У Рожищі в магазині «Люкс» продали покупцю прострочений товар

08 Січня 2019, 15:10
8856

У рожищенському в магазині «Люкс» продали покупцю прострочений товар.

Про це інтернет-виданню «Волинь24» повідомив один із покупців, який також надав фото на підтвердження недобросовісності дій працівників магазину.

Як розповів очевидець, недоброякісні продукти він купив у магазині «Люкс», що на вулиці Незалежності у Рожищі. 

«Вчора, 7 січня, ввечері придбав у «Люксі» сухарики. Зізнаюся, не глянув на дату придатності, не маю такої звички, довіряю людям, а особливо в магазинах, де працівники, на мою думку, мають відповідати за якість продукції, яку реалізують. Але коли прийшов додому то побачив, що дата виготовлення сухариків 24 листопада 2017 року. Зацікавило, скільки ж часу вони придатні до вживання. 

Як виявилося, лише півроку. Це значить, що вже 8 місяців їх не мали право продавати. Вранці зайшов знову у згаданий магазин та попросив пояснити чому продавці реалізують прострочені товари. Мені відразу запропонували повернути гроші, але я відмовився, взяв іншу пачку сухариків. Але побачив, що й ці сухарики вже протерміновані. Дата виробництва – 23 травня 2018 року. Отже, термін придатності минув у листопаді 2018 року. Тому звертаюся до всіх покупців цього магазину, звертайте увагу на придбаний товар, бо, схоже, ніхто окрім вас самих не буде дбати про його якість», – пише рожищанин.

2

2



 

 

