Напередодні річниці Іловайська рожищан вітають з Днем Великої Перемоги?

27 Серпня 2016, 20:21
2591

Сьогодні, 27 серпня, у Рожищі на мості через річку Стир з'явилися рекламні щити, на яких громадян вітають з Днем Великої Перемоги. Окрім того, на них зображена георгієвська стрічка. І знизу – підпис «Від Василя Столяра».

Ймовірно, це провокація антиукраїнських сил напередодні відзначення другої річниці Іловайської трагедії. Адже на 28 серпня у Рожищі заплановані заходи вшанування пам'яті загиблих.

Про даний факт повідомлено у Рожищенське відділення Ківерцівського райвідділу національної поліції.



 

Нагадаємо, що напередодні Дня Незалежності України, невідомі розмалювали бетонні знаки "Рожищенський район" та "Луцький район", ми про це  інформували у "Вандалізм напередодні Дня Незалежності".

 
Коментарі
28 Серпня 2016, 00:27
Що толку з того звернення в поліцію. Всі знають, яка тепер атестована поліція.
28 Серпня 2016, 00:40
Що за бред рябої кобили, цей рекламний щит висить там кільканадцять років(((((((((((((( Ви трохи думайте про що ви пишете............, а то ніби сенсацію знайшли, і повірте нинішній поліції, аж геть одинаково що там висить.
28 Серпня 2016, 00:59
цей щит вже і побитий. він висить там сто літ
28 Серпня 2016, 01:01
там ше і юля з другої сторони... висять і висять роівк 5 ... а сьогодні значиться їх тільки повісили... ваша реакція запізніла на декілька років
28 Серпня 2016, 01:08
і вам видно теж однаково що там висить. ви ж кажете що бачили це, а чого ж не зверталися? влаштовує?
28 Серпня 2016, 01:10
Ніколи не думав, що рожищани такі лопухи!!! Їм таке впарюють, а вони собі ходить туди сюди мимо. А міська влада що? А комунальні служби? А активісти?
28 Серпня 2016, 01:49
Георгівські стрічки висіли? Не було їх там! Я кожен день там ходжу! Вони десь тільки появилися
28 Серпня 2016, 01:51
На рахунок поліції всі з вами погодяться.
28 Серпня 2016, 06:35
Начальника поліціі, дільницю благоустрою та мера потрібно наказати. За що отримують заробітну плату? На що дивляться? Хлопців вбивають під тією символікою. А вони навіть за банерами прослідкувати не можуть.
28 Серпня 2016, 10:42
Повністю з вами згідний
28 Серпня 2016, 13:15
Так,влни там висіли давно але були заклеєні а тут хтось візьми та й відклеїв на передодні річниці Іловайська.Що це як не провокація.
28 Серпня 2016, 13:50
він був відклеїний ще 8 липня, це точно, якраз увагу тоді звернули, як шли через міст
28 Серпня 2016, 16:25
Ці рекламі щити висіли там давно, і ніякої провокації там зовсім не має а на напередодні річниці Іловайська хтось хоче просто пропіарити себе який він спостережливий і все таке.<br/>А якщо вам люди не подобається наша поліція, так чому ви самі туди не йдете працювати, зараз якраз проводиться набір, йдіть попробуйте попрацювати, наведіть порядок в районі ато тільки привикли бути не задоволені.
28 Серпня 2016, 18:33
а ще з другої сторони реклама медведчука &quot;Вибір є&quot;, а з великою перемогою &quot;вітають&quot; вже кілька років спостережливі рожищани.
28 Серпня 2016, 20:52
Тоді, хай відповідають за те, що там висять плакати з георгієвськими стрічками.
28 Серпня 2016, 22:00
А хто їх туди повісив? Столяр?