Нафанаїл відвідав церкву у селі Переспа. ФОТО

27 Грудня 2018, 11:05
4764

Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Миколаївську парафію села Переспа.

У суботу, 22 грудня, у місцевому храмі архіпастир звершив Божественну літургію у співслужінні з благочинним Рожищенської округи, настоятелем парафії та гостями у священному сані. За Богослужінням також молились численні парафіяни.     

Під час Божественної літургії настоятель Свято-Миколаївського храму села Переспа протоієрея Михайла Хвесика нагородили правом носіння митри за Богослужіннями.

Також у цьому храмі, вперше за історію його існування, здійснили дияконську хіротонію. Єпископ Нафанаїл рукоположив у диякони випускника Волинської духовної семінарії Івана Полюховича.

Наприкінці відправи архіпастир подякував настоятелю і прихожанам храму за гостинність. Отець Михайло, у свою чергу, віддячив владиці Нафанаїлу за візит, подарувавши букет квітів.

1














 

 

Коментарі
27 Грудня 2018, 22:22
І для чого так детально висвітлювати зборище московських попів? Людей то зовсім мало.
27 Грудня 2018, 22:35
Ти редакція навчися писати заголовки .сайт дрянь.
27 Грудня 2018, 22:36
От і показана твоя сущність.З такою ненавистю говорити про духовенство......та ти і мізинця їхнього не варта. Ще раз переконався які злобні люди, якщо ви так обзиваєтесь про батюшок то яка благодать з вами може бути.Отаке чудо і кричало на площі за автокефалію....ганьба.Ваша автокефальна церква-це збіговисько отаких злобних людей.
27 Грудня 2018, 22:38
Це не просто помилки, а це агітація проти своєї держави! Де служба безпеки?
27 Грудня 2018, 22:51
Ті, кого ти називаєш духовенством, є також громадянами України, народились і виросли на українській землі, користуються усіма правами і благами, які їм надає держава. Отже, вони, як кожен громадянин, мають дбати про благо та інтереси держави, громадянами якої вони є. Насправді їх позиція, їх дії, як адептів церкви країни-агресора, є ворожими по відношенні до України. Тому це не духовенство і не служителі віри Христової. Вони служать Путіну. І ти нічим від них не відрізняєшся, якщо ти цього і не усвідомлюєш. Віра Христова передбачає захист інтересів держави і її громадян.
27 Грудня 2018, 23:40
А які то блага нам дала держава. Обгрунтуйте.
28 Грудня 2018, 00:08
А звідки ти узнав, розумний ти наш, такий великий секрет, що наші гроші йтимуть аж у Туреччину?
28 Грудня 2018, 00:52
Шановна редакція!!! Велике прохання до вас!!! Ви або зовсім не висвітлюйте новин про храмові свята тепер такої ненависної УПЦ, або закривайте коментарі, бо завжди знайдеться 2-3 тролі, які розпалюють ненависть на теренах сайту. Не зіштовхуйте рожищан лобами. Повірте, одностайності тут ніколи серед людей не буде, але всеодно думка прихожан нашої Михайлівської церкви є вагомою і вони не заслуговують на зневагу, як і духовенство району. Нас всеодно більше, хто не вірить, хай зайде на Різдво і подивиться скільки людей в КП а скільки в нашій церкві.
28 Грудня 2018, 01:01
зараз кп немає, вона приєдналася до помісної канонічної православної церкви
28 Грудня 2018, 01:06
за ссср за пенсію ви могли купити 20 кг цікру(15 Рублів 1 кг 80 коп) .за України два мішки .мішок 400 гр пенсія 1600)).на третій день після родів ви на роботу виходили...а тут три роки сидите та ще й держава платить.....хто працюе той живе....тай трудоднів немає)))і так можна порівнювати безкінесно .....неподобаеться держава вали в росію
28 Грудня 2018, 01:07
нафаїла рідний брат служить в москві коло кіріла ..відомий факт
28 Грудня 2018, 01:10
А Філарет дітей має, хоч монах і Епіфаній його внук, теж відомий факт і шо??
28 Грудня 2018, 01:15
Це питання Державної безпеки...Всі Президенти України крім яника вели переговори із вселенським патрвархом про створення Помісної канонічної Української церкви...Якщо президент так піариться це прекрасно...Є держава народ мова культура історія ...Повинна бути і визнанна помісна церква.так як в кожній державі світу в тому числі і Росії їй також було даровану автокефалію Вселенським патріархом..
28 Грудня 2018, 16:08
Цікаво чи хоч один з прихожан, присутній на цій службі, задумався над тим, чому я тут, у що я вірю і в чому суть моєї віри, кого я підтримую, що для мене рідна земля і до якого народу я належу.
28 Грудня 2018, 18:43
Не хваліться, що у Михайлівську церкву ходить більше, ніж до київського патріарху, я весь час ходжу до о. Петра і надіюсь, що наша церква буде не під московським патріархатом, а все таки буде єдиною українською. Якщо наші отці які слугують Кирилу цього не зрозуміють багато прихожан відійде і не буде чим хвалькуватись.
28 Грудня 2018, 20:22
Церква не слугує Кирилу, Церква не слугує патріархату, Церква з томосом чи без служить Богу, як і її священики. А з такими православними, які гризуть один одного більше ніж нас гризли ляхи, що чекає Церкву?? Ми ж усі православні, а ці патріархату, це політика і розподіл влади чистої води