Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Духовенство Волинської єпархії засвідчило підтримку митрополиту Онуфрію

20:16 27.12.2018
3032

Збори духовенства Волинської єпархії Української Православної Церкви відбулися 27 грудня 2018 року у кафедральному соборі Всіх Святих Землі Волинської міста Луцька.

Зібрання очолив керуючий єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Про це йдеться на офіційному сайті єпархії.

Участь у зборах взяли всі священнослужителі та чернецтво єпархії.

Більше новин про Томос

Учасники зібрання обговорили поточні питання життя Волинської єпархії, розбудови парафій та монастирів, приділили увагу основним проблемам світового Православ’я.

«Одноголосним рішенням кліриків, ченців та черниць, котрі брали участь у єпархіальних зборах, вирішено висловити підтримку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Також Волинська єпархія УПЦ висловлює вірність канонічній Українській Православній Церкві, у межах котрої діє та розвивається з 1990 року», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Волинський єпископ Нафанаїл підтримав розрив відносин УПЦ МП із Вселенським патріархатом


Читайте також: 5 важливих тез, які волинянам варто знати про церковні рішення у Стамбулі

Коментарі

Патріот

20:34 27.12.2018

В Україні немає такої церкви як Українська православна, а є Українська православна Московського патріархату. Не агітуйте за московських попів! Вони не тільки проти України, а зараз в ізоляції від усього світу . Ворожа путінська церква. Ганьба! Страшно на них дивитися. Розкольники.світового православя.

.

20:40 27.12.2018

Українська православна церква. Була. Є. І буде. Ясно патріот - чмо

.

20:45 27.12.2018

А як на рахунок заводища порошенка в ліпецьку і газ з росії для твоєї жопи патріот, що на це вякнеш

ДО чма

20:46 27.12.2018

Українська православна церква в Україні є і буде! Без московських попів.

.

20:49 27.12.2018

Редакція не копіюй інформації з іншого сайту. Ти до цього ніякого діла не маєш

До до чма

20:58 27.12.2018

Наведи хоч один факт що священики упц москоаські

До редакції

21:03 27.12.2018

Як добре що є . У. П. Ц. А то з розкольників нема що зкачати.

Рожищанин

21:08 27.12.2018

СТАТУТ ПРО УПРАВЛІННЯ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
РОЗДІЛ І
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Пункт 3. Українська Православна Церква з’єднана з Помісними Православними Церквами через Руську Православну Церкву.
Пункт 4. Українська Православна Церква здійснює свою спасительну діяльність на основі Святого Письма та Святого Передання, неухильно дотримується догматів православної віри та священних канонів і у своєму управлінні керується постановами Архієрейського Собору Руської Православної Церкви від 25-27 жовтня 1990 року та даним Статутом при повазі до державних законів і дотриманні їх.
Пункт 5. Українська Православна Церква об’єднує єпархії, синодальні установи, благочиння, парафії, монастирі, духовні навчальні заклади, братства, сестринства та місії і є самокерованою частиною Руської Православної Церкви.
РОЗДІЛ ІІ
СОБОР УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
Пункт 6. До обов’язків Собору належить:
б) збереження канонічної єдності Української Православної Церкви, а також її канонічної єдності з Руською Православною Церквою та з усіма Помісними Православними Церквами;
в) нагляд за втіленням у життя рішень Помісних Соборів Руської Православної Церкви, Соборів Української Православної Церкви та ухвалених ними статутів;
РОЗДІЛ ІІІ
СОБОР ЄПИСКОПІВ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
Пункт 5. Собор єпископів діє на підставі священних канонів Церкви, постанов Помісних і Архієрейських Соборів Руської Православної Церкви, а також Соборів Української Православної Церкви.
РОЗДІЛ V
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
Пункт 8. Як Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України є постійним членом Священного Синоду Руської Православної Церкви.
Це витяги зі статуту, де прямо згадується РПЦ. А скільки там непрямих посилань на церков гундяєва!

