Переможець земельного аукціону не сплатив за лот

24 Серпня 2016, 18:00
1950

Рожищенська міська рада анулювала результати земельних торгів, які відбулися 12 серпня. За право оренди земельної ділянки площею 0,0306 га у центрі міста по вулиці Незалежності змагалося аж 7 претендентів. Стартова ціна лота становила понад 13 тисяч гривень. Однією з особливостей цього аукціону було те, що продавалось саме право оренди землі, на якій повинен бути згодом збудований торгово-офісний центр.

Остаточна цінова пропозиція, на якій торги зупинилися, 351 тисяча гривень. Переможцем став мешканець села Топільне Микола Муха. За результатами аукціону було складено протокол, який Муха підписав.

Однак належної суми за придбаний лот переможець не сплатив. Міська рада переконує, що результати аукціону анульовано. Однак таке рішення може оскаржуватися учасниками у суді. Таким чином земельна ділянка, на якій колись розміщувався один із перших барів міста - "Чемодан", лишається незайманою.


 

Коментарі
24 Серпня 2016, 21:35
знайшли кого допустити до аукціону......КОЛЮ МУХУ...та вони колись щоб отримати страховку за машину-з старшим братиком ПАШОЮ ту машину спалили.......ОДНИМ СЛОВОМ АФЕРЮГИ.
24 Серпня 2016, 22:24
Нічого не видно на документі
25 Серпня 2016, 02:49
то краще за 350це десь 15тисяч баксів в центрі токіо 3 соткі купити а не в фавелах ....ідіоти в ніщій країні земля коштує як у фешенебєльних кварталах лондона....хапугі в київі в мінестерствах придумали схему як бабло з ідіотів доїти--а мєсні горе депутати не захищають виборців які їх туди вибрали -тобто рожищан а виконують --злочині закони Яценюка і йому подібних....
25 Серпня 2016, 12:30
Коля, не мудозвонь, а просто плати. Наї... ати не вийшло, і вже усі йому винні - і закони не ті, і керівники криві. Не нарікай на дзеркало, коли морда крива! Знав на що йшов, атепер "горе депутати? - депутати твоєю рукою не водили, коли підписував протокол аукціону.
25 Серпня 2016, 12:37
Я все вже від вас чув. Але щоб земля була незайманою..... це шедевр
25 Серпня 2016, 23:46
там можна побудувати нормальний магазин. вони ,мухи всі аферисти.
25 Серпня 2016, 23:50
Там можна не "побудувати", а "ПРИБОДУВАТИ", а для того треба ще згода тих до кого добудовуватись будуть.
25 Серпня 2016, 23:56
Аукціон пройшов , протокол підписаний ,ціна крута тепер діло за міською радою доведідь , що не дарма зарплату отримуєте вибейте з Мухи міські гроші .
29 Серпня 2016, 18:01
Ви що всі жартуєте? Звідки в Мухи такі гроші? Та він вже давно банкрот - в боргах як в шовках... Лузер