За добу депутат райради дістав для об`єднання учасників АТО ноутбук та принтер

22 Серпня 2016, 19:40
4003

Побувавши на зборах Рожищенського районного об`єднання учасників АТО, депутат районної ради Володимир Потапчук, перейнявся проблемою відсутності оргтехніки у новоствореної громадської організації та пообіцяв посприяти у її придбанні.

 

Вже сьогодні народний обранець свої слова  підкріпив ділом. Він звернувся за допомогою до рожищенського приватного підприємця Сергія Новосада, який купив за власні кошти ноутбук вартістю 2 тисячі гривень. А спільно з обласним депутатом Сергієм Котюком, Володимир Потапчук придбав ще й багатофункціональний принтер.

 

Члени обʼєднання учасників АТО щиро вдячні депутатам та підприємцю за небайдужість та щирість.

2

 

Коментарі
22 Серпня 2016, 22:57
Вова пропади!!!
22 Серпня 2016, 22:58
Бо тебе хтось вивезе!!
22 Серпня 2016, 23:07
А тебе?
22 Серпня 2016, 23:09
Мололець!!! я згідний ! Допоміг! Но те, що він робить в місті за останніх два чи три місяці це взагалі не допустимо! Це депутат районної ради!! !!!! Це висуванець від партії Ляшка!! Хтось прийме міри???? <br/>Котюк Сергій Сергійович Ви як представник партії Олега Ляшка прошк Вас прийняти міри до свого однопартійця!! <br/>Прошу владу району також прийняти міри!!
22 Серпня 2016, 23:14
Вова ти чи хто)))<br/> Оце подарок! Сам Потапчук пише!! Уклін тобі!!
22 Серпня 2016, 23:19
А доречі в Вас було запитання!!<br/>Я такого в районі і в місті ще не робив щоб мене називали всяко і ви вивозили десь!! <br/>А Ви цього досягли перш мее!!! І опозорили котюка)) <br/>Красавчік!!!
22 Серпня 2016, 23:19
Порівняно з тим,що роблять інші депутати...він не найгірший
22 Серпня 2016, 23:27
Ще трохи і вас усіх звіти повивозять
22 Серпня 2016, 23:28
Молодець Потапчук
23 Серпня 2016, 02:12
Потапчук то молодець, але в цьому є дуже велика заслуга Дулюка. Він також посприяв.
23 Серпня 2016, 10:13
Молодець Потапчук Дулюк а тих за чий рахунок техніка згадувати нетреба вони ж підприємці значить всім винні.
23 Серпня 2016, 10:45
І ще велика заслуга Гайворонськоі, Музики, Масалова, Горбача, Войтовича, Жоги...всі добре попрацювали
23 Серпня 2016, 13:41
Молодець то він молодець. А як відомо молодці с....ть кінці. Від мобілізації таким чином вирішив відкупитися, депутат хрєнов.....
23 Серпня 2016, 13:49
ноутбук вартістю 2 тисячі гривень. Питання до &quot;депутата&quot;. &quot;Друже&quot;, а де ти ноутбук &quot;acer&quot; за 2000 гривень купив?
23 Серпня 2016, 14:02
!!!!!!!!!!!!
23 Серпня 2016, 14:39
Продав свого ноута беушного за партійні гроші сам собі. Оцє подвиг!!!!
23 Серпня 2016, 15:14
Людина зробила добру справу...а вам будь-що, аби обгадити
23 Серпня 2016, 17:25
А я течика комунгоспу сплавив за 150 тищ і долюку і меру і медведю відстігнув..А Потапчук ЛОХ
23 Серпня 2016, 20:12
інформація від 22.08 2016 19:40 - Члени обʼєднання учасників АТО щиро вдячні депутатам.... інформація від 22.08 2016 14:24 - коментарі Атошників: А чого то цей жирний депутат не служить? Що йому заважає? Прийшло чудо в шортах....; А треба було запитати його чи він хоча б &quot;срочку&quot; служив; Та цьому ненормальному насрати на проблеми атошників! Опануйте себе - так швидко міняти власну думку за подачку, ще й придбану за кошти інших......
23 Серпня 2016, 20:59
Що зробиш! Такий наш народ за гречку матір рідну продасть. &quot;А тут ноут з принтером&quot;.
23 Серпня 2016, 21:31
Оце чувак любить попіаритись.
25 Серпня 2016, 19:38
Він схоже постійно під дією якихось припаратів, в Луцьку його затримали патрульна поліція то він казав до них називайте мене Фея))<br/>А також я бачив як він біля першої кричав по вулиці &quot;хочу щоб мене тр**нули в дупу&quot;. Не розумію як така людина може бути депутатом.
25 Серпня 2016, 20:12
&quot;Хочу щоб мене.....&quot; А з цього місця будьте добрі докладніше. Я це й сам хотів давно зробити, а тут виявляється є побажання, так би мовити взаємне согласіє....