У Рожищі чекають Порошенка

15 Січня 2019, 14:47
5898

У Рожищі люди чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка.

Глава держави відвідає рожищан у вівторок, 15 січня.

До приїзду Президента готувались із вчорашнього дня. Офіційної інформації про те, що Петро Порошенко приїде до Рожище не було. Однак, деякі джерела повідомили, що глава держави таки відвідає місто.

У вівторок, 15 січня,  глава держави завітав до Луцька. Також Порошенко привіз патріарший і синодальний Томос надання автокефального церковного устрою Православній Церкві України.

2

3

2

 

 

Коментарі
15 Січня 2019, 17:09
Що стоїте, мерзнете, чекаєте свого хазяїна?))
15 Січня 2019, 17:37
Стадо мерзне за цукерки... Ваш пан хоча б розпорядився в тепло пустити людей. А так шкода людей
15 Січня 2019, 17:42
Хай через Ківерці приїде!
15 Січня 2019, 18:01
Раби ви мене ще чекаєте? Звичайно чекаєте куди ви дінетесь..... Скоро буду готуйтесь лизати мені ноги!
15 Січня 2019, 18:02
Он столько не выпьет, чтобы выдержать эту дорожку.
15 Січня 2019, 18:47
не ждіть кіна не буде!!!
15 Січня 2019, 21:22
ЯК голосувати включаєм Тл (росія 24)кого найбілдьше ганять за того і голосуйте....Обовязок президента вести міжнародну політику і бути головокомандувачем..З цими обовязками він справляжється і жоден президент не зробив стільки як він...Все інше популізм..Мій президент Петро Олексійович...Так тримати