«Безлад на районі»: рожищани скаржаться на супермаркет «Колібріс». ФОТО

29 Грудня 2018, 18:51
9455

У Рожищі місцеві жителі скаржаться на супермаркет «Колібріс».

Про це у мережі Facebook написав користувач Igor Rud.

«Маркет Колібріс у місті Рожище винайшли новий спосіб розморозки . За таку турботу про покупця «низький уклін», – йдеться у повідомленні.

1

1

1

 

 

Коментарі
29 Грудня 2018, 20:55
Напишіть про жорика з "веселки", як він людей обманює на ремонті мобільних телефонів.
29 Грудня 2018, 21:20
Підтримую!!!!!
29 Грудня 2018, 22:04
Знову жорик відлічивчя
29 Грудня 2018, 23:08
Четвертинки були наповнені (шприцовані) водою, через що мали товарний вигляд і відповідну масу.
29 Грудня 2018, 23:10
Купи кращe орфографічний словник,і пиши грамотно,ніж на людeй грязь лити!
29 Грудня 2018, 23:31
бл... як їх можна взагалі в руки то брати!??<br/>а за Жорика - то не нада тут ляля.. він усім вам жучки ставить отповєдні от служби ))) так шо не ляпайте дурного.. Жорка Жорович - наш клієнт )
29 Грудня 2018, 23:54
шо вам все невгода вода витекла лишилось одне мясо
30 Грудня 2018, 00:04
Купуючи енергоощадну лампочку на гарантії ,при поверненні тебе відсилають з формулюванням що у вас не та коробка.Перевірено два рази!!!
30 Грудня 2018, 00:09
Здав айфон на ремонт, 3.5 місяця забирав потім, і нічого не поладив!
30 Грудня 2018, 00:34
Жора бере на ремонт телефон, а далi заносить iншим майстрам, i за це з вас люди вiн бере грошi. Всi айфони вiн приносить в магазин GSM-сервiс. Це бiля центрального ринку у Рожищi.
30 Грудня 2018, 00:53
а ви бачили там така працює в мясному відділі Монташевич то вона взагалі руки не миє
30 Грудня 2018, 01:52
А мені Жорик впарив б/у тачскрин до мобільного телефону за 200 грв. А коли я зрозумів що мене надурили, відніс на повернення але цей хитрун навіть однієї гривні мені не повернув. Зважайте куди віднести телефон для ремонту.
30 Грудня 2018, 01:57
Клоунада
30 Грудня 2018, 02:41
Хіба в Колібрісі одні курячі голови в етисвнітарних умовах можна побачити там куди не глянь одна антисанітврія починаючи від ржавих холодильних вітрин з молочкою закінчуючи дериктрисою супермаркета<br/>Т
30 Грудня 2018, 02:44
Про Жору всі давно знають. НЕ ХОЧЕТЬСЯ НАВІТЬ КОМЕНТУВАТИ, АЛЕ ми почали про безлад в Колібрісі, там сморід і повна антісанітірія!!!!!!!!
30 Грудня 2018, 02:44
Про Жору всі давно знають. НЕ ХОЧЕТЬСЯ НАВІТЬ КОМЕНТУВАТИ, АЛЕ ми почали про безлад в Колібрісі, там сморід і повна антісанітірія!!!!!!!!
30 Грудня 2018, 03:08
і люкс не кращий з перемитою ковбасою і вафлями з паутиною- а продавці це загалі окрема тема....
30 Грудня 2018, 06:07
Проблеми в містечку)
30 Грудня 2018, 06:07
І всім на все нас..ти
30 Грудня 2018, 08:53
а вас всіх так добре тільки знаєте один гадити
30 Грудня 2018, 09:19
а вас всіх так все добре тільки знаєте один одного гадити.Всім щасливих свят.
30 Грудня 2018, 09:42
Ковбасу і бочок які привозять в Україну на продаж, в Польші на мясокомбінаті виготовляють на окремій лінії. Я там працювала і бачила. Це повний капець, краще не купувати. А ще місцеві продавці цього сурогату спочатку добавлять на калькуляторі, а потім типа знижку робить, і зберігає ту продукцію у цегляному хліві, як холодильнику.
30 Грудня 2018, 10:33
Вікторія магазин там ціни захмарні і все порчане,
30 Грудня 2018, 11:25
Перш ніж обсирати нормальних людей загляньте в свої свинарники,повигрібати там є що,всім не догодиш!
