Рожищенський модельєр презентував сукню-ялинку. ФОТО

01 Січня 2019, 12:39
8675

Рожищенський модельєр Юрій Панчук презентував сукню-ялинку.

Фото він розмістив на своїй сторінці у мережі Facebook.

Юрій Панчук розповідає, що ідея створити новорічну сукню-ялинку в нього виникла ще три роки тому. Однак, вдалось реалізувати її лише цього року. 

«Перед новим роком я не купив собі ялинки. Я пішов в магазин, купив п'ять новорічних гірлянд, мав новорічні іграшки. Я дизайнер одягу, того фантазію маю і змайстував таку ялиночку. Витратив на роботу зовсім небагато часу», – зазначає кравець.

Юрій Панчук розповідає, що ця сукня декоративна. Проте, наступного року він планує змайструвати декілька таких суконь-ялинок, які можна буде одягати.

Після різдвяних свят майстер планує ялинку розібрати. Однак каже, якщо хтось захоче її забрати, то може подарувати.

Юрій Панчук корінний рожищанин. З дитинства цікавиться пошиттям одягу. Каже, що це справа його життя.

1

3

1

 

 

Коментарі
01 Січня 2019, 15:19
що небуть....
01 Січня 2019, 16:55
точно!!!
01 Січня 2019, 19:06
Молодець! Креативно!
01 Січня 2019, 20:04
Хотіла б я його побачити в цій сукні. Щоб її створити багато розуму не треба
01 Січня 2019, 20:45
Шановна 878.Розчарую Вас,в цій сукні вам мене побачити не доведетбся...пробачте що розчарував!Звертаюсь до людей,які "зичать мені добра",це не сукня,це просто я для себе зробив ялинку,НЕ БІЛЬШЕ!Та й вини моєї немає в тому,що проста новорічна прикраса мого ательє зацікавила журналістів,які захотіли про це розповісти!Розуму,звісно,багато не потрібно щоб прикрасити ялинку.Але його багато і не потрібно теж,щоб тут гадити мене нізащо...просто так!З новим роком!
01 Січня 2019, 21:44
Прочитавши коментар, мені подумалось, що у вас чорне піднебіння. Подивіться уважно в дзеркало, якщо це так, то це дуже небезпечна ознака.
01 Січня 2019, 23:06
Чим мужики займаються я в шоці.
01 Січня 2019, 23:22
До вашого відома,з мужчин,які розвивають своі таланти,не ледарюють,виходять модельєри одягу,кухарі і т.д з світовими іменами.<br/>А Юрі-респект.Інтелегентний хлопець,креативний!<br/>З Новим роком!
02 Січня 2019, 01:23
Креативно. Підтримую вас Юрій. Не звертайте увагу, на злі та недоброзичливі відгуки, вони були і будуть. Прикро розуміти, що, як тільки людина хоче поділитись своєю працею та новими ідеями, як її відразу починають гнобити.
02 Січня 2019, 01:42
Глибоко не щасливі і злі люди
02 Січня 2019, 10:17
Шановний Юрію. Ви - молодець. Не звертайте увагу на обмежених і недалеких людей, які самі нічого не творять і після себе залишають тільки купу гидоти. Щасти Вам.
02 Січня 2019, 10:40
зазвичай так обсирають чиюсь роботу ті люди в яких руки з одного місця ростуть і в своєму житі нічого путнього своїми руками та розумом не зробили. <br/>Молодець чувак ;) не звиртай увагу на злих людей
02 Січня 2019, 12:58
Подобається займатись улюбленою справою, значить працюй, експериментуй і створюй. &quot;Искать и найти, найти и не сдаваться.&quot; А те що рожищани переважно чокнуті, не звертай уваги.
02 Січня 2019, 22:23
Цікаво вийшло.Молодець так тримати гарна сукня вийшла. Такого ще ніхто не робив!!!
02 Січня 2019, 23:33
Дуже дякую добрим людям за підтримку і теплі слова)!Буду радий бачити вас у своєму ательє)
04 Січня 2019, 13:28
Юрій - хороший Майстер своєї справи! не одноразово шила плаття та завжди задоволена роботою! Юрій завжди креативний, позитивний, просто Талант! Так тримати!