Рожищан запрошують на Різдвяне свято

07 Січня 2019, 09:10
4759

Рожищан запрошують відвідати святкове дійство «Різдво в Рожищенській родині».

Про це пишуть на сторінці районного дому «Просвіта» у мережі Facebook.

Захід відбудеться у середу, 9 січня, о 14:00 в районному домі «Просвіта».

«Шановні рожищани, щиросердечно запрошуємо вас відвідати святкове дійство, сповнене духом Різдва, що подарує вам багато приємних емоцій та справить незабутнє враження», – йдеться у повідомленні.


 

Коментарі
07 Січня 2019, 18:46
а хто захід проводить
07 Січня 2019, 19:23
Про це пишуть на сторінці районного дому «Просвіта» у мережі Facebook.
07 Січня 2019, 19:26
Здрастє робочий день і як завжди.
07 Січня 2019, 21:36
цю банду алкоголіків потрібно розганяти нащо такий культурний колектив потрібний
07 Січня 2019, 21:48
Прочитавши коментарі, пропадає бажання прийти подивитися чи участь брати!!!
07 Січня 2019, 22:00
але нічого нового як завжди,
07 Січня 2019, 23:08
Так і зроблять в культурі після 17 бухнуть! Всі разом. З колядниками і з бабтистами!
08 Січня 2019, 00:31
Читайте в анонсі, а не в двох словах, які "умудрилася" написати криворукі "за участі церков різних конфесій нашого міста..."!!!!!!!!!!!!!!!
08 Січня 2019, 13:30
не хочете іти не ідіть ,люди готуються і стараються зробити свято не для себе а для таких бидляків які пишуть гниль, і чи бухнуть вони потім чи ні не ваша справа не за ваші гроші.
08 Січня 2019, 13:49
Прошу не витирати а фейлетон читати " НІХТО , КРІМ МЕНЕ". Вихвалявся Лис Микита в Новорічну ніч із ДМШ. Маю точно два вже депутатські "ЗА". Може вдасця вкоськати і ще одного "ЗА" і погладжував він чемно свого живота. Вийти на потрібних мені"5", допоможе наша Валя тут спрацює і Наталя, - бухгалтерська сіра кардиналя. Мої двоє обласнії дружбани, тобто ті, ще Брежневські діди, скажуть тоже будеш тільки "ТИ". Встав Микита й гучно проспівав оду свого" Я"! Царювать довічно в школі буду Я! В школі навіть проти де хто є, але він цього не визнає!
08 Січня 2019, 14:34
На те воно й свято, щоб келихи дзвеніли.