У Рожищенському районі на засідання призовної комісії не з’явились 402 людини

23 Січня 2019, 16:15
2658

У Рожищенському районі в жовтні-грудні 2018-го року до військових частин відправили 31 людину. Також склали 8 адміністративних протоколів про порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу. 

Про це повідомила заступник голови Рожищенської райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Інна Сергійчук, – пишуть на сайті Рожищенської районної державної адміністрації.

Планове завдання з відправки юнаків на службу в армію для Рожищенського районного військового комісаріату складало 25 чоловік. До військових частин за результатами осіннього-зимового призову відправили 31 людину, що становить 124%.

На засідання призовної комісії не з’явились 402 особи (59 відсотків громадян, які підлягали призову). Протягом осінньо-зимового призову 2018-го року склали 8 адміністративних протоколів про порушення законодавства про військовий обов’язок і військову службу. 

Читайте також:

Судили рожищанина, який не з'явився на військові збори.

Коментарі
23 Січня 2019, 18:51
і правильно зробили МОЛОДЦІ!
23 Січня 2019, 21:26
Якщо ці Молодці не хочуть служити в укр.армії то скоро будуть служити у всіх гарячих точках на планеті де воює раша а такі як 777 будуть боятись щось вякнути на захист цім молодцям
23 Січня 2019, 21:45
Іди воюй за Пєтіни
23 Січня 2019, 21:52
от і молодці!
24 Січня 2019, 00:39
армія повинна бути котрактна
24 Січня 2019, 10:55
Хай ще ідуть послужать діти наших бізнесменів та місцевих чиновників і не потрібно робити дурнями простих хлопців з бідних сімей або тіх немає за що відкупитись ведіть закон хто не служив той не має права займати державні посади бути депутатами всіх рівнів і тоді побачите самі який буде результат але влада цього ніколи не зробить бо це втрата їх інтересів хабарі і т д їм краще підло кимось прикритись і за спини за Союзу служили всі в цьому питанні не було різниці чия дитина
24 Січня 2019, 12:24
А ті 402 молодці з простих сімей??? Я думаю ні. Зараз хто не служить той крутий. З РОЖИЩАНИНОМ повністю згідний...служити повинні всі.Колись на юнака який не служив в армії і дівчата не хотіли дивитись
24 Січня 2019, 16:36
Чиновників і депутатів в окопи!!!<br/><br/>Що зробили доброго для людей? для міста? для району??
24 Січня 2019, 20:52
А ти де воював в жінки під спідницею
25 Січня 2019, 17:21
нерівняй армію колишню і що є зараз. один безлад. куди відправляти дітей. них перш треба вдіти , взути а потім ще подумати чи варто.