Затвердили міський бюджет Рожища на 2019 рік

25 Грудня 2018, 10:32
3366

Депутати Рожищенської міської ради затвердили бюджет міста на 2019 рік.

У п'ятницю, 21 грудня, під час сесії Рожищенської міської ради ухвалили бюджет міста  на 2019 рік.

Рожищенська міська рада вирішила:

визначити на 2019 рік:

1) Доходи міського бюджету у сумі 28 070 000, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету  26 736 000 гривень, доходи спеціального фонду міського бюджету 1 334 000 гривень, у тому числі бюджету розвитку –  450 000.

2) Видатки міського бюджету у сумі 28 070 000 гривень, в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 23 802 000 гривень, видатки спеціального фонду міського бюджету 4 268 000 гривень.

Резервний фонд міського бюджету у розмірі 50 000 гривень, що становить 0, 21 відсотка загального фонду міського бюджету.

Коментарі
25 Грудня 2018, 15:32
Цікаво чи є в тому бюджеті гроші на трансформатори і стовпи як Войтовичу???
25 Грудня 2018, 17:22
Нас тут багато таких, що хочемо знати відповідь на це питання.
25 Грудня 2018, 18:03
А ви попитайте такі усі розумні як Войтович того добився!
25 Грудня 2018, 19:31
скікі візьме грошей гайворонска?
25 Грудня 2018, 20:59
Круто . Виходить я плачу податки в бюджет міста Войтовичу на стовпи . Ну якомусь сироті помогли чи інваліду , а так все життя прошарився ще й світло на халяву .
25 Грудня 2018, 22:05
Можеш собі уявити що Войтович теж платить податки?
26 Грудня 2018, 01:46
Хто Войтович???все життя п‘є під стиром в палатці для чого йому за щось платити !він знає що все буде так
26 Грудня 2018, 10:04
Да Тарасик він такий)
26 Грудня 2018, 11:46
Рожищенський комунгосп що буде купляти в 2019 роцi у Великого Патрiота i платника податкiв валарiя шварцкопа?
26 Грудня 2018, 11:50
Як що? Третього буса!!!<br/>Тракторів - лопат - бензопил не треба а сраку Вєдмєдєву возити треба буса...
26 Грудня 2018, 16:14
&lt;p&gt;В комунгоспі скоро в кожного майстра під дупою буде бус.&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
26 Грудня 2018, 16:58
Так точно!<br/>Мєдвєдєв і Бурий в одній партії, в Гриценка. <br/>Комунгосп купив в Бурого &quot;помаранчевого&quot; буса.<br/>На рахунок &quot;відкату&quot; не можна говорити, бо не доказано, але занадто багато спільних точок дотику...<br/>Зараз купили в Зуба буса...<br/>Питання - для чого їм ті буси в ПЖКГ?
26 Грудня 2018, 17:08
Купили два буси, куплять ще труси i кеди i будуть їздити на спортивні змагання. Пенсіонери останню копійку платять за комуналку, а сволочі буси купляють у таких самих сволот.
26 Грудня 2018, 17:32
Мєдвєдєв нову каналізацію до &quot;Теплоцентру&quot; за людські гроші провів. Це мабуть було обслуговування будинку за яке платять рожищенські пенсіонерки та молоді мами з дітьми.
26 Грудня 2018, 18:32
Вилазять усе нові і нові деталі чесного життя патріотів...<br/>От для цікавості - чи були звернення жителів багатоповерхівок про ремонту даху, каналізації, облаштуванню підїздів, по благоустрою вулиць і з яким формулюванням їм відмовили щоб грошики віддати за буси Бурому і Зубу?
26 Грудня 2018, 19:37
У Мєдвєдєва одне формулювання- створюйте ОСББ і робіть що хочете.
26 Грудня 2018, 22:41
а бурий і зуб не раз пляшку пили ще на старому теплоцентрі. <br/>і взагалі вони другани з дитинства.<br/>що той що той шукають можливіть як рибку сьєсть і на уй сєсть!<br/>зуб то хоть з конюхом гроші зашибають, бізнес контрабандний крутять і податків не платять, а бурого - то вже клімануло давно. таких неадекватів потрібно ізолювати від соціуму!