У Рожищі на зустріч із Президентом впускали за списками, – ЗМІ

17 Січня 2019, 14:02
5517

В Рожищенський будинок культури, де нещодавно відбулась зустріч із Президентом України Петром Порошенком, людей впускали за списками.

Відвідав Рожище глава держави у вівторок, 15 січня. Рожищани, аби побачити Президента, почали збиратись збиратись ще з 14-ої години, хоча приїзд глави держави був запланований на 16:00, – повідомляє  «UA: Волинь».

До приміщення Рожищенського будинку культури, де мав бути Президент, людей пропускали за списками. Хто формував списки присутніх журналістам не розповіли.

«Я взяв свого паспорта, і мене сюди не допускають», – обурюється мешканець Рожища Валентин Богар.

Нагадаємо, що 15 січня жителі Рожищенського району вперше за усі роки незалежності держави зустрілись із Президентом України.

Коментарі
17 Січня 2019, 17:30
Правильно зробили, що по спискам впускали на зустріч. Нєхер всіх довбнів кругом і скрізь впускати. Також небуло сонцесяйних активістів-рожищан, і добре.
17 Січня 2019, 17:48
- ну ви і уроди!
17 Січня 2019, 17:57
Ви думаєте, якщо IP заховали за VPN-сервером з Лондона, то ніхто не знає хто ви і де ви? <br/>Зачекайте, скоро буде вам нічний дзвінок-нєжданчік!
17 Січня 2019, 18:35
Я ніякого айпі не міняю і не збираюсь. І повторюю в сотий раз- Порошенко брехун, не може така людина бути президентом. Ганьба! Хай подивиться що він наобіцяв і що зробив. І ще лізе далі, мало нагріб.
17 Січня 2019, 20:39
Сказав, як в бочку...