У шести храмах району збирали гроші для Арсена Васєчка

04 Лютого 2019, 11:00
Відбулася передача коштів. 2592
Відбулася передача коштів.

Нещодавно у храмах Рожищенського району відбулися благодійні вечори колядок, на яких збирали кошти для дітей.

Більшу частину цих коштів вирішили передати на лікування жителю села Рудня Арсену Васєчку. Хлопчик народився без ока і наразі потребує операції, вартість якої – 10 000 євро. Про це повідомили на сайті Рожищенського благочиння Волинської єпархії УПЦ (МП).

Кошти збирали у храмах сіл Любче, Залісці, Мильськ, Рудня, Топільне та у місті Рожище. Також до допомоги долучилися вихованці недільної школи села Залісці, які віддали 7 тисяч наколядованих гривень. Загальна сума допомоги становила 18 тисяч гривень.

У понеділок 28 січня відбулася передача коштів. У Свято-Дмитрівському храмі села Рудня благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко, настоятель храму протоієрей Дмитрій Теравський та священик села Залісці Микола Жученя із  вихованцями недільної школи після знайомства та спілкування із Арсеном вручили допомогу та солодкі подарунки. Усі побажали Божої допомоги у лікуванні та висловили надію на подальші дружні зустрічі.


Коментарі
04 Лютого 2019, 13:10
А де допомога від ПЦУ району???
04 Лютого 2019, 14:53
А ти багато допоміг?
04 Лютого 2019, 15:09
ПЦУ немає часу збирати, Шняк по району їздить агітує за нову церкву...
04 Лютого 2019, 15:17
Добра справа, потрібна, але як часто і для камери...
04 Лютого 2019, 16:09
Може не в тему мій комент. Но хочу почути думку інших. Біля церкви (біля Рожищенського ринку) є гарна ділянка, яку можна використати на дитячий майданчик. <br/>Питання, чому там &quot;царь&quot; Петро картошку садить?
04 Лютого 2019, 16:29
А давай в тебе під хатою дитячий майданчик зробимо))) кажи адресу
04 Лютого 2019, 16:31
Да твій комент точно не в тему, іди почитай законодавство
04 Лютого 2019, 16:58
Василь має рознарядку від Михаїла луцького щоб до виборів побільше церков району перейшло до нової церкви, це точна інформація, їздити будуть ще активніше по селах, вже й в Переспі були
04 Лютого 2019, 18:08
Ще має розпорядку в дубищах хату яка була виділена для проведення богослужінь забрати для богослужінь українців священник туди вже призначений
04 Лютого 2019, 18:11
Центр міста. Картошка рулить.<br/>Підтримую спостерігача. В Топільні є зона для дітей. Щоб батькам було легше коли дітям важко вистояти в церків.
04 Лютого 2019, 18:17
Для будівництва хати 8 сотих а коло руської церкви є багато більше ото забрати для дитячого майданчика бо може вирости ще один будинок
04 Лютого 2019, 18:43
А в церкву дітей хіба для гри беруть? Не хоче стояти хай сидить дома або пізніше приходьте!! Ви знаєте який крик стоїть від дітей на тих майданчиках, служби не чути?? Живу біля майданчика що біля Барвінку, то інколи в квартирі себе не чую
04 Лютого 2019, 20:54
Підтримую. Нехай зроблять зелену зону, щоб око милувало. Картошку можна за містом посадити, в центрі міста не годиться картошкою милуватися...
04 Лютого 2019, 21:33
Коло церкви мають бути квіти а не заросла бур'янами картошка ще й кроплять хімії по декілька разів а центр дихає
04 Лютого 2019, 22:36
Хай росте картопля. Чому земля має бути без діла.
04 Лютого 2019, 23:37
Господи люди...хіба ви люди.. і ви називаєте себе християнами. Та вороги добріші за вас. І це простіть за слове такі нелюди будуть керувати куди і кому переходити. Маєте свій томос то тримайтеся його. Але вам усе не йметься. Прикро та стидно, що ви є українцями а тим більше називаєте себе християнами. Ви краще гляньте що біля ваших домівок коїться. А бур'яни краще приберіть з ваших душ.
05 Лютого 2019, 21:11
Підтримою. Квіти посадити, траву укультурити. Щоб гарно було.
08 Лютого 2019, 15:09
так приберіть московські буряни з ваших душ ви не малороси ви Українці...а що до допомоги дідям то ПЦУ не піариться .(нехай права рука не знае що робить ліва))
09 Лютого 2019, 22:14
на Горохівщині вже перейшло 23 парафії ..Рожище нуль...)))))Лиш піаряться