Петро Порошенко відмінив візит на Волинь

10 Січня 2019, 11:20
3717

Президент України Петро Порошенко не приїде до Луцька. Причина наразі невідома.

Про це інтернет-виданню «Район. Луцьк» стало відомо із власних джерел.

Нагадаємо, що візит Петра Порошенка до Луцька був запланований на 11 січня.

Президент мав взяти участь у зустрічі з активом області та святково-обрядовому дійстві, що відбудеться у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Нагадаємо, востаннє глава держави був на Волині у березні 2018 року, коли представлявав голову Волинської ОДА Олександра Савченка.

Коментарі
10 Січня 2019, 13:28
Хорохоботи плачуть, не побачать свого хазяїна
10 Січня 2019, 14:10
Видно злякався бурого. Той на своєму шляху все крушить, то й ППО вирішив не випробовувати долі )))
10 Січня 2019, 14:26
Просто немає з чим їхати. Томос то ще не вернувся
10 Січня 2019, 16:02
Бляху хотів купити а ще не пригнали з Польщі то і передумав їхати
10 Січня 2019, 16:06
Найкраще їхати в березні перед виборами рейтинг підіймати.<br/>А то зараз приїдь і за два місяці все рівно всі забудуться.
10 Січня 2019, 16:33
Наш Томос поврнувся ! А ваш ДЕ
10 Січня 2019, 17:50
Отходняк у него после Турции. И это хорошо,хоть людей гонять не будут.
10 Січня 2019, 21:42
а ти хіба людина ти нечиста московська совкова гнида заходняк у тебе ціле життя
10 Січня 2019, 23:04
Подивився відео з Рівного, а там Петро Олексійович з жінками обіймається, жартує. Селфі робить. Прикро, що до Волині не доїхав, але передвиборча компанія ще 3 місяці триватиме. <br/><br/>До речі, хто там вірить, що Тимошенко знизить ціни й верне долар по 8, це чисто популізм, такі обіцянки суперечать законам економіки. <br/><br/>А щодо тих, хто збирається голосувати за Зеленського, що ж мда, може теж поугараєте під своїм падіком з україномовних? Навіть припускати огидно, що Верховним Головнокомандуючим стане людина, що вибачалась перед Кадировим, в той час як він засилав на схід своїх бойовиків вбивати українців. До речі, 95 квартал теж в офшорах на Кіпрі. Зате президент народний. Парапарам фіть ха.
11 Січня 2019, 01:56
О, порохоботи зашевелилися. Та ще й якісь невиховані. Хамлять зі старту.
11 Січня 2019, 12:10
Невдовзі ви всі дізнаєтесь чому порох відмінив візит, чекайте...
11 Січня 2019, 19:39
Садовий або Кошулинський.<br/>Якщо вони не зможуть щось зробити то ніхто не зможе.<br/>Люди, думайте кого будете вибирати. Баригу, голубого, клоуна, брехливу косу чи інших &quot;які все життя при владі але як стануть президентом то заживем&quot;. Тільки потім не жалійтесь якщо 5 років наступних коту під хвіст.
11 Січня 2019, 21:07
А ситуація зі сміттям не тільки у Львові але й скрізь по Україні, і чим далі тим буде гірше. Просто Львів почав це, нажаль трагічно. І порох з грійсманом спеціально палки пхають Львову щоб його підставити, бо інакше не вміють.
11 Січня 2019, 23:03
Важай що своїм коментарем ти зробив собі рейтинг нижче плінтуса, і за Садового теж. Твоя культура показує за кого не треба голосувати.
11 Січня 2019, 23:25
дивіться інтерв'ю Савченка з журналістами Аверсу
12 Січня 2019, 00:06
До чого моя культура і за кого голосувати? До хама відповів так як він цього заслужив. Я неналежу ні до якої партії, ніхто мене не фінансує, нікому заднє місце не цілую. На відміну від багатьох які є ярими прихильниками нинішнього брехливого президента, і будь що його вигороджують.<br/>Скільки там АТО має тривати? Години? Коли дадуть безвіз? Бреше кожен день, і ще хоче далі правити. Корупція за нього тільки збільшилась. Рошен теж не продав. Ганьба а не президент.
12 Січня 2019, 20:38
Це все що ти вмієш? Мозгі як в ракушкі. На щось путнє нема розуму написати. Смійся далі. А я з тебе.
13 Січня 2019, 01:44
Ти диви як наш сусід Андрюха розщебетався. Прямо не ботанік, а Піховшек.
13 Січня 2019, 01:50
Чим ще крім коментарів зайнятись ботаніку-ананісту Андрію.
13 Січня 2019, 23:07
На Волинь сцикнув поїхати, а у Вінницю томос притарабанив. Там напевне більше на його брехню ведуться.
14 Січня 2019, 00:48
А чого Президенту їхати на Волинь? Що тут побачиш? Навіть Микола Азаров в інтернеті написав, щоб патріоти Дулюк і Шварцкоп тротуари у Рожищі почистили від снігу. А результату нуль. Шварцкоп взагалі вже третій рік &quot;ренухою дакстер&quot; без бампера їздить. То що на такий безлад Петру Олексійовичу їхати дивитись???