Питання про призупинення роботи малокомплектних шкіл розглядатимуть на сесії райради

06 Серпня 2016, 18:34
1887

У з'язку з тим, що батьки відмовилися від індивідуального навчання та перевели своїх дітей до повноцінних шкіл, навчальні заклади в селах Єлизаветин, Берегове та Кроватка лишилися без учнів. Не має школярів - не має навчального процесу.

На засіданні Постійної комісії з питань депутатської діяльності, правопорядку, охорони здоров’я, гуманітарних та соціальних питань заступник голови райдержадміністрації висловила пропозицію та надала проект рішення щодо тимчасового призупинення роботи цих шкіл.

Про жодну ліквідацію чи реорганізацію навчальних закладів не йшлося. Роботу шкіл просто призупинять, до виникнення потреби відкрити їх знову. Питання шкіл рекомендували розглянути на сесії. 
 

Наразі триває процедура закупівлі одного шкільного автобуса для перевезення учнів до шкіл. Інна Сергійчук повідомила, що є можливість придбати ще один автобус на правах співфінансування. Наразі, в адміністрації працюють над цим.

Коментарі
06 Серпня 2016, 22:33
буде автобус тоді депутати хай закривають школи
07 Серпня 2016, 00:21
Адміністрація розводить всіх. З одної сторони батьків заставили написати заяви, а з іншої розказує, що нема кому вчитись. Підстава від Савчука для району.
07 Серпня 2016, 01:56
судячи з допису в "фейсбук" від " Громадянської позиції" на сторінці "Самооборони"-- знову нас розводять. Комісія без кворуму вирішує питання. НОНСЕНС панове. от так і живемо - все через ж....
07 Серпня 2016, 02:34
це як?? пальці в двері зажимали батькам, чи нігті виривали?? І хотілося б зрозуміти = підстава в чому, чи кого?? Ні, ну звичайно якщо в вас є рецепт утримання таких шкіл, то як кажуть - велкам. Мож ви меценат який хотів власним коштом підтримати ці школи, а в вас таку можливість підступно забрав савчук, який катував батьків, щоб заяви понаписували. ГАНЬ-БА (30раз). ЗРА-ДА. (30раз)
07 Серпня 2016, 02:43
не змогли закрити одних взялися за інших
07 Серпня 2016, 11:15
-Школи не можна закривати, потрібно утримувати всі школи, бо ж так було за СОЮЗУ, <br/>-немає учнів? нічого, нехай, школа все одно буде, бо ж немає школи - немає села, хай просто так стоїть і підтримує від вимирання село, щоб всі люди бачили, що депутати про їх піклуються і тільки й ждуть, щоб від погляду на пусту школу у песіонерів, що залишились в селі, відкрилось друге дихання і вони почали клєпати школярів по пару штук на пару.
07 Серпня 2016, 14:38
Це на якесь збочення подібне. Самі пишете , самі коментуєте. Мабуть самі голосувати будите?
07 Серпня 2016, 14:41
Підтримую, хто ще так Савчука вигороджувати буде в цьому районі?