Відбулася сповідь священиків Рожищенського району

04 Січня 2019, 15:10
6278

У Свято-Михайлівському храмі міста Рожище з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла відбулося соборне богослужіння, на якому усі священики благочиння приступили до Таїнства Сповіді. 

Сповідались у вівторок, 25 грудня, – повідомляють  на сайті Української Православної Церкви Волинської Єпархії.

Сповідь духовенства очолив духівник благочиння, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Іванівка, протоієрей Петро Сковорода, а Божественну літургію священик селища Дубище протоієрей Михайло Бодак.

Після завершення богослужіння благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко провів збори, на яких священики звітували про приходські справи за 2018 рік.

1

1






 

 

Коментарі
04 Січня 2019, 18:27
Коли в Помісну церкву перейдемо, протоієреї?
04 Січня 2019, 20:22
Ніколи, а якщо тебе щось не влаштовує то в місті є дві "Помісні церкви" туди і ходи. А якщо хтось з протоієреїв чи ієреїв виявить бажання то двері церкви відкриті, хай ідуть куди хочуть, ніхто них силою тримає, церква не їхня власність...
04 Січня 2019, 21:13
До До<br/>А чого це Ви так категорично &quot;ніколи&quot;?<br/>Ви в РПЦ на зарплаті?
04 Січня 2019, 21:28
Живи Україно прекрассна і сильна в &quot;руском мире&quot; ти щастя знайшла!!!! Якщо в центрі бандеровщині, де зародилась УПА ще говорять про УПЦ МП, то що вже говорити про Донбас південь, де св&quot;ященники УПЦ МП освячують бойовиків їхню зброю. Деякі священники і в нас говорять що на Донбасі йде братовбивча, громадянська війна. Але то діло часу.Немає СРСР і не буде російської церкви і не буде російської імперії, а залишиться маленька московія. Хто колись думав, що розвалиться така махіна СРСР. Наші солдати,ГЕРОЇ,що захищають нас з півдня сходу вже не хочуть чути про УПЦ МП. Вони вже побачили на власні очі хто вони такі. СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
04 Січня 2019, 22:03
Так цікаво виходить - в нас батюшки УПЦ МП благословляють ЗС України, а там терористів.
04 Січня 2019, 22:14
МП навіть не встав у верховній раді коли оголосили хвилину мовчання за загиблими в АТО. МП освячує зброю під назвою &quot;Сатана&quot;... Мені здається вже давно МП проявив себе і показав на чиїй він стороні і кому служить.
04 Січня 2019, 22:24
Ви ходите до агентури РФ, а потім дивуєтесь, що в Україні війна так довго триває. Ви несете гроші в Російську церкву, а потім влада вам винна, що гроби до нас приходять. Хлопці з фронту приходять каліками з психологічними травмами. Мені в голові не вкладається, як так можна лицемірити. <br/><br/>&quot;Про це стало відомо після того, як у Латвії розсекретили архіви КДБ.<br/><br/>Так, виявилося, що архієрей Російської православної церкви, митрополит Ризький і всієї Латвії Олександр (Кудряшов) був завербований в 1982 році співробітником КДБ Латвійської РСР. &quot;
04 Січня 2019, 22:28
Ой де ви такі розумні беретесь :) ознайомтесь з: Причинно-следственная связь — Википедия<br/>https://ru.m.wikipedia.org › wiki › Прич...
04 Січня 2019, 22:42
Це зібрались розкольники, які за вселенського патріарха не моляться? Чи я щось напутав?
05 Січня 2019, 00:00
А чия церква власність? Певно московських попів?
05 Січня 2019, 00:16
а чому ризи різні як крашанки на великдень
05 Січня 2019, 00:51
Інтересно. яку зарплату має отець Олександр.....такий молодий а такі статки ....
05 Січня 2019, 00:54
Батрачелло, не забудь з собою жовту жилетку взяти у Європу
05 Січня 2019, 01:00
Рожищани, передайте коментатору, синьо-жовтий буряк, щоб після новорічних свят повернувся назад у &quot;палату наполеонів&quot;, ми його лише на свята відпустили.
05 Січня 2019, 01:30
В ОЛЕКСАНДРА ВСЕ ТЕЩА СПОНСОРУЄ
05 Січня 2019, 09:22
Біьшість громади за перехід в українську церкву тілки є батюшка який по кількості будинків машин квартир статків досить небідна людина і зараз в нього проблема. Вибрати Росію, іти проти громади,вибрати Україну, зменшити свої доходи, але вибравши рашку позаробляєш ще років 10, а син вже твій не зможе ,бо церква з твоєю допомогою чи ні раніше чи пізніше стане українською. Покоління на якому тримається рускій мір меншає з кожним днем,хай бог тобі допоможе зробити правильний вибір.
05 Січня 2019, 10:33
Закрий свого рота! У МП все чесно і прайс на все є. Ніхто нікого не дурить, як в бізнесі. не путайте святе з грішним. Все чесно задеклароване і за все сплачено податки
05 Січня 2019, 12:22
скільки вже можна читати на сайті про церкву мп одне і те саме вже надоїло, придумайте щось інше бо вже хочеться вас шапками закидати
05 Січня 2019, 12:24
Далі земного не мислиш. А гнилих християн багато, і ця гниль виходить через рани гонінь
05 Січня 2019, 16:43
Сповідались у вівторок, 25 грудня, – повідомляють на сайті Української Православної Церкви Волинської Єпархії. ЩО ЦЕ? ПОТРІБНО ПИСАТИ РПЦ!!!!!!!!!!!!!!
05 Січня 2019, 19:18
Вітаю всіх братів священиків з історичною подією..отримання томосу...Створення Єдиної помісної незалежної канонічної.ПЦУ...І буде одне стадо і один пастир...Вчімося прощати одне одному...Це наші брати по вірі...ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС.(Священик ПЦУ)
05 Січня 2019, 19:20
ти не читач а провокатор)))
06 Січня 2019, 00:46
В інших церквах теж, відбуваються і Богослужіння і сповідь, зустрічі священників, але чи це щось надзвичайне?!! Про це потрібно писати..... ???!!!!
06 Січня 2019, 01:50
Так про інші не будуть читати і коменти срайливі давати, не буде контенту, розумієте??? А тут такий фурор!!! Мерзотні, мерзотні журналюги!!! А порядок богослужінь чогось то в парку надрукували))
06 Січня 2019, 11:36
Яке ж це Таїнство Сповіді якщо фотки на весь інтернет висять?? А при теперішній техніці і звукові файли можна хоч за сто метрів записати.
06 Січня 2019, 22:38
Підтримую Дід Остап.Бачу тут зібралось багато людей які за томос, але скільки у цих людях бруду.Я навіть слова не прочитала де був би згаданий Господь.Ви такі ж фейкові як і ваша автткефальна церква. Зрозумійте нарешті ви йдете у церкву до Господа а не у Росію чи Україну.Ви вже набридли патріоти . Хіба ви люди.Порошенко заради власної вигоди вліз у церкву,а ви ладні горло один одному перегризти,ви ж земляки.Стидно за таких людей.