Рожищанин

21:18 27.12.2018

Оплот руського міра в західній Україні ото дожились, вони навіть церкви своєї встидаються, бояться чесної назви, іхтамнєти а в нас іхтутнєти . Теравський їздив на схід в Святогірську лавру передачки сєпарам возив, возив вже забули а Петрова попадя груба пакувала, може їм рашка доплачує за агентурну діяльність на території України, ой не туди йдете попи, не туди
Известно, что «Томос» РПЦ предоставил Сталин в 1943 году. И создавалась она под наблюдением НКВД:

«А у российского патриарха Кирилла — оперативное« погоняло »Михайлов. О чем говорил даже экс-вице-премьер Болгарии Валерий Симеонов. Поэтому юридическое и политическое решение о переименовании полезно для антипропагандистського влияния России », — отмечает эксперт.

Андрій

22:28 27.12.2018

Да. Нема слів. Ганьба.

А про завод в росії , що навякаєш і газ

22:29 27.12.2018

Га?

Рожищанин

22:50 27.12.2018

А до Порошенка я відношусь не краще ніж до Вас ватани наслідувачі кращих традицій нквд, кгб

До рожищанина

23:04 27.12.2018

А де він пише??

Люди схаменіться

23:18 27.12.2018

Для чого цей весь анонімний бруд!!! Не подобається щось, не влаштовує, збирайте збори громади, висловлюйте відкрито свою позицію, вирішуйте щось! Для чого ці помиї??? Це що ви тут виписуєте на два боки, це не те, від що віри, чи церкви далеко, це далеко від елементарної людяності, чи порядності!!!

Люди схаменіться

23:22 27.12.2018

А от редакцію, чи власників не мішало б трохи струсонути. Ви кайф отримуєте, коли опускаєтеся до такого дна????? Вам подобається, коли людей, яких ви знаєте, з якими вітаєтеся, посміхаєтеся отак принижують??? Тоді ви самі дно!!! Моральне потворство...

читач (Добровільно примусово))Маймо терпіння браття

23:31 27.12.2018

Та їх зігнали примусово (спілкувався зі священиками)Священик неможе відмовитись якщо отримав благословення архіерея..маймо повагу одне до одного,Нафаїла рідний брат служить коло Кіріла.Ви уявляєте який на них зараз тиск від їхньї влади?..Ви чули щоб священики РПЦУ по парафіях щось погане говорили на Помісну церкву України..НІ..напевно одиниці...ЩЕ РАЗ, МАЙМО ТЕРПІННЯ..На Різдво отримае автокефалію Помісна Православна Церква України..Верховна рада прийме закон по переходу парафій..І вони підуть за своїми громадами.Це процес не зворотній як ми будемо дивитись в очі один одному??90 % парафій перейдуть в єдину соборну канонічну Апостольску Церкву України...

читач до редакції

23:42 27.12.2018

чекаю новини про збори - свідків Єгови...Протестантів...Баптистів...Масульман ..язичників..Юдеїв.будистів...Щось у вас якось все односторонно виходить???)))

читач до речі

23:44 27.12.2018

зникнуть як євробляхи їм також такий строк дали)))

читач до крапки

23:49 27.12.2018

В ліпецьку фабрика закрита ...поцікався в інтернеті з різних джерел її розкрадають ..

123

00:00 28.12.2018

Як треба не любити рідний край. щоб присягнути московії...

читач до до чма..ось навівів і не один факт)))

00:01 28.12.2018

Кожен може зайти на сайт Російської православної церкви. Відкрити розділ  Персоналії. І далі вірити або не вірити власним очам.  Російська церква поіменно називає своїм увесь єпископат УПЦ МП.Читаємо статут Російської православної церкви. Навожу лише тези:
- Статут УПЦ - схвалюється Московським  патріархом.
- Предстоятель УПЦ благословляється Патріархом Московським.
- предстоятеля УПЦ  слід поминати після імені Патріарха Московського. І саме так, до речі, будь-яка церква вказує свою підпорядкованість.
"У статутних документах самої Російської православної церкви є абсолютно чіткий і такий що не надається до якогось двозначного тлумачення пункт 10 статуту. Він каже, що Українська православна церква це структурна одиниця, яка функціонує в межах Російської православної церкви"А ще:

- Архієрейський Собор РПЦ є церковним судом вищої інстанції для Української Православної Церкви.

- Українська Православна Церква отримує святе миро від Патріарха Московського і всієї Русі.

