Рожищенський сирзавод змінив прописку

29 Грудня 2018, 12:26
14447

У грудні 2018-го Товариство з додатковою відповідальністю «Рожищенський сирзавод» перереєструвалось і тепер офіційною пропискою підприємства замість Рожища є місто Тульчин Вінницької області. З чим пов'язані такі зміни на разі невідомо.

ТДВ «Рожищенський сирзавод»  запустили в роботу у 1973 році. Починаючи з 2000 року, завод виробляв продукцію під торговою маркою «РОСИ». У 2011 році у заводу почалися тяжкі часи, і наприкінці 2012-го підприємство зупинилося через невиплату боргів. У 2013 Рожищенський сирзавод приєднався до групи компаній «ТЕРРА ФУД і згодом повернув собі статус бюджетоутворюючого підприємства міста. 

До складу засновників підприємства тепер входять дві юридичні особи зареєстровані в офшорних зонах: ЕС-ТЕ-ЕН КАМПАНІ ЛІМІТЕД (Ліхтенштейн) та ТЕРРА ФУД МІЛК ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД (Кіпр). За попередній рік ТДВ «Рожищенський сирзавод» провів понад чотири десятки операцій з офшорами.

На Рожищенському сирзаводі працює 440 людей. 

Очевидно, що зміна реєстрації одного з найбільших підприємств Волині позначиться на надходженнях до місцевого бюджету. А от на запах нова прописка, швидше за все, ніяк не вплине.

1




 

Коментарі
29 Грудня 2018, 14:47
Нє, ну це капець. Нюхпти будемо ми, а податки в бюджет не нам. Таке може бути тільки в нашій державі
29 Грудня 2018, 15:01
Ну так місцева влада хай щось вирішує..
29 Грудня 2018, 15:15
Вітаю всіх рожищан! Пахуче місто без доходів у бюджет гарантовано. Європа стала ближче.
29 Грудня 2018, 15:33
Хто знає для еміграції у Державу Ізраїль треба робити обрізання, чи можна залупити і так ходити?? Підкажіть будь-ласка, бо втратив надію на покращення життя в Україні.
29 Грудня 2018, 15:40
юристи, обясніть людям, для чого це зробили
29 Грудня 2018, 16:41
<p>А як мер  захищав сирзавод коли хотіли залучити екологію для перевірки того запаху але він так розписався що то бюджетоутворююче підприємство а перевірка тільки зашкодить його роботі от тепер хай і пояснить людям за що так!</p>
29 Грудня 2018, 18:03
Директор рожищенського комунгоспу Мєдвєдєв двома бусами організує таксі замість обслуговування будинку за гроші бабусь і наповнить бюджет міста Рожище.
29 Грудня 2018, 18:05
<p>Сирзавод не головне джерело доходів бюджету, найбільші платники </p>
29 Грудня 2018, 18:22
<p>Ви собі (бо вони вам щось поперек горла стали), а от ПДФО тю-тю-тю у Вінницю !!!! (ПДФО, який сплачує податковий агент — юрособа, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) (п. 2 ст. 64 Бюджетного Кодексу України, далі — БКУ). Я правильно розумію ?? фінансисти району???</p>
29 Грудня 2018, 18:28
Тянуть єврейчики ковдру ближче до своєї вінницької області. Відать в закромах родіни дєнєг нет, но ви дєржитєсь.
29 Грудня 2018, 18:39
Прийдеш на новорічну ялинку 1 січня о 2 годині і запитаєш.
29 Грудня 2018, 18:57
В Тульчине недавно сгорел маслоцех на сырзаводе. Фирма одна и та же. И у нас может такое трапитись.
29 Грудня 2018, 20:02
Ви забули ще добавити магазини Алієвоі і Ковальчук та магазин Електрик шановний Бурий пройдисвіт.
29 Грудня 2018, 20:05
Пдфо від Юр особи буде в місті так як в-во тут а інше тю тю, лише запах залишиться нам
29 Грудня 2018, 23:26
люди, не гризіться і не гизіть тут нікого.. обласна податкова захотіла завеликі бариші.. от і перереєструвалися.. дякуйте чиновникам обласним..
30 Грудня 2018, 10:08
Та влупіть сирзаводу податок за землю а також іншим фірмам нашталк Цунамі які зареєстровані не в нас
30 Грудня 2018, 12:07
Памятаєте історію коли керівництво сирзаводу хотіло девять мільйонів гривень з державного бюджету на ремонт очисних споруд. А тепер фінансові операції через офшор. Там злодій на злодію, на тому заводі, були, є, і будуть.
30 Грудня 2018, 12:12
Завод вам падарує "пахуче" павітря, а цунамі увізе увесь ліс у йівропу, і тади зможитє пригать на пеньках як віктар януковіч у сібе на дачі
30 Грудня 2018, 12:22
Я за перетворення рожище в оффшорну зону. По факту і так є! А бабла нема. !
30 Грудня 2018, 12:40
Недаремно там недавно Гаворонська гостювала.
30 Грудня 2018, 16:16
Коментар від Азірова дуже дотепний,давно давно так не сміялась!
30 Грудня 2018, 17:21
ТЬОТЯ ГАЙВОРОНСЬКА ВЛЯПАЛАСЯ В ПОГАНУ ІСТОРІЮ --ЗАРАЗ НА НЕЇ Є ТАКИЙ КОМПРОМАТ ЩО ВОНА ОБСЕРЕЦЯ КОЛИ ЙОГО ЗІЛЬЮТЬ.....ДАНА ОСОБА ПРАЦЮЄ НА ТАК ЗВАНОГО ГРОМАДЯНИНА БАЗИЛЮКА ЯКІЙ ЗА ЇЇ ДОПОМОГОЮ І БИВШОГО КОРІНЧУКА ВЖЕ НАГРІБ 600ГА ЗЕМЛІ ПО НАШОМУ РАЙОНІ І ЩЕ НЕНАСИТИЛИСЬ-----ТЕПЕР ВОНИ ПІДКЛЮЧАЮТЬ ПРОКУРАТУРУ ----ПАН МУЗИКА І ПАН ХОМИЧ ДУМАЮ ЩО ВИ ЦІ ПОСАДИ НЕ ВИПАДКОВО ЗАЙМАЄТЕ......