Рожищан запрошують зустріти новий рік біля головної ялинки міста

29 Грудня 2018, 15:30
4201

Рожищенська міська рада запрошує усіх рожищан зустріти новий рік на цетральній площі міста.

Про це повідомляє прес-служба Рожищенської міської ради.

Святкова концертно-розважальна програма розпочнеться у новорічну ніч, 1 січня 2019 року, о 2:00  біля головної ялинки міста на площі Незалежності.

Гостей розважатиме гурт «West wind».


 

Коментарі
29 Грудня 2018, 20:26
Волинська обласна рада ввела мораторій на використання російського культурного продукту до закінчення окупації територій України. Тобто "попсу" і "шансон" на території Волинської області не треба використовувати для масових міроприємств. Керівники міста Рожище знають про це рішення на обласному рівні?? Пісенно-музичний репертуар буде правильний?
29 Грудня 2018, 22:34
Ви жартуєте? Яка попса? Там від сили буде оркестр з БК, який знає 3-4 композиції, вітання від всієї банди з міської ради і районної. Це все буде супроводжуватись кучою феєрверків і пітард від школьніків.. ну а вишенька на цьому мега святкуванні особи які не добрали міри за столом то там доганятись будуть
29 Грудня 2018, 22:41
шановні рожищани не забувайте що Різдва піст
29 Грудня 2018, 23:24
Ви знаєте,дивуюсь людям.Я розумію,життя продовжується.Але в краіні йде страшна війна,кожен день гинуть люди-молоді хлопці і дівчата,чиісь діти!Зараз великий піст.Як. вже так хочеться владі погуляти,зробіть милість,перенесіть своє те міроприємство до якогось лісу і дайте людям спокійно діждатися свята!
29 Грудня 2018, 23:33
Керівник міста Поліщук,не соромно Вам за ялинку в Рожищі,невже так важко поставити на площі,так як раніше було,а не на клумбі,чесно дебілізм якийсь.!
29 Грудня 2018, 23:52
<p>Чого ви вчепились до того міського голови Рожищ? Ну все не так рожищанам... Добре, що ма......ки, чи треба чи не треба вмієте так відкривати, аж піднебіння чорне видно.</p>
30 Грудня 2018, 00:09
Шановні,ви почуйте себе зі сторони і оцініть ситуацію.Особисто вам(жовтопиким обсиральникам)ніхто не заважає відмовитись від ваших особистих корпоративів &quot;тож піст&quot;,бути у смутку,що в країні війна і ходити взагалі без настрою з приводу війни!Так війна,але коли українці будуть позбавлені хочаб невеличких приємностей,тих концертів на декілька годин і т.д. Вони тобі взагалі потухнуть і впадуть на коліна..Хіба це правильно?<br/>Наша влада дбає про своїх городян,але тут просто живе такий народ який вічно незадоволений ВСІМ!!!<br/>Позатикайте свої писки і дякуйте<br/>Бо я впевнена,що ці нещасні коментатори будуть в новорічну ніч біля цієїж ялинки,а якщо не вони то діти цих &quot;святих&quot; людей<br/>Хочете змін??Почни з себе!!!
30 Грудня 2018, 00:20
Не хаміть,в кожного свій світогляд і бачення ситуаціі.<br/>А на рахунок &quot; потухнуть&quot; і&quot;впадуть на коліна&quot;,то ви мене трохи налякали...
30 Грудня 2018, 00:40
Спостерігаю за кожною статтею і під кожною є негативні коментарі.Один негатив в наших людей,одна критика..Навчіться будь ласка бути вдячними,хоча б в честь наступаючих свят..Для чого носити стільки гамна в собі!?<br/>Це ж напевно незручно
30 Грудня 2018, 01:03
Давай разом святкувати і веселитись бо моя бабка вже нехоче робити джага-джага.
30 Грудня 2018, 01:26
Чому ви вирішуєте за всіх мешканців Рожищ? Вас ніхто не заставляє іти в Новорічну ніч до ялинки. Кожен святкує як хоче.
30 Грудня 2018, 01:31
Діду,мий ноги,чисти протеза і лягай спати..)))
30 Грудня 2018, 20:51
Незадоволені прийміть соннат і бай,поцілуйте владу в д,,,а все місто прийде на ялинку
30 Грудня 2018, 21:22
Увага акція! Біля ялинки буде захована пляшка в якій буде лежати тисяча гривень. Дві пятсотки. Хто знайде той матиме гроші на святкування.
31 Грудня 2018, 01:41
Фігня той новий рік смисил його зустрічі я не розумію
01 Січня 2019, 19:45
ЛЮДОЧКИ добрі ! З Новим роком всіх Вас !!! Щастя всім , здоровя ,розуму !!!Життя продовжується і воно небезкінечне Живіть ДОСТОЙНО і не отравляйте своїм негативом життя іншим .Краще почніть з себе .
05 Січня 2019, 19:49
Робота культури яка вона на сьогодні. Все в халтурах та гулянках на роботу мама теща і зятьок ще й не появлялися. Людочки добрі....