30 Грудня 2018, 14:37
До Іра. Не грязь,а бруд.Сама читай словника!
30 Грудня 2018, 17:06
Кого ви називаєте нормальними,гроші деруть а антисанітарія і захмарні ціни,в нашому місті ціни завищені на одяг і харчі
30 Грудня 2018, 20:48
А де зараз гарне обслуговування?
30 Грудня 2018, 21:37
&lt;p&gt;Та в тому колібрісі треба директора нормального.&amp;nbsp;Коли буде нормальний директор буде порядок!!присяжнюк на пенсію пора!вона в цьому винна немає контролю!!&lt;/p&gt;
30 Грудня 2018, 22:17
Зауваження,пропозиціі робіть скільки влізе,але ж не переходьте на особистості.Ну вам би було приємно,якби вас назвали клухою?Світлана Дмитрівна,між іншим,дуже приємна жіночка!
30 Грудня 2018, 23:42
Скрізь треба хорошо керівника,який буде все тримати на контролі
30 Грудня 2018, 23:51
Може видаліть про клушу?!
31 Грудня 2018, 00:03
Ага, і про теравського гада))))
31 Грудня 2018, 01:12
а коренгі мають свої посиденькі туалета поставили немає стічного люка в приміщенні не опалюється , сирость, вимірював апаратом волога перевищує, та суть не в цьому суть в тому що продають неякісні продукти, алкоголь взагалі з підприлавка і без акцизки, купив канфети ,,рачок,,, там був червяк, завіз у бак.лабораторію, буду викликати ревізора та писати листа у міську раду, щоб на порядку денному на так званій сесії підтримали моє клопотання вивчивши дане питання, рішення прийняти та проголосувати, являюсь депутатом.
31 Грудня 2018, 20:19
А в нашому краї гроші з карточки десь діваються одного дня каса не знімає а другого дня вже на карточув нема
31 Грудня 2018, 20:20
А в нашому краї гроші з карточки десь діваються одного дня каса не знімає а другого дня вже на карточці нема
01 Січня 2019, 17:58
Як стояти сваритися в черзі за курятину,то наші люди перші,таке відчуття що не вистачить всім,і ніхто не скаржиться,щось не подобається звертайтесь до начальства,чого це виставляти в інтернет,все там добре,судячи по чергам на касах Колібріс рулить!
02 Січня 2019, 10:52
Читаю коментарі і ...<br/>Злі люди, спробуйте відкрити сервіс, продавати одяг та харчі! З ваших слів все дорого і не якісно - тому у вас засранців від клієнтів відбою не буде. Але краще язиками тріщати і жалітись на все і всіх.
02 Січня 2019, 14:07
колібріс рулить но ціни нє
02 Січня 2019, 18:46
в колібрісі бонуси також десь діваються і не може ніхто пояснити провіряйте
02 Січня 2019, 19:37
Ви думаєте ті бонуси касири в кишені собі запихають,?То сядьте собі на касу,в будь якому маркеті і спробуйте себе на їхньому місці(((
02 Січня 2019, 23:06
звісно що бонуси касир собі не бере і на касі нелегка відповідаьна робота є там вища контора яка придумала цю схему луцьк або навіть київ
03 Січня 2019, 00:43
В нашому краї вагу поставили щоб покупець не бачив нічого
03 Січня 2019, 23:38
Пролетів слушок що колібріс взагалі вже продали, він тільки працює до березня. Допродують все що завалялося,дальше буде екомаркет.
05 Січня 2019, 12:17
Цікаво на що дивиться ветеринарна служба вже який день обговорюється ця проблема а товар як стояв на залі в антисанітарних умовах так і стоїть Директор Колібріса начхала на всіх їй би тільки обгавкати своїх працівників
11 Січня 2019, 17:06
і не тільки в колібрісі а й в &quot; нашому краї&quot; що біля ресторану зникають бонуси купуєш товар по списку до середини і вже апарат пікає вони думають як не сказав той не помітив але дома переконуєшся що бонуси зараховані не на кінцеву суму .
15 Січня 2019, 16:37