Це був статут РПЦ. А давайте швиденько переглянемо статут УПЦ.
- Українська Православна Церква з’єднана з Помісними Православними Церквами через Російську Православну Церкву. 
- Українська православна церква є самокерованою частиною Російської Православної Церкви.
- Собор УПЦ  втілює у життя рішення Помісних Соборів Російської Православної Церкви.
- Собор єпископів діє на підставі священних канонів Церкви, постанов Помісних і Архієрейських Соборів Російської Православної Церкви.
- Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України є постійним членом Священного Синоду  Московського Патріархату.
Ось Онуфрій, наприклад, голосує у Мінську разом з московським Кирилом за розірвання відносин РПЦ зі Вселенським Патріархатом.  Але чи можна це назвати голосуванням. Просто театр, бо статут Російської церкви каже - він так робити зобов'язаний.

До читача

00:44 28.12.2018

Одні залежні від Москви, а інші тепер від турків. Хто виграв? Кому вигідно?

Да - да

00:50 28.12.2018

Хай-но дадуть того "Томаса" - ото вже заживемо! І пенсії, і зарплати, і економіку - все піднімемо. Долар, пальне подешевшають, ціни знизяться, війна закінчиться. Країну так піднімо, що всі вороги від завидків самознищаться.

То точно

00:52 28.12.2018

Томос приде порядок наведе

111

07:34 28.12.2018

волиняни,ви годуєте цю ,,бригаду,,

Рожищанин

10:07 28.12.2018

Жертви ТСН і іншого подібного гівна, в Рожищах є дві церкви Стамбульського Патріархату ходіть туди хто вам не дозволяє? Чому ви причепились до "москалів"?

До ура патріотів

10:32 28.12.2018

Як не визнавало світове православ'я УПЦ КП і УАПЦ та і зараз не визнає цю новостворену структуру, от коли її визнають хоча половина церков тоді поговоримо. А зараз силою заставляти людей переходити в церкву створену під вибори, не потрібно! Спостерігаючи як організовувалось і що відбувалось на площі під час так званого "собору" в Києві-це дно!

До

10:34 28.12.2018

Ти "знаток' статуту вали на схід і всю свою жовч випирскуй на порошенка. Полежи в окопах, поїш гнилої картохи, може поможе, але не факт

Громадяним

13:04 28.12.2018

Насправді ці попи захищають не віру Христову, бо їхні дії нічого спільного зі справжньою вірою не мають. Вони захищають Нафанаїла, який реально позбудеться свого місця в разі масового переходу парафій цієї церкви до української, бо зрозуміло, що в області не може бути два митрополити. Зрештою, усе залежить не від цих продажних попів, а від простих прихожан, які мають поставити конкретне питання своєму батюшці: ти з ким?

Християнка

14:19 28.12.2018

Спаси Вас Господи!Давайте будемо триматись істинного православ'я. Здоров'я і терпіння владикі Онуфрію і усім істинним віруючим витримати увесь тиск з боку влади та злобних людей.

Для Християнки

14:31 28.12.2018

А що таке "істинне православ'я"? Є істинна віра в єдиного Бога. Усе решту видумали попи в боротьбі за титули, мантії, митри і куколі для того, щоб маніпулювати марновірними людьми, які шукають не віри в Бога , а "істинного православ'я". У результаті урожай пожинають путіни, які завдяки отаким шукачам "істинного" успішно проводять гібридні війни.

Нормальна Людина

16:52 28.12.2018

Я не розумію одного: яке відношенення має це зборище путінських шакалів до новин нашого району...І читаючи коменти  хочу сказати одне: дімон теравський, гад, який радіє кожному вбитому українцю, прес  рожищенської округи рпц, ти ну майже ніфіга не палишся)))

Місцевий

18:34 28.12.2018

Ти диви як коментарі почали строчити. Невже свідомі на новорічні свята з наймитів приїхали? Як там у Європі, ау батраки?

Піп

19:22 28.12.2018

Порада СБУ як припинити агресію кремля. Перший варіант: берете синів, дочок та наложників попів російського патріархату на передову і за ними заградительный отряд і як вони тоді поміняють риторику і війна закінчиться.
Другий варіант - гроші. Гроші для них це все і якщо перекрити їм фінансування (податки, ...) - розсосуться самі, адже в них безкоштовно лише зайти можна і все за гроші без яких вони не знають як жити. Духовні люди

До Піпа

19:47 28.12.2018

Сміливо ти пішов на Церкву Христову, а не боїшся, що Господь прийняв твій виклик? І візьме твоїх синів і дочок, і перекриє фінансування? Не відаєш,, бідолаха, що пишеш.

