У Рожищі шукають акушера-гінеколога

27 Січня 2019, 15:23
7001

Комунальне некомерційне підприємство «Рожищенська центральна районна лікарня Рожищенської районної ради» шукає на роботу акушера-гінеколога.

Рожищенська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Заробітна плата згідно штатного розпису.

Контактний телефон:

(0332) 2-12-48.

Читайте також:

У Рожищі шукають лікаря-хірурга.

У Рожищі шукають водія грейдера.


 

Коментарі
27 Січня 2019, 21:57
Підтримую
27 Січня 2019, 22:51
а шо акушер пропав
27 Січня 2019, 23:28
Таке враження що в Рожищах утворилася чорна діра в яку затягує спеціалістів і людей з потрібними освітами та професійними навичками...Грейдеристів, трактористів, хірургів, акушерів- гінекологів... Скоро будем шукати на роботу продавців, або поляків і чехів наймати прийдеться)
28 Січня 2019, 08:38
Хай влада задумується бо такими темпами досить швидко в країні людей взагалі не залишиться
28 Січня 2019, 10:42
А офтальмолога ( окуліста ) вже знайшли? Щоб у лікарні, де обслуговується понад 20 тисяч населення не було основних лікарів?ганьба такій владі !
28 Січня 2019, 13:14
Скоро і діток своїх самі будете вчити. Закінчуються молоді вчителі,які працюватимуть за мінімалку в тому дурдомі,а особливо сільському.
28 Січня 2019, 15:10
Про яку мінімалку Ви говорите???Ви знаєте яка зарплата у вчителів на сьогоднішній день???
28 Січня 2019, 16:13
Поцікавтеся який оклад у молодого вчителя ,який без категорії і стажу роботи,ще й часто не повному навантаженні,і у вас очі стануть круглі.
28 Січня 2019, 18:29
А чому не повна ставка а тому що за пенсіонерами нема місця молодим .<br/>Ходять на роботу до смерті . На виробництві не можуть дочекатись пенсії.
28 Січня 2019, 19:02
А тут ви маєте рацію.Проявляйте батьки в цьому питанні свою активність.Керівництво звільнити пенсіонера не може самостійно.В нас третина посад в школах зайнято пенсіонерами.
28 Січня 2019, 21:51
30 років стажу.вища категорія.. зарплата навіть не 7 тисяч.У класі 31 учень.
28 Січня 2019, 22:15
Поцікавтися яка зарплата в ДМШ і освіта в усііх слабенька. Навчив, не навчив, а гроші віддайте. Конкурс 70 літній дід Сасовський має виграти , все там схвачено .
29 Січня 2019, 02:15
А що вам зробив&quot;той дід Сасовський&quot;?Як на мою думку мами,якої діти відвідують музичну,Сасовський -інтелегентний,порядний,любить музику і живе нею,вчить дітей співати в хорі.Діти його люблять.Чого чіпати???????Не розумію відверто.
29 Січня 2019, 11:16
В Соколі директор плюнув на все.І що багато бажаючих на його посаду?
29 Січня 2019, 13:41
А тут є бажаючі Не рівняйте одну школу з іншою.
30 Січня 2019, 17:04
Кадрова проблема була завжди, просто тепер біржа в Рожищах трохи по другому працює. Про все інформують, про все розказують. Часто навіть про те шо їх не просять. То про картоплю то про субсидії