Відбувся конкурс на заміщенення вакантної посади начальника відділу освіти та молоді

08 Серпня 2016, 15:45
3760

Сьогодні в райдержадміністрації провели конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти та молоді.

Нагадаємо, конкурс мав відбутися 21 липня, але через відсутність кворуму конкурсної комісії його перенесли на 8 серпня.

Від початку участь в конкурсі мало взяти 3 особи: Наталія Яковлева, Наталія Шварцкоп та Антоніна Клімчук.

Перед конкурсом Наталія Яковлева та Наталія Шварцкоп відмовилися брати участь, єдиною конкурсанткою залишилась Антоніна Клімчук.

Як стало відомо, вона не впоралася з ситуаційним завданням, через що не набрала прохідний бал.

Коментарі
08 Серпня 2016, 19:45
все як по нотах. Смішно
08 Серпня 2016, 19:53
Наперед прогнозований результат........
08 Серпня 2016, 20:19
а маскі шоу
08 Серпня 2016, 21:13
маскі шоу це те що сьогодні цілий день лазили по адміністрації "спостерігачі" гаврук, бурий, тонькіна подружка. Хоча може з них тільки вона і розуміє - про що взагалі тут ідеться. ото то підтримка від району- ха-ха-ха!!!!!!!!!!!!
08 Серпня 2016, 22:39
А ти хочеш, щоб я цілий район привела? Ти добре подумала, що пишеш. Я і так ледь стримую себе в руках, щоб з цієї ситуації розійтись мирно, то ти ще нагло будеш - ха - ха - ха писати. На що ви перетворили найвищий орган влади в районі. Для тих, хто не зовсім розуміється на конкурсі скажу: тестування (на знання законодавства), яке відбувалось на першому етапі і не залежало від районної комісії(проходило напряму з Києвом), я здала на 80%. А на другому етапі був письмовий іспит, завдання до якого готувала районна комісія - сама ж його і перевіряла: набрала цілих 0 балів. Член комісії, який доповідав про результат, кілька разів звертав увагу, що я не спиралась на законодавство при підготовці завдання, що свідчить про незнання його. Але знання законодавства я показала на першому етапі, а це були практичні завдання, тому вважаю, що свій алгоритм дій у тій ситуації, яка була задана, я показала на достатньому рівні. Але оцінку усім цим подіям тепер будуть давати компетентні органи.
08 Серпня 2016, 23:07
компетентні органи можуть також розібратися у телефонних дзвінках із погрозами. Що, план бути одною на конкурсі спрацював не так, як мало би бути? І судячи з усього "а це були практичні завдання" - то для них не потрібно застосовувати законодавство, бо ж воно (законодавство) було десь там на першому етапі. Цікава філософія, головне - правдива. Ха-ха-ха! А ще я до вас на ти не звертаюсь, вас і цього в школі не навчили
08 Серпня 2016, 23:35
Ти .що в районі мушкитерів знайшла Вишеньківська "ЛЕДІ"
08 Серпня 2016, 23:35
Це чудо Савчукове вже пора гнати! Таких бовдурів ще не було в районі! Х а-ха-ха!
08 Серпня 2016, 23:40
Хочу побачити як їй буде смішно коли вони прийдуть її з кабінету викидати! Тобі повезло що Бурий не був ще в Підлісках!
08 Серпня 2016, 23:45
Тоня казав тобі, Савчуку треба занести? Треба ж жити по новому.
08 Серпня 2016, 23:48
Задовбали ви вже всіх з своєю Санта-Санта-Барбарою.
08 Серпня 2016, 23:53
щоо так страшно,шо залякуєш? до тебе тоже можуть заглянути
09 Серпня 2016, 00:05
Знайте всі: обом кандидатам (не Клімчук) Тонька та Бурий погрожували здоровям дітей, спаленням хати!!!!!! Тонька не педагог і службовець. Це бандити!!!!!! Люди добрі, зупиніть їх! Поліція, розслідуйте це!!!! Ми боїмося спати після Тонькіного візиту
09 Серпня 2016, 00:29
і я про це знаю. Цю Вишеньківську брехуху вже садити треба,а не на конкурс її! це вже стаття кримінальна,ато бавляться з нею. це пряма загроза людям та їх здоров"ю. раджу тим людям звернутись в поліцію,бо та змія не зупиниться, так рветься керувати районом
09 Серпня 2016, 01:07
Антоніна буде запамятайте БУДЕ КЕРУВАТИ РАЙОНОМ
09 Серпня 2016, 01:23
Так- як і Юля Україною.Чоловіче вам варто звернутися до лікаря.А то пишете всякий бред............
09 Серпня 2016, 01:49
А я теж за те, щоб Тонька пройшла конкурс! Скільки може бути район без начальника?
09 Серпня 2016, 02:27
Тонька. Ти вже стільки людям біди наробила, стількох надурила, стількох що Бог тобі суддя.
09 Серпня 2016, 03:28
ГАЙВОРОНСЬКІЙ КІНЕЦЬ...
09 Серпня 2016, 08:24
Антоніночко, та бачили ми той ваш район. Слідом ходить Гаврук, Микитівна, Бурий. Ці бандюки і престаркувата леді з джентельменом - не весь район. Де вчителі, де директори шкіл якими так прикриваєтесь? Якби була б така добра кєровніца - досі б під судом з транспарантами стояли. Чогось не стоять. Значить сидите їм кісткою поперек горла, яку виплюнути тяжко. Побійтеся, мадам Бога! візьміться за розум, краще за старе - вчителькою в сільську школу, начальником і керувати - всерівно не стати. А за залякування...були б розумні ваші конкурентки, вже б давно накатали б в поліцію заяви за погрози, вона тільки жде команди, щоб великого бандюка-революціонера Бурого, Дулю, і вас заодно закрити.
09 Серпня 2016, 12:17
всіх ціх "бурих". "дулюків" і "тоньку" треба поставити на місце.
09 Серпня 2016, 14:22
посадити тих ідіотів на місце
09 Серпня 2016, 16:09
Як можна ходити по району, гадити президента і пертися на держслужбу, бабо!
09 Серпня 2016, 17:51
Прочитаєш і розумієш не було, нема і не буде розуму в цих з адмінісрації.
09 Серпня 2016, 17:54
Тонька просто-напросто наглюча баба, яка завжди виїжджала на іміджі "пригнбленої" - а наш народ любить і жаліє таких. Преться так на посаду начвідділу так ніби там їй медом намазано, навіть з посади вищої втекла (бо не справлялася). Її некомпетентність і тупість відома усім, з ким вона працювала, і це проявилося під час конкурсу. Для знаючих її в роботі - все закономірно.
09 Серпня 2016, 18:04
Ого, а ти часом своєї значимості для району не переоцінила? Якщо ти авторитет для Бурого, Микитівни, Гаврука, то це не значить, що ти авторитет для всіх інших - притомних і при здоровому глузді людей!!! А навіть навиворіт - "скажи хто твої друзі, і я скажу хто ти".
09 Серпня 2016, 18:04
Відскануйте відповідь К.А.С. на ситуаційне завдання та розмість на сайті для загального огляду , на розсуд людей , впершу чергу освітян.
10 Серпня 2016, 00:34
Гайворонська підбирає собі началника по духу.За рік по духу не знайшлося.А по профпридатності слабо.
10 Серпня 2016, 00:48
покажіть ту сумашедшо грамутну відповідь хай посміється волинська область