Призначили нового заступника міського голови Рожища

21 Грудня 2018, 16:08
7156

Призначили нового заступника Рожищенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Ним став Сергій Лясковський.

Призначення відбулось у п’ятницю, 21 грудня, під час сесії Рожищенської міської ради.

Нагадаємо, що звільнили заступника Рожищенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Крушевського. Він самостійно подав заяву із проханням про його звільнення.


 

Коментарі
21 Грудня 2018, 19:40
Достойна молода людина. Щиро вітаю і радію що в місті є достойні спеціалісти!
21 Грудня 2018, 20:16
Це цей "адвокат" який разом з ще одним таким самим "адвокатом" Куденчуком знімали офіс біля ретуальних послуг? Якщо да то це абздєц....
21 Грудня 2018, 20:32
Вже давно того хапугу треба було звільнити....
21 Грудня 2018, 21:14
<p>якого  звільнити</p>
21 Грудня 2018, 21:54
Вами керує українська жаба....Для чого хаєте хорошу молоду людину??? Сергій Юрійович компетентний юрист, допоміг багатьом людям у складній ситуації!!! Наша сім'я вдячна йому за допомогу. А "абздєц" - це ви!!!
21 Грудня 2018, 22:42
Сергій Юрійович, не адвокат і при зверненні в бюро постійно акцентував увагу, що працівники бюро юристи! але в своїй роботі людина дійсно розумівся і допоміг не одному з нашого села, за Куденчука згідна, в свекрухи взяв документи оформляти на пай і вже близько року ні документів не оплати за пай
22 Грудня 2018, 01:58
А людям їсти не дай аби когось "обісрати"!Це не те,що жаба душить-це заздрість!Самі сядьте в те крісло!Хотіла б побачити,що то вже зробили б для благоустрою нашого міста!!Скажу по правді,теж саме,що й інші- а ні шиша!
22 Грудня 2018, 11:30
Та ніхто його не обсирає, просто констатую на власному досвіді що адвокат з нього нікудишній, правда не такий як його друг нікчемний друг куденчук але все ж таки. Побачимо який з нього заступник вийде...
22 Грудня 2018, 12:25
Через певний час і Сергія будуть обсирати як і попереднього.....менталітет рожищан такий((
22 Грудня 2018, 12:27
Ще людина тільки призначена, а ви вже вспіли обісрати людину з ніг до голови Нехай попрацює ,а тоді будуть і висновки.
23 Грудня 2018, 01:47
Чим людина переповнена- тим і ділится...
23 Грудня 2018, 14:01
Ну ви звісно і згадали події 10-річної давності. І якби він був поганим спеціалістом ніхто б його не брав би на роботу! А якщо вам в чомусь і не допоміг то не потбно за всіх говорити, бо багато людей вдячні йому
25 Грудня 2018, 16:13
Порядний і добросовісно виконував роботу на даній посаді Лукасевич Іван Михайлович!