Депутати міськради «зажали» гроші на принтер для районного фінуправління

17 Серпня 2016, 19:30
2424 Джерело: medprosvita.com.ua

До Рожищенської міської ради звернулось районне управління фінансів з проханням виділити 25 тисяч гривень на придбання дороговартісного принтера.

 

Це питання викликало дискусії серед депутатського корпусу. Мовляв, чого це міська казна повинна виділяти кошти на такі речі. Фінансисти запевнили, що не зверталися б з таким проханням, якби не було потреби. Управління фінансується з держбюджету і власних коштів катастрофічно не вистачає для ефективної роботи. Збільшилась навантаження із видачею усіляких довідок. Комп’ютерна техніка застаріла, а на нову коштів немає. Потрібно чотири нових принтери. Один з них буде придбано з районного бюджету. Другий сподівались «по-сусідськи» (фінуправління знаходиться в приміщенні міської ради) отримати від міста.

 

Послухавши аргументи чиновників, більшість депутатів була не проти допомогти, але для того, щоб прийняти це рішення потрібно було більше половини голосів депутатського корпусу, тобто 14. Оскільки присутніх на сесії всього було 15 обранців (11 – були відсутні), для прийняття рішення потрібно було майже стовідсоткове голосування «за». Голоси ж розподілились так – 9 –«за», 2 – «проти», 4 – «утримались». Таким чином рішення не було прийняте. А фінуправлінню доведеться ламати голову, де ще знайти спонсора для придбання комп’ютерної друкарської техніки. 

Коментарі
17 Серпня 2016, 23:44
з відкатів візміть
18 Серпня 2016, 01:03
А що це за така вартість прінтера????? Коли планували бюджет то про що думали? Каже «по-сусідськи.....Хай свого сусіда попросить, щоб він дав кілька тисяч на прінтер. Нісенітниця. Зовсім недавно сайт писав, що в районі перевиконання бюджету. Брехали, чи що?
18 Серпня 2016, 01:39
Планування бюджету тут ні до чого.. Матеріально-фінансове забезпечення РДА і її структурних підрозділів має здійснювади держава з державного бюджету, а наша держава забила на цю справу от тому і тягнуть з місцевих бюджетів на такі речі: РДА на компослуги 100 тис. грн., 120 тис. на виконання делегованих повноважень (висмоктана з пальця програма), фінуправлінню на принтер 25 тис. грн. і т.д. запитується для чого тоді та держава? Зробилиб ради та виконкоми як було на початку 90-х тай по всьому, але нашим "гарантам", як бувшим так і теперішньому треба мати свою вертикаль влади, інакше як вибори вигравати?
18 Серпня 2016, 02:36
Це що за 9-ть депутатів "за" проголосували? Це що за принтер за 25000? Яке районне фінуправління? В нас в місті більш проблем немає? Посадіть тих депутатів в машину і нехай проїдуться по місту, в них ЖКГ немає за що утримувати, світло на вулиці підвести, а вони голосують за виділення 25000 на принтер державній районній організації, абзац. Якщо в них така проблема щоб друкувати справки, то нехай розібьють тих 25000, що вже виділили райрада, та й куплять 8 добротних лазерних принтерів, а то ходять з протянутою рукою і просять не що небудь, а саме дорожче.
18 Серпня 2016, 11:12
Поки Клебанська буде керувати районною казною, коштів не вистачатиме ніколи і нінащо. Це працівник дуже низького рівня. Вона не рахує, не аналізує, не планує. Нехай розкаже, як із сирзаводу драла дала, щоб не посадили за махінації, Мороз прикривав то тепер друзі не розлий вода - однопартійці.
18 Серпня 2016, 12:19
За кошти від сільських голів нехай куплять. Там точно набереться....
18 Серпня 2016, 15:19
тИМ ДЕПУТАТАМ ЩО ПРОГОЛОСУВАЛИ ПРОТИ! ЩЕ ЧОГО НЕ БУЛО-ФІНАНГСУВАТИ РАЙОННУ УСТАНОВУ.нЕХАЙ гАЙВОРОНСЬКА ГРОШІ ШУКАЕ.А В МІСТА І СВОІХ ПРОБЛЕМ-ХОЧ ВІДБАВЛЯЙ!
18 Серпня 2016, 15:20
А міська рада оголосила на сайті Прозоро закупівлю Багато функціональний принтер (МФУ) https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-08-18-000103-c/<br/>Так, що принтер у фінвідділу буде.
18 Серпня 2016, 17:12
Ціна тупо взята з сайту (http://rozetka.com.ua/canon_0562c003/p9902316/), а можна було і трошки проаналізувати моделі принтерів і звернути увагу наприклад на ось цей (http://rozetka.com.ua/kyocera_1102lv3nlv_1t02lv0nl0/p6569686/) який на мій погляд нічим не гірший а може навіть кращий і ціна на 4600 грн дешевша (єдине - нема акційного смартфона у подарунок - може це той самий критерій переваги ???!!!)
18 Серпня 2016, 17:23
Красавчик 100%