це ж якраз зараз шанс вивести увесь цей непотріб з дна, що лежав не один десяток років, мул вибрати, залучаючи мінімум дорогої спецтехніки, бо ж води майже немає, повністю суцільно почистити береги, вирвати з корінням усю лепеху, бо вона також сприяє замуленню. Та багато якраз зараз можна зробити. Невже, люди добрі, ми не хочемо жити у красивому місті. ПРОПОЗИЦІЯ ДО МІСЬКОЇ ВЛАДИ: Цю роботу повинні організовувати саме ви, адже у ваших руках є наявні певні ресурси, як фінансові, так і людські та технічні. Можна і треба залучити і працівників дільниці благоустрою, самооборона повинна відгукнутися, оголосити загальний СУБОТНИК для всіх працівників держустанов як на день довкілля (толку я думаю буде значно більше), ОБОВ'ЯЗКОВО повинні взяти участь жителі навколишніх будинків, чиї качки там плавають і не тільки, ну й, звичайно, усі небайдужі рожищани. ГУРТОМ, ЯК ТО КАЖУТЬ, І БАТЬКА ДОБРЕ БИТИ!!!
29 Серпня 2016, 15:59
А можна залучити осіб, що відбувають покарання на громадських роботах. Спонсорів серед підприємців активно пошукати.
29 Серпня 2016, 16:02
Все можна зробити - було б бажання. А з бажанням якраз у наших людей не дуже. Думка така - якщо це не в мене на подвір'ї, то нащо воно мені тра... Очистка Кубань цієї весни показала, що ми за люди...
29 Серпня 2016, 17:39
Дійсно було б бажання... А його у місцевої влади чомусь якраз і немає. Бо якщо залучати дільницю, народ, самооборону, держслужбовців чи навіть самим чиновникам з міськради вийти, то це ж по перше напрягтися трохи треба, а по друге - практично немає як гроші з місцевого бюджету "освоїти" То де ж те бажання візьметься. Це ж куди простіше дорогою технікою щось там пойорзати на ставку, зробити видимість роботи як це було десь зо два роки тому - А ДЕ РЕЗУЛЬТАТ ЦЬОГО ВСЬОГО?
29 Серпня 2016, 19:50
Перш за все потрібно прибрати сараї, з яких все зтікає в ставок. І це робота міської ради!!!
29 Серпня 2016, 19:56
Та які це сараї - це трухляві аварійно небезпечні розвалюхи, в яких тільки щурі плодяться. Я про шанхаї, що за будинками по Кондратюка. Там вже давно ніхто і нічого не тримає, багато просто позавалювалося.
29 Серпня 2016, 19:57
Ти що - не можна розвалювати. А де Музичко з Бачком та компанією будуть бухати?
30 Серпня 2016, 03:09
Зробив я добру справу для атошників 3 ділянки загальною площею 30 сотих їм надав а бурій Верці аж.... Платила вона не довго, депутатами порішали і х... тому бюджеті і громаді, пузо моє чарівне. Тепер на ровері мушу їздити щоб дати на тапки відд озлючених торгашів і мусорів, Чапаєв був правий - вуса треба завести - хай думають