Через ДТП за участю рожищанина без газу лишились три села

04 Січня 2019, 14:20
5955

У селі Лище Луцького району вантажівка «КАМАЗ» злетіла з мосту в місцеву водойму та пошкодила дві труби газопроводу. За кермом автомобіля перебував 57-річний житель Рожища. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління національної поліції у Волинській області.

Водій, ймовірно, не впорався із керуванням внаслідок чого транспортний засіб з'їхав із мосту у водойму, пошкодивши при цьому дві труби газопроводу. У результаті зіткнення стався витік газу. Без газопостачання залишилося три населених пункти Луцького району. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав.

У Луцькому районі 824 споживачі природного газу трьох сіл Лище, Верхівка та Воротнів без газопостачання.

3 січня фахівці аварійно-диспетчерської служби «Волиньгазу» відновлювали пошкоджений газопровід.

1

1

 

 

Коментарі
04 Січня 2019, 17:23
Чому небула посипана дорога ????
04 Січня 2019, 17:24
Хочуть все на шофера списати
04 Січня 2019, 19:16
В наш час і зроблять що шофер винний
04 Січня 2019, 20:08
Ех, журналюги, та що ж ви за люди такі! Що той водій спеціально так вчинив? Бо судячи із вашого заголовку, що так. Нечисть ви просто, нечисть!
05 Січня 2019, 00:18
<p>Як Бурий минулого року бухий проламав забора біля гуртожитку і їхав до свого теплоцентру - так мовчок, а як дядько - то ніхто не пошкодує...</p>
05 Січня 2019, 01:04
Да там нетільки Бурий бухим їздить там ще один є такий його работнічок який розводить товар да їм таким наворочаним просто пофіг Скажу одне той Буровський гадюшник треба розганяти із за таких як ВОНО в нас стала така країна.
05 Січня 2019, 09:56
Підтримую!!<br/>Ось вам і піда**** АВТОДОРУ знайшли коли посипати дорогу!<br/>https://www.youtube.com/watch?v=PbZvoe_GVFo
05 Січня 2019, 17:14
Країна така стала із того що ти в коментарях тільки нити вмієш і це твій максимум.
06 Січня 2019, 13:25
Через ДТП за участю рожищанина без газу лишились три села.. а це нічого,що за байдужістю наших комунальників дружина могла б залишитись без чоловіка,а діти без батька!<br/>Чи нам газ важливіший за людське життя?