Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Волині використали 96,4 % «дорожніх» коштів

12:04 30.12.2018
509

Погодні умови допомогли зекономити кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що надійшли на Волинь для здійснення капітального та поточного середнього ремонту, а також дрібного експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

Це стверджує заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Віктор Довгополюк, – повідомляє прес-служба Волинської обласної державної адміністрації.

Субвенція у розмірі 393,4 мільйонів гривень, що передбачена для регіону, поділялася на дві частини, зокрема, на ремонт та відновлення доріг місцевого значення, а також комунальної власності. Фактично, станом на 28 грудня 2018 року, для зазначених потреб витрачено 96,39% фінансів.

«Є період, впродовж якого виконувати певний вид робіт на дорогах не можна. Тож, щоб забезпечити їхню належну якість, мусово зачекати до настання кращих погодніх умов», – пояснив Віктор Довгополюк щодо неосвоєних коштів в частині об’єктів капітального та поточного ремонту.

«Кошти цієї субвенції передбачені також на зимове експлуатаційне утримання доріг місцевого та комунального значення. Однак, завдяки переважно стабільним погоднім умовам в області у листопаді-грудні цього року, частину фінансів вдалося зекономити. Адже нещодавній циклон пройшов більше центральною частиною України. Якби він торкнувся Волині так, як регіонів на сході України, залишків субвенції би не вистачило», – розповів заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації і про ряд інших причин невикористання фінансів у повному об’ємі.

Разом із тим, позитивний факт полягає в тому, що ці кошти не повертаються до Державного бюджету, а залишаються в регіоні. Відтак, у разі настання сильної негоди можуть бути використані як у січні-лютому, так і в березні 2019 року.

Окрім того, в частині об’єктів поточного і капітального ремонту, один із органів місцевого самоврядування не прийняв неякісно виконані дорожні роботи. У зв’язку з чим облдержадміністрація, як розпорядник коштів, не могла їх направити для того, аби розрахуватися із підрядником. Тож, фінанси також залишилися на рахунках.

Коментарі

Оленівка

13:28 31.12.2018

За які дороги мова, в нас дорога "суперова" що навіть перевізники відмовляються їздити, чого Щиборук сунувся на голову, думає зробив яке небуть світло, то вже для нього показник?

23 січня
Сьогодні
Вчора
21.01.2019
20.01.2019
19.01.2019
18.01.2019
17.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин