Мовою цифр: що отримує бюджет від надрокористувачів?

14 Серпня 2016, 15:10
2242

У липні цього року Район.Рожище у статті «Чи розрахувався за борги перед луківською громадою Німб-7?» порушувало тему відповідальності підприємців-надрокористувачів.

Йшлося про те, що попри запевнення місцевої влади, зокрема, голови РДА Інни Гайворонської, в тому, що підприємець Щебет гасить борги, віз і нині там.

Ось ще кілька цифр до теми.

У 2015 році до бюджету Носачевичівської сільської ради надійшло 12499 гривень податку від підприємця Сергія Котюка, який у тому ж році почав розробляти піщаний кар’єр на території сільради. Цього року він сплатив до сільської казни вже 24651 гривню.

Разом з тим до бюджету Луківської сільської ради від кар’єру Німб-7 за 5 років діяльності  надійшло 426882 грн.

Держгеонадра анулювало спеціальний дозвіл на користування надрами цьому підприємству наприкінці 2015-го. За Німбом станом на липень цього року лишилось невиплаченими ще 216 тисяч гривень.

Коментарі
14 Серпня 2016, 18:21
Ну то що, чоловіче, хто компенсує Луківській сільраді мінус сто тисяч гривень в рік??? Ти, чи твоя братія??? Вас усіх треба в шахту загнати і там має працювати!!!
14 Серпня 2016, 21:31
24651 кажете?А тепер ще подайте статистику скільки обласний та міський бюджети потратили на ремонт дороги від Носачевич до Луцька,скільки людям сумарно обійдеться ремонт будинків що знаходяться біля доріг якими курсують пісковози,скільки потратили автовласники на ремонти автомобілів від тих розбитих доріг?Думаю сумарно дуже великий мінус у кількасот тисяч вийде а може й мільонів.
14 Серпня 2016, 22:06
Ви ж казали, що в село прийшов інвестор. Це що прикол якийсь? 12499 гривень податку за 2015 рік?
14 Серпня 2016, 22:19
Скільки кіпішу за 24651 в рік.
14 Серпня 2016, 23:19
Дулюк був брехун та хабарник, а Інка ще більше бреше та краде!
14 Серпня 2016, 23:28
Шо ти вцепився до Дулюка. Він хоть шось робить. Якби всі по чуть чуть робили то шось би і змінилося
14 Серпня 2016, 23:29
А якого Дулюка ти мав на увазі?
15 Серпня 2016, 00:02
"Він хоть шось робить" - інтєрєсно, а шо він робить? Де він робить? Які податкі він платить? За шо живе? Отож - такіх як Дулюк в нас багато, які "хоть шось роблять", а тра робити не шось а тра йти і працювати. Де він робив хоть один день? А то шо він ділить допомогу - то любий може, але не кожен на таке піде, бо в багатьох є совість!
15 Серпня 2016, 01:14
слухай умнік , а чим ти займаєшся , крім клацання по клаві ? вкалуєш і податки платиш ? Яка тобі різниця за що живе Дулюк ? Маєш факти - надай , нема- стули пельку.
15 Серпня 2016, 01:28
Знаєш, всіх розсудить бог. І тебе в тому числі.
15 Серпня 2016, 01:43
Котюка кришує Музика. Районна рада давала дозвіл на відкриття цього кар'єру
15 Серпня 2016, 09:40
І знову Музика Дулюк Гайворонська на відкриття карєру дозвіл давали не вони , а депутати райради яких ви вибирали і які є вашими представниками отже до цього причетні і ви . І чьому неспитати спочатку з них зі своїх представників .
15 Серпня 2016, 09:58
Це смішно -доходи в сільськураду 25тисяч в рік. Нехай би відповіли і Музика і Носачевицький сільський голова як вони розрахунки проводили. Для кого тут вигода? Знищуються дороги, тріскають будинки і нашому керівництву байдуже, а особливо сільському голові.