У Рожищі комунальники дякують людям, які допомагають розчищати сніг

17 Грудня 2018, 13:35
4360

 

Рожищенські комунальники дякують усім рожищанам, які виконують правила благоустрою та допомагають розчищати сніг.

Про це пишуть на сторінці комунального підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» у мережі Facebook.

«Висловлюємо вдячність усім громадянам, які виконують правила благоустрою міста Рожище і допомагають боротися з наслідками снігової стихії», – йдеться у повідомленні.

Коментарі
17 Грудня 2018, 16:22
біля цього магазину зимою завжди почищено сніг. Хазяйка молодчина! у жінок завжди порядок!!!!!!!!!!!
17 Грудня 2018, 17:27
Шановна дільниця благоустрою,прочистіть дорогу біля базару на перехресті,там кожна друга машина грузне!
17 Грудня 2018, 19:17
то тікі перша зима перші кроки хайно ше намете на контейнери і палаткі
17 Грудня 2018, 20:20
Ей.депутат Ковальчук, що твориться по в.толстого,шведа,віговського та інших-ні йти ні їхати.Що слабо організувати?як комунальники.зроблять ,то тоді.скажеш,що.це ти?
17 Грудня 2018, 20:26
Зате ковальчук хвалиться,що весь куток ваш освіти в і електрики ні при чому.. .
17 Грудня 2018, 21:33
розбагатів і нічо вже нехочє робити все тікі собі та й собі
17 Грудня 2018, 21:38
Добре що привід є то все гівно що вас назбиралося вишлете.
17 Грудня 2018, 21:41
<p>Шановний мер міста, не сидіть вдома , а організовуйте з дорожнього машини і хай чистять вулиці. Чи вам може ще на бензин дати?? як вам не соромно. Ганьба вам.</p>
17 Грудня 2018, 21:55
Я ніколи, не присвоюю собі чиїсь заслуги!
17 Грудня 2018, 22:04
а зінгель вадим тоже депутат чого свою навіть вулицю не почистив все тікі собі гаражи строїть і на дорогих авто їздить, бізнесом прикривається.
17 Грудня 2018, 22:07
<p>Поліщук ви ж мер міста коли почнете за своїх жителів дбати? але що ж вам ви ногами йдете шапку вгору задирете, тут люди до лікарні доїхати неможуть. Коли ви вже почнете працювати?</p>
17 Грудня 2018, 22:25
Забери гноярню із гноєм біля дороги
17 Грудня 2018, 23:51
Незнаю коли до нас дійде черга прочистити вулицю .. сьогодні не змогли дітей в садок відправити і школу...Вулиці Толстого, Виговського, Польова снігу в коліна...а що це когось хвилює???Сидіть в хатах і читайте новини....навіть до магазину неможливо дійти
18 Грудня 2018, 00:42
Читаючи коментарі складається одна думка - придурки, які всі хочуть звинуватити мера і депутатів. Снігові замети - СТИХІЙНЕ ЛИХО (природне явище). Це не техногенна аварія чи катастрофа. Тут БОЗЯ вас випробовує. Підніміть свою сраку і допоможіть місту і собі в подоланні стихії.
18 Грудня 2018, 00:46
а біля своїх домовік Ви порозчищали сніг
18 Грудня 2018, 00:50
Він тільки добре вміє жінок ображати і матами крити, не личить так народному обранцю-засранцю!!!
18 Грудня 2018, 02:17
Пишіть, пишіть ми Вас легко вичислим і проведемо обробку персональних даних згідно бази.
18 Грудня 2018, 05:10
Ніч. Спить вся рожищенська сволота, нестрочить гнилі коментарі. А комунальники працюють. Розчищають засніжені дороги нічного міста. Гуде потужний двигун грейдера. Спить навіть падаль, яка недає спокійно жити сусідам. Є підозра, що вранці в падалі буде будун.
18 Грудня 2018, 13:08
люди що з вами робиться чого ви такі злі і ненависні один до одного радійте зимі снігу який дав господь закрив земельку озимину від морозу і слава богу за все