Жах! У центрі міста водій переїхав собаку

18 Серпня 2016, 12:30
2563 Джерело: patrioty.org.ua

В понеділок, 15 серпня, по вулиці Незалежності поблизу магазину «Вікторія» водій блакитного "Жигулі" переїхав безпритульного пса.

 

- Водій, навіть не намагався загальмувати! Собаці було б за щастя померти в одну мить. Та хоч в неї, очевидно, був перебитий таз, проте вона ще була живою. Час від часу скиглила, піднімала голову, намагалася встати та марно. В її очах був біль, благання допомоги і страх. Люди проходили повз, не звертаючи увагу, водії на авто теж проїжджали і не реагували на скалічену, але ще живу тварину. Засмучує і болить бездушність, і байдужість людей. Обурює безкарність та безвідповідальність водіїв, які порушують правила дорожнього руху і не замислюються над наслідками своїх дій.

Цього разу на шляху «шумахера» була собака, а завтра, не дай Боже, буде людина. Чому ніхто не несе відповідальності? У мене досі перед очима ця скалічена, приречена тварина. Мені шкода, що водій блакитного Жигулі не чує її жалісливого скавучання в  своїй голові і не бачить її мук. В такі хвилини стає  соромно за людський рід. І за себе, що до нього належу, - прокоментувала дівчина, яка стала свідком такої безвідповідальності водія.

Звісно картина не для слабкодухих. Прикро, що в нашому світі панує насилля та озлобленість.

 

Довідка

Відповідальність за жорстоке поводження з тваринами передбачена статтею Стаття 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Жорстоке поводження з тваринами», яке передбачає штраф від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за «жорстоке поводження з тваринам, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мук, каліцтва чи загибелі», а також статтею 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».

Коментарі
18 Серпня 2016, 18:13
Яке відношення до даної ситуації має ст. 89 КпАП??????????????
18 Серпня 2016, 18:14
А чому псяра переходила дорогу у невстановленому місці?
18 Серпня 2016, 18:15
А ще якби був власник с...и, то й за побитий автомобіль відповідав би....
18 Серпня 2016, 19:13
Ну ти і уїбан!!!! І ви всі решта також!
18 Серпня 2016, 19:49
Я б на тебе подивився якби твою дитину оця безпризорна собачня покусала до полусмерті... Не дай тобі, Боже, це пережити. А у мене майже в центрі Рожищ таке сталося. За що мені їх любити? Гуманний чи гуманна ти наш чи наша. Чи ти думаєш, що авто збило пса, який має хазяїна і вдома живе? Правильно робив покійний мер рано вранці.....
18 Серпня 2016, 20:43
Рожищенські дебіли....
18 Серпня 2016, 20:52
Ото вихід знайшли! То шо тепер по безпритульним собакам іздити, щоб дітей вберегти? А завтра цей водій буде перти і нп зупиниться, як людина йти буде! Мабуть мвють бути правила і закони, а не невігластво, злоба і тупі роздуми в коментарях
19 Серпня 2016, 00:58
Правила прописані в ПДД і звідси чітко випливає, що дорога ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ. Для пішоходів теж написано як себе вести на ДОРОЗІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ, відкрий почитай, багато, що для себе відкриєш нового. Автомобіль це засіб підвищеної небезпеки і це повинні знати не тільки водії, а і інші учасники дорожнього руху такі як пішоходи, велосипедисти і т п. Автомобіль це купа заліза яка може зламатись в будь який момент, напр. відмовити гальма, навіть якщо він новий, бо ЦЕ ЗАЛІЗО і про це МАЮТЬ ТАКОЖ ПАМЯТАТИ І ПІШОХОДИ. Дибілів за кермом зараз хватає, але памятаючи що, "пішоход завжди правий" не забувайте додавати що " не завжди живий ", береженого Бог береже. Вчіть ПДД і не буде дивно. А по статті - жигулі де їхали?? По тротуару, чи по вольєру?? Бо якщо по дорозі то які питання до водія?? Йому що, підлетіти треба було, чи на тротуар з людьми виїхати, чи в стовп?? Хто не сидів за кермом не пойме.
19 Серпня 2016, 17:56
Щоб тому хазяїну блакитного жигуля добра небуло,ірод
19 Серпня 2016, 17:58
Якби хотів то притормозив би
19 Серпня 2016, 19:51
А ви знаєте, що прокльони повертаються?
20 Серпня 2016, 14:11
Люди, ми відповідаємо за тих,кого приручили!!!!!!Навіть тоді,коли вони безпритульні!!!!НЕПОВИННІ МУЧИТИСЬ ТВАРИНИ НА ОЧАХ У НАШИХ ДІТЕЙ.. А ЩОБ НЕ КУСАЛИСЬ---ТРЕБА ПРИМІНИТИ ГУМАННІ ДІЇ--У ПРИТУЛОК!!!!
21 Серпня 2016, 00:12
Або простоприспати
21 Серпня 2016, 03:50
Я не проклинаю, просто хай він відчує ту біль яку відчувала собака коли він її переїхав,от і все
21 Серпня 2016, 09:40
Цікаво, а який Ваш водійський стаж?