До попереднього 19.22

19:49 28.12.2018

Та ср@в Путін на твою сбу на тебе особисто і на твої коментарі-поради. Він навіть ср@в на жителів лнр і днр, і Крим йому був потрібен, як військова база, для контролю у Чорноморському регіоні Він ділить з Америкосами світову геополітику і будує російську імперію. Отака приблизно ситуація в світі, якщо твій мозок взмозі переварити такий об'єм інформації.

До попереднього 19.22

19:53 28.12.2018

Третій варіант: визнати кальсони преподобного Філарета національним символом, але це зможе допомогти лише тобі і хворим на голову клієнтам Ліпін і Олики.

людина

20:10 28.12.2018

рожищани не опускаймося до дна , особливо віруючі , бо читаючи коментарі вірою тут не пахне ,а політикою і статут упц мп передруковує одна і та сама людина на різних сайтах

Піп до 19:47 28.12.2018

20:12 28.12.2018

Кажете я пішов на "Церкву Христову", якщо так - забираю свої слова. Можливо мені Христос закрив очі, але я практично нічого спільного в МП і впринципі в православії спільного з Христовою Церквою не бачу. Читаю Біблію і не знаходжу паралелі.

Та, можуть взяти моїх синів та дочок і мене, якщо в тилу спокійно працюють агенти РФ - про закінчення війни, а тим більше на перемогу надіятись марно.

Нехай Христос всім нам відкриє очі

Піп до людини 20:10 28.12.2018

20:19 28.12.2018

Ви вважаєте Російський патріархат - це не інструмент політики в руках Пу? Дивно. Я думав, що це всім відомо. Чи я щось пропустив? Можливо МП засудив крадіжку? Чи в Біблії дозволено красти в "брата" свого?, ...
Я бачу як МП осв'ячує ракети і в тому числі під назвою "Сатана". Як у вас в голові це вяжеться?
Можливо я зглузду зїхав, але не розумію українців які закривають на це все очи.

Ага

20:21 28.12.2018

Ну й слава Богу. А Він там, де любов.

читач що до турків вона має таке ж саме відношення як російска церква...не обманюйте людей

20:41 28.12.2018

Помісна церква — це об'єднання всіх православних вірян, яке створюється за територіальним принципом. Помісна церква виступає на противагу вселенській, стає незалежною та самоврядною на території певної держави і зазвичай узгоджується з політико-адміністративним поділом та державними кордонами.

читач до до ура патріотів

21:00 28.12.2018

питання визнання ?не визнають але і не заперечують питання декількох місяців.Більшість церков визнають після надання Автокефалії ..Москва коли самовільно розкололась від світового православя невизнавали їїї 140 років..вони там і христили і вінчали...Хтось когось перехрещував?ні..Що до московскої церкви то вона іде в роскол..вже сьгодні їй на гору Афон ..до Гробу Господньго Дорога закрита..бо Єрусалимська церква підтримала Вселенського патріарха Блаженнішого Варфоломія.Гора Афон Вселенського патріархату 100% більшість церков підтримає Варфоломія....Якщо РПЦУ не буде згадувати Вселенського Патріарх то вона в світовому православї буде рахуватись розкольницькою...Тобто в отця Петра розкольницька в в Отця Василя Соборна Канонічна АпостольськаПомісна Церква..навряд чи схоче бутиот Петро в такому стані...Якк бачите і в Бога є почуття юмору)))Говорили не благодатні не канонічні а самі такими стали))А потрібна Любов Повага Смирення Прощення..Так як учив нас Господь...ЄДНАЙМОСЯ БРАТТЯ ГОСПОДЬ ДАЄ НАМ ШАНС,,

читач до християнки

21:15 28.12.2018

Після проведення 15 грудня Об'єднавчого собору та обрання на посаду предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія, цей титул офіційно втратив глава УПЦ Московського патріархату Онуфрій. "Тобто з точки зору вселенського православ’я, присутність Московського патріархату на території України вже не відповідає канонам, а канонам відповідає якраз перебування в помісній Українській православній церкві"

