Звільнили заступника міського голови Рожища

21 Грудня 2018, 12:17
6750

Звільнили заступника Рожищенського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександра Крушевського.

Про це стало відомо під час засідання сесії Рожищенської міської ради у п’ятницю, 21 грудня.

Варто зазначити, що Олександр Крушевський самостійно подав заяву із проханням про його звільнення.

Нагадаємо, що 26 жовтня 2017 року на позачерговій сесії Рожищенської міської ради депутати затвердили нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, – ним став Олександр Крушевський.

Трудову діяльність новообраний заступник розпочав ще у 2002 році. Працював електромонтером у місцевій філії ТзОВ «Укртелеком», касиром у Луцькій філії ТзОВ «Айтана» та секретарем-друкарем у Рожищенському БДТ. З 2007 року - у Ківерцівському автодорі, а з 2008 року в «Рожищенському автодорі», де обіймав посаду механіка філії.

З 2014 року Олександр Крушевський займав посаду майстра в КП «Дільниця благоустрою міської ради». Освіта вища, за фахом економіст.


 

 

Коментарі
21 Грудня 2018, 15:47
Давно пора те шобло розганяти... коли не йдеш біля міської ради стоять на перекурах, працівники року, бл*
21 Грудня 2018, 15:58
Рожищі мерію потрібно розігнати всю включно з мером...як сьогодні можна ходити містом і виходити з маршрутки коли нічого не <br/>розчищено
21 Грудня 2018, 16:06
Візьміть на цю посаду його сeстру Людмилу Сeмeру.....вона справиться
21 Грудня 2018, 18:54
А хто підкаже за що звільнили? Бо всім же ясно, що сам написав заяву - це не серйозно. Те, що він був хлопець м'яко кажучи недалекий - це одне, але ж якось там би міг потроху барахтатись. Але ж повинна бути і справжня причина.....
21 Грудня 2018, 20:59
Бурий, ти ніяк не уймешся?
21 Грудня 2018, 23:49
Навчіть працівників грамотності! Рішення підготовлені вашими спеціалістами мають масу неточностей. Відправте на навчання для підвищення кваліфікації
22 Грудня 2018, 01:17
А ти вже, Валерій Борисович Ш., такий грамотний...<br/>В чому грамота - намахати все місто з котельнею і відібрати ділянку?<br/>В чому грамота - будувати з порушеннями? За що Орлов дав сто тисяч штрафу?
22 Грудня 2018, 01:57
&lt;p&gt;&amp;nbsp;не встидно тобі отак своїх земляків обсирати? ти ж з ними ходиш, смієшся, а потім отако брудом обливаєш?&lt;/p&gt;
22 Грудня 2018, 12:08
Люди добрі! Схаменіться! Де у вас береться стільки зла і ненависті? Майте хоч трохи поваги один до одного. Є бажаючі на його посаду? Вперед! Спробуйте ще ви того &quot;щастя&quot;!
22 Грудня 2018, 15:26
Поліщук собі своїх людей набирає,щоб з юридичної точки зору було добре привласнювати державні кошти,от Алієв покійний був дуже добрим господарем міста,був порядок,а це......
22 Грудня 2018, 15:28
Бурий,як завжди правильно говорить,браво!!!!!
22 Грудня 2018, 17:18
Так. І бурий говорить (до речі, тільки говорить) і вірунька говорить, особливо по за очі. У неї то взагалі основне заняття - говорити. Бігати від одних вух до других і говорити, говорити... срати-обсирати-пересирати, як не одних, то других. А толку... А так! Вони платники податків!!!! І всі на їхні податки живуть. Але не забуваймо, що займаються вони торгівлею.... і живуть на гроші людей, які в них купують, орендують і т.д. Так, що питання, хто на чиї гроші живе, дуже суперечливе.
22 Грудня 2018, 19:34
Люди добрі ,схаменіться !Досить уже всіх судити, побійтеся Бога! Ви ще б усю родину приплели б... А <br/> Людмила Семера дійсно майстер своєї справи. Завдяки їй наш район звучав не один раз на обласних, всеукраїнських конкурсах, Діти привозили нагороди.А скільки добра й теплоти вона віддає дітям у БДТ