В Рожищі відремонтували дитячий садок №2 «Дзвіночок»

21 Грудня 2018, 10:48
11194

В Рожищі завершили ремонт у дитячому садочку №2 «Дзвіночок».

За кошти обласного бюджету відремонтували актовий зал дитсадка та почали благоустрій території, – пишуть на сторінці «УКРОП Волинь» у мережі Facebook.

Цей дитячий садочок – найбільший в Рожищі і працює майже 50 років. Його відвідують більше 260 діток, які навчаються в 11 групах. Як розповідає завідувач освітнього закладу Людмила Козакевич, за майже 50-річну історію, дитсадок потребував ремонту приміщень. Актовий зал був оббитий деревом, яке було в неналежному стані. 

«З обласного бюджету нам виділили 100 тисяч на ремонт залу. Зараз і батьки і діти дуже задоволені тим, як виглядає актовий зал, бо він світлий, сучасний і туди хочеться приходити. Крім того, за кошти співфінансування з обласного та міського бюджетів навколо садочку почали роботи із облагородження території», – каже Людмила Козакевич

Завідувачка каже, що у планах відремонтувати і спортивний зал дитсадка та відремонтувати павільйони для ігор, які розташовані на території дитсадка. 

«Коли активні і ініціативні батьки і керівництво дитячого садочку, набагато легше працювати. Плануємо у співпраці з обласною радою зробити ремонт спортзалу і доробити до кінця ремонт території дитсадка», – зазначив  мер Рожища В’ячеслав Поліщук.

Коментарі
21 Грудня 2018, 23:32
Старушку Козакевичку давно потрібн звільнити
22 Грудня 2018, 00:37
А тобі рота затулити
22 Грудня 2018, 01:46
Не тобі 7-ка вирішувати. Л.М.КОЗАКЕВИЧ хороший керівник, про свідчить атмосфера в садку. На відміну від інших садочків - сюди діти хочуть іти.
22 Грудня 2018, 02:17
Ремонт то зробили ,але там ставлення до діток дуже погане
22 Грудня 2018, 20:01
Спочатку Грішу Козакевича на пенію відправити....і тоді Козакевичці лавочка закриється....сімейка на чолі з татком "відмивкою" в садочку займаються...
23 Грудня 2018, 02:21
Є там одна дуже вже розумна вчителька пенсійного віку яку треба ізолювати від людей а не тільки від дітей ...а садок дуже хороший вихователі від Бога)) мої діти дуже люблять в садочок ходити))
23 Грудня 2018, 19:24
точно пенсіонерка бо пенсія тепер у 60
23 Грудня 2018, 20:05
Чого терпіти в місті ще три садіку. ...
24 Грудня 2018, 00:29
Добре зрозуміли про яку персону мова....Можна ображати дорослих але дітей та ще й на робочому місці то здається вже забагато бере на себе пані вчителька...це певно вже не перший випадок в тої мадами...
25 Грудня 2018, 20:16
Там нетільки Козакевичка наживається на садочку,там і інші працівники садочка обкрадають... грибуть собі все що можуть взяти...ганьба їм всім....І де та правда в світі є...І Господь таких не накаже???
25 Грудня 2018, 20:25
На все свій час,і на таких оправа знайдется,вже не довго їм сталось БАЛЮВАТИ....
26 Грудня 2018, 16:07
Ти не гребеш, такий чесний ? Що ж там вихователі можуть гребти ? Піди ти на їх місце і побачиш , що нагребеш .
26 Грудня 2018, 16:09
Л.М.Козакевич - прекрасний керівник .Ще всім повчитися та брати приклад .
26 Грудня 2018, 22:21
МОВА не за виховатилів іде (............)