З Рожищенського району на зустріч з Порошенком доставлять 150 бюджетників

08 Січня 2019, 12:40
5281

На волинян 11 січня чекає «Томос-тур» від Президента України Петра Порошенка.

З районів до Луцька з нагоди візиту гаранта планують звезти дві з половиною тисячі людей. Серед них – 150 мешканців Рожищенського району.  Саме таку кількість вдячних краян, які працюють у бюджетних установах доручили доставити адміністрації до обласного центру, аби організувати достойну зустріч Президенту, – повідомляє телекомпанія «Аверс».

У сюжеті телеканалу показали текст розпорядження голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка, згідно з яким голови районних державних адміністрацій повинні сформувати списки осіб з числа місцевої культурної та політичної еліти, учасників АТО, депутатів місцевих рад для зустрічі з президентом. Згідно з додатком до розпорядження з Рожищенського району мають забезпечити 150 таких осіб. Списки повинні були бути подані в ОДА до 14-ї години 8 січня.

1



 

Коментарі
08 Січня 2019, 14:56
І це нормально! Не можуть бути присутні на зустрічі з Президентои України алкоголіки, наркомани і ... правий сектор, Свободовці, Юльчина Батьківщина...А достойні на зустріч свідома частина суспільства за вищезгаданими горлохватами на зустріч не можуть потрапити.
08 Січня 2019, 15:56
Вибори наближалися - маразм сильнішає. Совок у всій красі. Просто б хтось взяв би і послав його на тому зборищі
08 Січня 2019, 15:57
А як же ж! Вже розпочинається підготовка до суперчесних виборів. А подати списки? Як вам?
08 Січня 2019, 16:42
гайворонску ще заберіть
08 Січня 2019, 17:21
А кого брати на зустріч з Президентом? Коментаторів сайту _район.рожище_ ? Так там половина коментаторів через кожні 20 хвилин пісяти бігають.
08 Січня 2019, 17:40
Так більша частина коментаторів і є бюджетники.Вони й поїдуть.
08 Січня 2019, 18:25
При Сталіну не збирали, самі приходили. А по дорозі ще три доноси встигали написати на сусіда. Добре, що тоді інтернету не було і багато неписемних було.
08 Січня 2019, 19:48
Олександре? Олександр Ковальчук з управління праці - це ти? Ковальчук - це ти такий &quot;борзий&quot; зробився???<br/>Забув як ригам сайт писав і як сидів у них в офісі??? На роботу просився...)
08 Січня 2019, 20:14
Встид і похорон такому президенту
08 Січня 2019, 21:32
А держслужбовці зарплату за цей день отримають?
08 Січня 2019, 22:14
Відповідно що отримають зарплатню! Вони були де-факто і де-юре на роботі
08 Січня 2019, 22:33
списки подайте що поїхали а після виборів побачимо..... що робити
08 Січня 2019, 23:29
За Порошенка вже платять гроші щоб голосували за його на виборах. Наші люди як завжди, голосують за гречку. А потім плачуть що жити погано.
09 Січня 2019, 00:15
АНАФЕМА. <br/>Сатана зміни число своє. Довипєндруєшся , побачим , що з тобою робити
09 Січня 2019, 00:38
Коментують тут тепер Вєра Бура і компанія.
09 Січня 2019, 01:24
Вигнанці не завидуйте
09 Січня 2019, 01:27
Та хто ж вам дав право так принижувати людей? Що значить достаілять? Держлужбовці якісь пакунки, що їх доставляють? Віра Шварцкоп зупиніться, не втрачайте людське в собі!!!
09 Січня 2019, 01:57
вернулися в ссср . все за списками і скрізь бюджетники
09 Січня 2019, 02:06
а транспорт оплатить президент? Цікаво в яку суму обійдеться ця зустріч ?
09 Січня 2019, 02:50
Транспорт оплатять місцеві бюджети, це майдани фінансуються американськими фінансами із фондів наподобі Джоржа Сореса.
09 Січня 2019, 10:12
Зі свого карману воно ніколи не заплатить за подібні зустрічі..<br/>З бюджету вже виділено біля 4млрд. гривень, щоб воно їздило по всій країні..
09 Січня 2019, 10:39
Мый президент Петро Олексыйович...Бюджетники зобовязанны там бути Це ж представники влади ...не подобаеться звыльняйтесь...
09 Січня 2019, 12:09
Мій Президент теж Петро Олексійович Порошенко. Я громадянин України.
09 Січня 2019, 12:09
Совок вертається, слава СССР!! Ото дожились!!! І вибори будуть супер чесні як за Кучми, побачите!! І ще оте гумно Порох на них виграє, бо все підтасують. Короче, Ківалова в ЦВК і вперед з цукерочками Рошен!!! А томос вам в поміч))))
09 Січня 2019, 12:11
Порошенко наш президент
09 Січня 2019, 12:42
А в чому проблема ? Я впевнений наша інтелігенція і сама бажає зустрітися з Президентом.<br/>Організована доставка людей до Луцька - все нормально.
09 Січня 2019, 12:46
Усі бажаючі їхати на зустріч візьмуть вихідний за свій рахунок. Їхати будуть маршрутками або власним транспортом. Ми любимо свого президента.
09 Січня 2019, 14:23
Як можна назвати людину культурною та політичною елітою якщо її як стадо зганяють на різні мітенги
09 Січня 2019, 17:53
Покажіть як маскалі немиті свині правлять в смердючій росії.
09 Січня 2019, 17:55
Покажіть як у смердючій росії править гнилий кремль, як маскаликів зганяють на схід як худобу.
09 Січня 2019, 17:56
Пропагандист ви диявольського кремля
09 Січня 2019, 20:09
Мені цікаво .....<br/>Хто іде з учасників ато???
09 Січня 2019, 20:25
&quot;Руслану Глинюку повідомляю&quot; - це хто ?<br/>А місцеві бюджети ,що не мають куди кошти подіти ?
10 Січня 2019, 14:02
Звозити на зустріч до президента за бюджетний кошт це корупція. Шоколадний барига вже офігєл зовсім. Люди, думайте головою. Не продавайтеся і не поводьтеся як стадо яке зганяють при потребі.<br/>Майдан був не за гроші. Хто хоче їхати ідейно, хай це роблять за свій кошт. До свого пана на поклон.
10 Січня 2019, 14:11
А кланятись, а дзякувать, а саблю дарувать?...