У Рожищі попрощалися з першокласником, який загинув у річці Стир

03 Лютого 2019, 15:32
24856

Рожищани вийшли провести в останню дорогу семирічного Романа Тимощука.

Хлопчика, який загинув на річці Стир першого лютого, поховали сьогодні, 3 лютого, у Рожищі. Попрощатися з дитиною прийшли однокласники, вчителі, рідні та друзі. Панахиду відслужив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Василь. Служба відбувалась у домі, де й жив маленький Роман.

Коли процесія проходила повз школу, дали останній дзвінок.

Нагадаємо, директор школи, де навчався Роман, прокоментував інцидент.

Редакція «Район.Рожище» висловлює щирі співчуття родині та близьким.

Передрук заборонено.






Коментарі
03 Лютого 2019, 17:46
Нехай земля йому буде пухом.<br/>Батькам щирі співчуття.
03 Лютого 2019, 18:06
Нехай маленька його душа упокоїться в Царстві небесному.
03 Лютого 2019, 18:17
Співчуваю батькам,непоправна втрата. Тримайтеся.
03 Лютого 2019, 19:10
Нехай янголя спочиває з миром,а скільки ще міг усього побачити,жаль,що так..шкода дуже, таке коротке життя.Великі співчуття батькам!
03 Лютого 2019, 19:21
Самі щирі співчуття!Нехай земля йому буде пухом.Тепер він з маленькими янголятками!
03 Лютого 2019, 19:42
Маленькі янголятко. Нехай співчуває з миром. Співчуття батькам
03 Лютого 2019, 20:37
це величезна втрата,біль,який не загоїться.Господь пошли сили батькам.щирі співчуття.
03 Лютого 2019, 21:08
Спочивай Роман з миром!!!Царство небесне ! Вічний покій!!!Батькам сили пережити горе!
03 Лютого 2019, 21:29
Щирі співчуття рідним. Третій день плачу, як натрапить на очі стаття.
03 Лютого 2019, 22:09
Нехай Бог потішить ваші серця. І поможе вам пережити втрату.
03 Лютого 2019, 23:03
Яке то горе...Щиро співчуваю..Була там сьогодні яка то біль те все бачити...Тримайтеся батьки та родина...Хоч це дуже важко ..але якось треба жити далі..
04 Лютого 2019, 21:10
Щирі співчуття .
04 Лютого 2019, 23:24
Нехай йому на тому світі буде мені шкода що такий хлопець попрощався з своїм життям. Прійміть мої соболезняння
06 Лютого 2019, 18:26
Нехай дитяткові буде земля пухом,а пам'ять про нього Вічна. Вічний спокій. Царство небесне. Батькам щирі співчуття. Тримайтеся, тому що Вам потрібно жити.
12 Лютого 2019, 20:59
НЕХАЙ ЗЕМЛЯ БУДЕ ВАМ БАДЬКИ НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ ЗДОРОВЯ ВАМ