Коментарі
08 Січня 2019, 17:15
Маладєц мужик правильний чеки зберіг, ну а тепер хай звернеться в комітет захисту прав споживача і так бажано зразу у м. Львів по вул. Чорновола, хай приїдуть ревізори, недавно приїхав в Посиденьки до жд вокзалу то там тих два продавця Вітасікі так звані продали мені мясо не свіже ну то я думаю зразу зайду до лабораторії з ним. Хлопці ще ті не раз бачив як людей підставляють коли там хтось випє пива чи міцніші спиртні напої і намагається їхати . Остерігайтесь посиденьків. Ганьба посиденькам. Підтримайте люди.Слава Україні!!!!
08 Січня 2019, 17:31
Прострочений товар це типове явище у рожищенському магазині "Люкс", так само як і жора з "веселки", той що людей обманює на ремонтах мобільних телефонів.
08 Січня 2019, 17:42
Де служив, братан? Ти що білобілетник? Сухарики це те саме що армійські галети в сухпаях, вони можуть зберігатися вічно.
08 Січня 2019, 17:58
Галети не посипані всілякою хрінню. А от візьми хоча б приправу "Мівіну" і подивися, що з нею станеться за рік! Взагалі не раджу це фігню купувати
08 Січня 2019, 18:35
Яке "м'ясо" продають в посиденьках та ще й продавці- Вітасикі??? Нас, постійних відвідувачів,все влаштовує.
08 Січня 2019, 18:42
Якщо вам в магазині Люкс продають прострочені товари то якого милого ви туди ходите що мало магазинів?
08 Січня 2019, 18:47
То ви Томос, історичну подію, сухариками закушували???
08 Січня 2019, 18:48
Назви своїх постійних покупців покидьку? А ставлення яке у вас в магазині, та ви там влаштовуєте ціле Малібу - принижуючи власну гідність людини, а сусідам туалета на городі втелепили то хіба ніхто не бачить? Хайно Славцьо в партії розвинеться він вас закриє посиденьки , і знайде бактеріалогія у вас палочку а місцева влада піде за нього бо він буде партійний
08 Січня 2019, 19:02
В Люксі є одна продавчиня, коротенько підстрижена,незнаю як звати,чорнява жіночка, - дуже приємна людина!Завжди щось порадить, одним словом- супер!)
08 Січня 2019, 19:49
О, прикол, Ковальчуки почали Коренгів гасити)))
08 Січня 2019, 19:51
Чого вчепилися ,до тих продавців,вони роблять що можуть
08 Січня 2019, 20:00
Всі продавці з Копачівки що працюють у магазині "Люкс" дуже приємні люди! Особливо як приходиш щось купувати після 22:00!
08 Січня 2019, 20:05
А хіба то така глобальна проблема....вам хотіли повернути гроші...вибачитись....я багато років працювала продавцем ...і знаю що то таке ....ну не побачили....буває ....всі ми люди....навіщо те все роздувати...краще допоможемо всі разом Арсенчику Васєчку......хлопчику з нашого міста....
08 Січня 2019, 20:24
Ага, вибачилися і знову продали прострочений товар. Значить там не одна і не дві пачки зіпсувплося. А завтра ваші діти підуть купувати ті довбані сухарики. Отоді побачимо що ви скажете
08 Січня 2019, 21:06
А де відповідальність? Як так прострочений товар? Як аналізи в лікарні зроблять погано то ганьба, а як в даному випадку то ми всі люди. Просто жах.
08 Січня 2019, 21:23
Там не лише простроченим товаром торгують, там ще й жіночка така середніх років білявка викрашена постійно обраховує та обважує. Так що будьте пильні
08 Січня 2019, 21:24
Там не лише простроченим товаром торгують, там ще й жіночка така середніх років білявка викрашена постійно обраховує та обважує. Так що будьте пильні
08 Січня 2019, 21:25
Ми всі можемо помилятися,поставте себе на місце продавця,де треба і пояснити,і розрахувати і товар розтавити,не свят в них нема,вихідний через раз,цілий день на ногах,а покупці,зовсім з ними не рахуються
08 Січня 2019, 21:50
блондинка з копачівки рулить!!!!!!!!!
08 Січня 2019, 22:06
зайдіть в колібріс на мясний відділ і подивіться на пяничку Монташевич жінку яка вона вже стала від тої горілки і ще робить на мясі, аж гидко купувати
08 Січня 2019, 22:19
А в нсшому містечку є нормальні магазини?
08 Січня 2019, 22:23
кошик, Юлія, Вікторія, Наш край, а те все то даже нелегально на землі стоїть
08 Січня 2019, 23:07
Не знаю чи била рулить, Але таких с...к продавчинь , як в люкс не зустричала. Що вранцы а чи у вечери лиця перекособочены та неприэмны.
08 Січня 2019, 23:34
Жіночка із Копачівки( продавець) старша, коротко стрижена постійно грубить!!!
09 Січня 2019, 00:36
Добре, що ще вибачились і пропонували повернути гроші. Мені взагалі нахамили, крику на увесь магазин наробили, що продавець (вже, слава богу, не працює там), що власниця. Поки сама не почала вимагати заміни - не запропонували ні грошей, ні інший товар.
09 Січня 2019, 00:37
Чек, до речі, також був пред'явлений!
09 Січня 2019, 01:47
