У Рожищі шукають директора для музичної школи: засідатиме конкурсна комісія

03 Лютого 2019, 10:12
3978

 

У Рожищі відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Рожищенської районної дитячої музичної школи.

Про це пишуть на сайті Рожищенської районної ради.

Засідання відбудеться 4 лютого о 10:00 за адресою:  Рожище вулиця Грушевського, будинок 12.

Читайте також: У Рожищі шукають директора для музичної школи.

Коментарі
03 Лютого 2019, 13:51
прошу комісію не підтримати Сасовського
03 Лютого 2019, 16:01
а чим вже він вам насолив7
03 Лютого 2019, 17:21
Юру геть
03 Лютого 2019, 18:02
З ним так не жартуйте. Він нервовий і просто так цього не залишить. Він все порішав а ви клеїте дурня.
03 Лютого 2019, 18:55
Дуже хороший директор . Не слухайте тих , хто не має чим зайнятись і придумує нісенітниці про людину з великої літери .
03 Лютого 2019, 19:08
Людина він з великої літери, але пора і "честь" знати, відпрацював своє, нехай буде гарним наставником не його час зараз, а настав час молодих.
03 Лютого 2019, 19:14
Юра хватить човгати йди гляди внукив дай дорогу молодим людям ти вичерпав свий потенциал!!!
03 Лютого 2019, 19:38
Ніякий молодий не зможе зрівнятися з Сосовським . Його і діти люблять, і вчителі поважають , і для музичної він зробив не мало.
03 Лютого 2019, 20:37
ДлЯ школи вин незробив ничого ! Тильки таньци справно платив видкати з немаленькой зарплати!!!
03 Лютого 2019, 20:56
Давати дорогу молоди, це ВАШИ слова, то куда ви претесь!!!
04 Лютого 2019, 00:04
В паспортному після Сергієвни вже другий за рахунком керівник. Навіщо принижувати людей за віком чи завжди молоді кращі?
04 Лютого 2019, 01:44
Що за недолугі заголовки? Шукають голку в сіні.а на посаду директора існує конкурсний добір. Є кандидати. То що шукаємо панове редактори?
04 Лютого 2019, 02:39
Боже,люди майте совість...не показуйте розум якого немає....писати каракулі в інтернеті може кожна гидота ,обливати брудом і ображати людину поважного віку...є атестаційна комісія...вона все вирішить в не потрібно лізти з Вашими тупими зауваженнями...пора зрозуміти це і заспокоїтись не судіть по собі...
04 Лютого 2019, 17:52
Знов далі буде працювати той старий пердун до 70 років а коли жити і відпочивати вдома.
05 Лютого 2019, 09:42
Яке Вам діло...це що щось особисте?Відбулось засідання,вислухали кандидатів,переміг достойний!Свою невихованість не показуйте привселюдно...не позортесь...