читач ніколи росія не жила так погано як за Порошенка))) до зрадофілів

21:32 28.12.2018

Порошенко це мій президент...Жоден президент не зробив стільки як Пеьро Олексійович..за строк так підняти армію..їздити в більшості країн світу без віз.піднести країну на міжнародній арені.довершити заплановане інших президентів по створенню помісної церкви..ви гляньте в конституцію на повноваження президента ..він зі своїми обовязками справляеться..і до вашої калабані в рожищічи до пенсії він відношення немає.це парламенсько президенська країна..от і питайте олі сосулі гопкіна попкіна ляшка кого вибрали того і питайте

роксолана

22:21 28.12.2018

наводять статут упц мк , а ви процитуйте статут новоствореної церкви , все теж узгоджується з вселенським патріархом який сидить у самбулі значить у турції ,

Украхнець

23:38 28.12.2018

Боже які страшні люди ходять у російську церку, та вони любого розірвуть на шматки за путіна і кирила, а яка мерзота льється з їх брехливих уст. Аж страшно за людей які не люблять росію. Жах

...

07:45 29.12.2018

Ну да а ти в нас святоша.Прочитавши коментарі вище не одного образливого слова не побачив з боку людей які ходять у УПЦ.Це ви автокефалісти злі і ображені життям.Ваш патріотизм уже зашкалює.Ви вже набридли до ручки.Люди зубожіли так що дальше нема куди.А ви за церкву все.Як ви своїми крихітними мізочками не розумієте що ваша новостворена церква всього лиш передвиборча компанія порошенка.А ви сліпі і не бачите як люди які є розкольниками можуть очолювати церкву.Істинним владикою для нас завжди буде Онуфрій,дай Господи йому терпіння пережити це все.

ЦЕ ЖАХ!!!

09:27 29.12.2018

Я в шоці, редакціє!!! Що ви робите???? Коли я написала коментар в захист Теравського, якого не за що обгадила і образила одна " нормальна людина", назвавши гадом і так далі, то ви його видаляєте, а коментар цього " нормального", залишаєте???????????? І ще раз?????????????
Отець Дмитрій, та подзвоніть ви в ту шарашкину контору і випишіть їм культурних православних дюлів)))

Редакція прастітутка

09:50 29.12.2018

Ця редакція як та прастітутка.Хто там така умна журналюга. Усі новини з інших сайтів скатує...позорище.Змініть працівників.Нормальні коментарі видаляє а образливі лишає. Ганьба.

Шарiков

11:23 29.12.2018

Містер Вілкул однією фразою поставив діагноз всім свідомим: "ібіцили, восємь класов". Ой, і молодець! Ну абсолютно точний діагноз!

читач до статуту пцу

09:44 30.12.2018

в статуті нема такого щоб очільника пцу затвеоджував вселенський ....це статут як в інших православних церквах Грузинська Болгарська і так далі .....це не московське ярмо

читач до шарікова

09:46 30.12.2018

якщо вілкул вам авторитет ..уявляю як ви ненавидете все Українське ...ві точно шаріков над вами РПЦ робила досліди)))

РОЖИЩАНИН.............

15:28 30.12.2018

КОГО ЦІКАВИТЬ ШАБАШ ЦІЄЇ МОСКОВСЬКОЇ БОРОДАТОЇ ІНФЕКЦІЇ---В РОЖИЩАХ Є ГРОМАДА ЩО ВОНА ВИРІШИТЬ НА ГОЛОСУВАНІ ТАК І БУДЕ.....

Вірні

15:51 30.12.2018

"Церква без нас не загине, а от ми без Церкви загинемо точно"- Блаж митрополит Онуфрій.

Місцевому.

22:13 30.12.2018

Так ти ж сам тільки вчора свиням хвости крутив під Варшавою) Батрачєлло)

Громадянин України

22:57 30.12.2018

Свідомі такі самі чмошнікі як і їхній тягнибок. Кричать як папуги "Україна, понад усе!" і шукають халяву

Громадянин України

23:15 30.12.2018

Як там на заробітках вам було, свідомий ви наш великий патріот? На мітинги жовтих жилеток не їздили? З вашим досвідом могли б якої халяви там підзаробити : ))

Місцевий

23:32 30.12.2018

"батрачєлло свідомий" - це тепер таке у твоє паганяло??

жителька мРожище

09:23 31.12.2018

Потрібно щоб кожен священник хоча три місяці побув на сході,але як боєць,а не як капелан,тоді може швидше перейшли б до української православної церкви! Це про Московський патріархат! Чому їм повістки не дають в армію? Там стільки молодих,здорових мужиків,нехай виконають свій громадянський обов"язок перед державою,а то їм добре живеться в теплі, в достатку на мирній території!