Стараюся в цей магазин взагалі не заходити. Хамовиті продавці які постійно чимось не задоволені,цукерки з черв'яками.Раджу уважно дивитися на вагу товару і вагу яка вибита в чеку,частенько вона не співпадає(типу збій програми,вони так говорять).Одним словом жахливий магазин.
09 Січня 2019, 01:47
а ви усі писаки спробуйте цілими днями з такими як ви д...ами поспілкуватись.і так кілька років підряд. застрельтесь.
09 Січня 2019, 01:53
Ха.. а домашня випічка?? Знайома продавчиня розказувала.. жінка принесла зіпсований тортик, хазяйка накричала на продавчиню, а далі- знову сама його в вітрину))) і продали...
09 Січня 2019, 09:07
Каже він партійний))))) він вас закриє. Вийми язика з дупи Бику
09 Січня 2019, 11:35
Продавці хами, завжди чимось незадоволені. Особливо старша чорнява,коротострижена, їй на зоні працювати.....
09 Січня 2019, 12:30
да люкс ще той магазин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09 Січня 2019, 14:14
Які ви дріб'язкові, головне нам дали Томос! а зіпсовані сухарики це їрунда з ким не буває
09 Січня 2019, 14:41
Сухарі не портяться, можеш і через 5 років з'їсти їх!
09 Січня 2019, 15:00
Хамливе ставвлення у всіх продавців,окрім середніх років жіночки з короткою стрижкою.Підходжу тільки на її касу...Зручне розташування магазину,бо інакше і не заходила туди б.Ще раз побачу вирячені очі і фразу ШООО ДАВАТИИ????накатаю скаргу...
09 Січня 2019, 15:28
А вас ніхто і не запрошує .Ідіть в інший магазин .
09 Січня 2019, 15:56
не лізьте на ружон з діючою місцевою владою, а посиденьки ми перевірим.Ми врахуєм побажання та клопотання покупців,які неодноразово скаржились. І переглянем їхні документи та книгу скарг та відгуків згідно чинного законодавства. Тільки разом з громадою та жителями містечка Рожищ ми наведемо лад, бо хто як не ми! Дякую. Слава Україні!!!
09 Січня 2019, 16:02
Бєлый совсем белый....
09 Січня 2019, 16:18
А ще в Люксі лаваші з пліснявою
09 Січня 2019, 16:35
В першу чергу це проблема не в продавцях а в керівництві вони повинні конролювати який товар в них в магазині продають,а продавці то дійсно завжди незадоволені
09 Січня 2019, 18:01
Пропоную вивчити питання щодо магазинів продуктових містечка Рожище, і винести це питання на порядок денний на сесію районної ради. І це все обговорити. Люди підтримайте.
09 Січня 2019, 18:49
обговорите і що далі...
10 Січня 2019, 14:16
Якщо заговорили за хамство продавців то магазин "від 1 гривні" згадаю. Молоді дівчата працюють,а поводять себе як бички. Постійне хамство і незадоволення.Часто закритий магазин в робочі години. Закривають коли хочуть, йдуть куди хочуть. Одна то ще нормальна, а друга то це взагалі жах. Ніякого виховання і поваги до людей.
10 Січня 2019, 14:20
Що тут обговорювати.<br/>Прийти з перевіркою в кожен, штрафанути на круглі сумми (не символічні). Повторно через півроку ще раз. Хто буде продовжувати далі лишати ліцензії.<br/>Якщо є випадки не якісних товарів чи обслуговування кожен може написати скаргу в книгу скарг, або ж у спілку захисту прав споживачів. Чим більше таких скарг тим швидше магазини виправляться.<br/>Не лінуйтеся це робити. Бо просто пост в інтернеті це мало. Треба книга і спілка. Десять прострочених продуктів - десять поганих записів у книгу. Ну а після першого приїзду спілки чи санстанції ефект буде ще кращим.
10 Січня 2019, 19:32
Дійсно продавці хамовиті і завжди незадоволені.Переконуюсь щоразу як туди заходжу. Власникам треба провести бесіду з ними.
11 Січня 2019, 16:48
Те що продавці хамовиті. одурюють дуже хитро на електронних вагах одне і суму називають правильну а на машмнці-калькуляторі якщо купуєш декілька товарів справно прибавляють по 2-3 гривні іщей перераховувати не хочуть особливо ота з копачівки -білявка уже внеї ніс буде скоро вище лоба а так вона оленка - зміючка
12 Січня 2019, 00:37
Люди, де в вас стільки яду берет ься? А можливо вам теж потрібно ставитись більш людяно один до одного і тоді все буде добре. І не всі продавці хамлять є досить щирі іприємні продавчині, тож не потрібно всіх гребти під одну гребігку
12 Січня 2019, 20:46
Попередні два пости писав від мого імені самозванець. Відсутність сірої речовини компенсує нісенітницею, та словесним поносом.<br/>Знаєш, будь чоловіком і пиши від свого імені, а не прикидаєшся. Хоча ти видно стидаєшся свого імені, як кажуть, слабак.<br/>І по Фрейду, в тебе явно проблеми із жіночою статтю, це все що ти писав, зроби сам, якщо хтось погодиться з тобою це робити. Але сумніваюсь.
13 Січня 2019, 17:57
деякі продавці і справді завжди не задоволені. але ви б спочатку поставили себе на ххнє місце з 8годин до 11 і без обіду і ще як людей найде то і в туалет не відійдеш