«Я йду на один президентський термін», – Анатолій Гриценко подав документи у ЦВК

12 Січня 2019, 18:09
Анаталій Гриценко 2113
Анаталій Гриценко

Сьогодні, 12 січня, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації його як кандидата на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня.

«Щойно здав весь необхідний, передбачений законом, пакет документів для реєстрації. Те, питання, яке часто виникає, хто вніс заставу в 2,5 мільйони? Внесла партія, наші партійці і я особисто як партієць. Норми закону дотримані», – підкреслив Гриценко.

Він додав, що на його персональному сайті вже опублікована програма кандидата у президенти «Чесний президент – служитиме людям!», в якій викладено бачення Анатолієм Гриценком майбутнього країни.

«Це абсолютно конкретні кроки, що треба зробити в кожній із сфер: безпека, деокупація територій, боротьба з корупцією, підйом економіки, щоб вона зростала темпами 10% на рік і щоб середня зарплата була понад 700 євро», – розповів лідер «Громадянської позиції».

Він підкреслив, що йде на один президентський термін, за який встигне реалізувати всі, викладені у програмі, кроки.

«Мені не треба триматись за крісло. Ми з командою виконаємо ті завдання, які я обіцяю в програмі, за 5 років. І за всі 5 років за моєї підтримки молоді, креативні, отримавши досвід державного управління, далі поведуть країну вперед», – розповів Гриценко.

Нагадаємо, 11 січня, відбувся XIII З’їзд політичної партії «Громадянська позиція». На З`їзді прийняли рішення про висунення Анатолія Гриценка кандидатом на чергових виборах Президента України.



Коментарі
12 Січня 2019, 21:01
Гриценко - єдиний неолігархічний кандидат, який має реальні шанси пройти і який реально може зруйнувати кланово-олігархічну систему влади в Україні. З руйнацією кланово-олігархічної влади корупція миттєво знизиться в десятки разів. А це додаткові мільярди у бюджет країни.
12 Січня 2019, 21:57
Наскільки ця інформація достовірна???
12 Січня 2019, 22:32
Для чого Гриценко бере гроші на вибори в регіоналів?
12 Січня 2019, 22:38
За Гриценка хоча б бізнесмени агітують, а за Садового агітує якесь чудо-ананіст андрій.
12 Січня 2019, 23:05
Який Андрій? І де - в Рожищах агітує???
12 Січня 2019, 23:06
В яких саме регіоанлів? Валерій Борисович, розкажи!..))
13 Січня 2019, 01:20
Ти не Рожищани, ти чмо не упізнане. Таких як ти називають порохобот. Сциш навіть своїм іменем підписатись. Якби ти дауніто уважно читав, то я ще Кошулинського згадував. Але мізки пропиті, пишеш всяку срань, на більше не здатний.
13 Січня 2019, 02:08
Ананіст андрій розказує про політику. Зайди в "квадрат", дєвку сніми, лашара. Чи сциш-ш-ш-ш?
13 Січня 2019, 09:35
В Україні немає неолігархічних кандидатів
13 Січня 2019, 10:24
Збоченець порохобот боїться підписатись своїм імям і пише всяку ахінєю. Троль ще той. Редакціє, ви трохи такі пости баньте, щоб збоченці своїх талантів проявляли в інших місцях. А ще рожищанин, як гордо звучить.
13 Січня 2019, 11:42
Гриценко нормальний кандидат, це не зброд Садовий і його вибоець Андрюша-АНАНЮША.
13 Січня 2019, 13:47
Тихо-тихо!<br/>Садового і Гриценка приватизувала в Рожищах одна родина Кучірків-Шварцкопів.<br/>Віра Василівна як політична повія - то Фронт змін Яценюка, то БЮТ Юлії Володимирівни, то Громадянська позиція Гриценка, тепер в Самопомочі Садового... Там де зиск і користь - там ці люди))
13 Січня 2019, 13:59
Я теж хочу підзаробити в партії Садового.
13 Січня 2019, 14:52
Так це виходить, що активісти яким біля корита влади і грошей, не вистачило місця, тепер сварять на Порошенка, за якого самі ж і голосували у 2014 році.
13 Січня 2019, 19:53
Якби Гриценка фінансували олігархи, чи регіонали, то порохоботи давно б уже цю інформацію роздули до вселенських масштабів. Але такі факти відсутні, тому й мовчать.
13 Січня 2019, 23:02
Гриценко це технічний кандидат від олігархів. Його термін це Ющенко номер 2, даремно втрачені роки. Він ніколи нічого не зробив. Про яке президенство йде мова? Всі хто на нього ставить це наївні, і з його карману кормляться.
14 Січня 2019, 13:00
Ти просто примітивний порохобот. Найдивнішим є те, що ти думаєш, що є ще такі ж примітивні, як ти. Будь певен, ти єдиний.