У Рожищі за нетверезе водіння судили кочегара школи

02 Січня 2019, 14:26
фото ілюстративне 5661
фото ілюстративне

У Рожищі за нетверезе водіння судили кочегара загальноосвітньої школи №1 Олександра Супрунюка. Чоловіка взяв на поруки трудовий колектив школи.

Про це пишуть на сайті «Єдиний державний реєстр судових справ».

25 листопада 2018 року у Рожищі чоловік керував авто у стані алкогольного сп’яніння.

Під час засідання Рожищенського районного суду Олександр Супрунюк свою вину визнав повністю та щиро розкаявся у вчиненому.

14 грудня 2018 року до суду надійшло клопотання від трудового колективу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Рожище про звільнення Олександра Супрунюка від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів про вчинення останнім адміністративного правопорушення на розгляд трудовому колективу згідно протоколу загальних зборів трудового колективу.

Також у клопотанні зазначили, що чоловік добросовісний, готовий допомогти іншим та відповідати за свої вчинки, за час роботи зарекомендував себе з позитивної сторони, як добра, порядна людина. Тому трудовий колектив попросив звільнити його від адміністративної відповідальності згідно статті 21 КУпАП.

Суд постановив звільнити від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП на підставі статті 21 КУпАП, передавши матеріали справи на розгляд трудовому колективу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міста Рожище для застосування заходів громадського впливу. Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно чоловіка закрили.

Коментарі
02 Січня 2019, 16:58
О, Боже,сенсація,п'яний кочегар за кермом,ніхто не оправдовує його дій,не <br/> повинно так бути.....але...в нас президент п,'яний виступає,о,це, ганьба!!!!
02 Січня 2019, 17:21
Таку інформацію,обов'язково потрібно публікувати..ахахв..смішно
02 Січня 2019, 17:40
Зробив правопорушення відповідає. Ато на порукі беруть. Адміністрація школи портить собі репутацію.
02 Січня 2019, 18:15
За свої дії потрібно відповідати....<br/>А це як при ссср...
02 Січня 2019, 18:30
один раз можна простити
02 Січня 2019, 18:38
Він хороша людина, і колектив його поважає, через те і попросили на поруки
02 Січня 2019, 18:50
В Рожищенському суді дуже вибіркове правосуддя. Хоча можливо так у всіх судах вище за кодекс тільки &quot;кумовство&quot;
02 Січня 2019, 18:52
Пяний за кермом=потенційний убивця.То хто тоді колектив.
02 Січня 2019, 20:12
класс!
02 Січня 2019, 20:37
Я не вживаю, тільки по святах
02 Січня 2019, 20:46
До директопа свят багато.
02 Січня 2019, 20:56
10 000 тисяч хай заплатить, а не на поруки вони взяли. То тоді їздити не буде, а як буде ще дорожче заплатить. То навіщо ті штрафи, хай всіх на поруки беруть.
02 Січня 2019, 22:24
Тебе не візьмуть бо ти такого колективу не маїш
02 Січня 2019, 23:36
гулять так гулять
03 Січня 2019, 00:14
А у вас інших новин немає? Чому не писали як п’яний СБУшник в хату в’їхав. Для чого такі новини публікуєте? Щоб тільки брудні коменти писали? Ганьба журналісту.
03 Січня 2019, 00:19
оце новину написали а як БУРИЙ пяний їздить то зась
03 Січня 2019, 00:49
Як хочу так і суджу<br/>Той прав в кого більше прав
03 Січня 2019, 01:08
Пяний кочегар сів за кермо. А педколектив, щоб засудити його дії, то навпаки, виправдав. То чого ж ці педагоги можуть навчити наших дітей?
03 Січня 2019, 12:04
Організатором на поруки були не педагоги, а директор школи Максим'юк С. М. Показав всім, що всі вчинки можна зам' яти. А на нарадах такий правильний, чесний, відповідальний за рахунок дітей.
03 Січня 2019, 13:23
Ці коментарі пишуть безробітні бо нічим зайнятись напишіть як пройшов новий рік в місті ганьба
03 Січня 2019, 13:50
А ти, дядя, відать самий зайнятий на районі. Шо так напився, що тепер запитуєш, як Новий рік пройшов в місті?
03 Січня 2019, 14:45
чужі тут не ходять....
03 Січня 2019, 16:14
Кочегар обслуговує обладнання, яке виробляє тепло, щоб у класах діткам було комфортно навчатись. Те що він був підшофе за кермом це дуже погано, і він забов'язаний більше ніколи такого не робити. А бути рожищенськими активістами не значить перестати бути довбнями.
03 Січня 2019, 17:23
Він мав понесли покарання. Ще раз доказу, як можна відмазатись. Посадовці, які беруть таких '' відповідальних кочегарів'' на поруки відчують на собі, що так не можна коли загине рідна кровинка під колесами машини.
03 Січня 2019, 17:29
ото * розійшлись* не на жарт!!
03 Січня 2019, 19:08
&lt;p&gt;Який хороший &amp;nbsp;директор школи та його педколектив взяли на поруки колегу. А потрібно було скінутись на штраф своєму колезі 10 тисячі. І піти відсвяткувати закриття справи.&lt;/p&gt;
03 Січня 2019, 19:22
не гоніть на директора він нормальн чел!!!
03 Січня 2019, 19:31
&lt;p&gt;Ти пиз**к, а хто ініціював взяти кочегара на порукі. Чи ти вирішив кругом тебе дурні. Він тупо підставив свій педколектив.&lt;/p&gt;
04 Січня 2019, 02:12
Але от яке правосуддя... „закон – як дишло, куди повернеш – туди й вийшло”.. Захотіли- штраф дали, захотіли- на поруки комусь віддали... Якщо він попався п’яним за кермом, то це можливо вже й було неодноразово. Але саме гірше, що нічиї поруки таким і не допоможуть... в нашій країні винних- на поруки дадуть, а безвинних ще й посадять .
04 Січня 2019, 05:56
ау всі построчили ?! амінь...