жителька мРожище

09:32 31.12.2018

Потрібно щоб св"ященники Московського патріархату теж захищали країну,в якій живуть.Нехай побувають на сході,але не як капелани,а як просто бійці,тоді швидше зрозуміють ,що треба бути церквою українською,а не московською.Подивіться скільки їх з"їхалося підтримати Нафанаїла.Молоді,здорові-чому не отримують повісток?Хіба військомат їх не бачить? Нехай хоч з лопатою вруках попрацюють на сході.Господь Бог теж велить захищати Батьківщину.

До жительки мРожище

11:50 31.12.2018

Смаж котлети, готуй салат олів'є. Сьогодні ввечері святкують Новий рік. Нафіга тобі той томос.

Для До жительки мРожище

19:01 01.01.2019

Ти хочеш, як і московські попи, щоб весь народ сидів дома, не шарпався, "смажив котлети" і не ліз у політику. Таким народом легко керувати , а ще легше ним маніпулювати. Але, на щастя, не всі такі, народ прозрів і хоче звільнитися від московського ярма, в тому числі і від московських попів, які завжди були і є на службі царя-батюшки.

Рожищанка

19:09 01.01.2019

Отці із ГнилоЇ, невже ваші душі зовсім гнилі? Подумайте про земляків, які загинули за Україну і дивляться на вас з небес!

Друг мого ворога мій ворог (це про Росію)

20:11 01.01.2019

За таким принципом церква стала заложником ситуації. Я не буду засуджувати священників, їм зараз нелегко, вони зараз між парафіянами і вищестоящою владою, якщо говорити про Рожище, то я ніразу не чула від Петра чи Олександра нарікань на владу, а щодо молитви, то вона була і за державу і за воїнів. Люди шукають винних в злиденному житті, в війні, але це не священники, хоча від їхніх дій зараз залежить єдність народу.

вчепіться до чорта а Бога не чіпайте

09:44 02.01.2019

яке кому діло куди я ходжу молитися? це вибір кожного окремо

я в ній хрестилася і я туди ходитиму, хоч руською хоч гондураською її називайте

Клоуни

10:08 02.01.2019

Весь Рожищенський зброд тут смішно це все читати....

Сашко

11:43 02.01.2019

Онуфрію?Тому, що поглумилися над пам'яттю наших солдатів?Тому, хто підтримує кацапську агресію?Тому, хто вважає і Голодомор благом для України? Ну ви і виродки...іванички, вас совість не мусить?Хоча, гундяївський піп і совість — це поняття несумісні

Ага

11:53 02.01.2019

Вам, депутатам, ще може ще взбреде в голову поправки до Святого Письма внести на своїй сесії, бо там щось про українське Царство Небесне нічого сказано... Схаменіться, бо вже наробили "ділов".

до ага

16:50 02.01.2019

а московське царство там є

нємєцкій журнал Шпіггель

17:44 02.01.2019

Так багато патріотів на безмежних просторах інтернету, а в Луцьку вже другий десяток літ неможуть свідомі зібратися грошима і памятник Бандері встановити.

Гість

23:29 03.01.2019

У такий час для України, коли є нагода і є добро відтворити КАНОНІЧНУ Українську православну церкву УП в державі УКРАЇНА, необхідно задуматись церквам московського патріархату про об’єднання церков і негайно скористатись цією нагодою, бо це є Україна, а не московія! Бог один, але люди вже не ті! В 90- ті роки забиралися храми МП « силою» під УП, але тоді ще не було агресії Росії, парафіяни лишались вірні своєму храму. Але зараз уже люди не ті, і хочуть мати єдину Церкву, а не Церкву, якою керуватиме й вказуватиме, що робити, якийсь там Кирил .... Ні, то треба приймати одне конкретне рішення- всі церкви в Україні мають бути українського патріархату, а не московського. Чомусь в країні агресора нема церкви Українського Патріархату, хоч і саме наша церква є головною похідною православ‘я в Київській Русі

Ірина Скоробєйнікова

00:32 04.01.2019

Економіка України працює, як швейцарський годинник, незабаром і гривня стане однією із основних валют світу. Залишилось ще лише в церковне життя дубоголовим нюхо своє всунути.

22 серпня
Вчора
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин