Судили рожищанина, який не з'явився на військові збори

22 Січня 2019, 09:10
5309

Військовозобов'язаного рожищанина, який є молодшим сержантом запасу, судили за те, що він не з'явився на навчальні збори.

Вирок у справі виніс голова Рожищенського міськрайонного суду Іван Сіліч 15 січня, – пише «Волинь24».

Засуджений перебував на військовому обліку в Рожищенському районному військовому комісаріаті із квітня 2016 року. У грудні 2017 року він пройшов військово-лікарську комісію Рожищенського РВК, відповідно до рішення якої був визнаний придатним до військової служби. 

У липні 2018 року йому вручили бойову повістку про необхідність прибути 13 жовтня 2018 року до Рожищенського районного військового комісаріату з метою подальшого направлення на навчальні збори.

Однак чоловік ухилився від проходження навчальних зборів, не прибувши без поважних причин до військового комісаріату, чим порушив вимоги ст.29 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу». Такі дії правоохоронці кваліфікували як ч.2 ст.337 КК України: ухилення військовозобов'язаного від навчальних зборів.

В підготовчому судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю. Під час досудового розслідування уклав угоду про визнання винуватості з прокурором. 

Відтак, суд визнав рожищанина винним, проте, дотримуючись угоди, призначив покарання у вигляді штрафу 1190 гривень.

Коментарі
22 Січня 2019, 11:57
А кого будуть судити за загиблих пацанів..які не винні ні в чому????<br/>Про це ви чомусь не пишете!!!<br/>Воюють,але не знають з ким і за кого!
22 Січня 2019, 12:07
Роман, військовозобов&quot;язані - потенційні солдати. Воюють вони за свою землю і за тебе теж, Ромашик!
22 Січня 2019, 15:45
Згідний з Ромою , чому правила працюють тільки в одну сторону і відповідальність тільки з простих людей які і так не знаю , що таке нормальне життя в сучасній країні , які тілом і кров'ю за неї стоять ?<br/>Їдь воюй або тюрма , помри або заплати штраф <br/>Знаю , що є патріотизм , є бажання берегти свою державу , але коли все працює не в одну сторону <br/>Вот судили людину , а толку , кому краще зробили , лякають так ?<br/>А кого лякати , людей країни які і формують цю державу ?<br/>Тобто вот більш ніяк ?<br/>Тіпа поїдь в Польщу горбаться , а як грошикі привезеш то і воювати комусь треба , а ні , то штраф , тож грошикі привіз <br/>Думка така , що не сильно потрібно вірити в те , що говорять зараз , бо це вигідно тільки іншим , тим хто то все придумав і старається маніпулювати людьми, які і є ЦЯ КРАЇНА і які б там моральні цінності вони не зачіпали це все тільки показує їх уродство і моральне гвалтування громадян
22 Січня 2019, 17:08
Бачила фотки останнього призову сільська біднота лише їм треба армія а бики що хизуються в інтернеті всі хворі
22 Січня 2019, 17:10
А ти що зробив де воював під ковдрою
23 Січня 2019, 01:01
де шановна ти биків в інтернеті набачила?
23 Січня 2019, 01:05
друже в кожного стільки прям своєї землі, твоя земля буде 2на1 в майбутньому,а те що по документах,кому буде потрібно заплатить круглу суму і вона вже не твоя, а за нас воювати ніхто не просить, так що воюєте по суті ви тільки за тих хто стадом керує, а хто проти системи хоче рипнутись давлять бистро. Так що воювати немає за що.
23 Січня 2019, 01:39
цікаво чи діти судді Івана Сіліча служили?Я за справедливість або всі ідуть служити або професійна армія
23 Січня 2019, 01:48
Воюють за нас щоб тобі на голову бомба не впала..Але ця армія має бути прфесійною.і хто не хоче служити нехай офіційно перерахує солдату 3 тис доларів..І бажаючих служити буде набагато більше бо солдат тоді отримає 50 тис в місяць..і всі проблеми
23 Січня 2019, 09:58
Хіба людське життя оцінюється в тисячах!?(
06 Лютого 2019, 20:40
Я тоже не зявився - 1200 грн штрафу та й всі діла.... І ніхто не трогає, а мяло підар ще своє получить