У селі Любче відремонтували дах у садочку за майже 420 тисяч

12 Грудня 2018, 15:23
3765

Капітальний ремонт даху у дитячому садочку села Любче зробили за майже 420 тисяч гривень.

Інформація про це міститься на порталі закупівель Prozorro.

На капітальний ремонт покрівлі у дошкільному навчальному закладі села Любче витратили 419 959, 20 тисяч гривень.

Ремонтом займалось приватне підприємство «Зевс-Гарант». 

Угоду уклали на початку вересня. Ремонтні роботи «Зевс-Гарант» зобов’язувалась виконати до кінця грудня, однак, справились раніше.





 

 

Коментарі
12 Грудня 2018, 19:29
Здуріти можна.Халупа на 6 вікон за пів міліона.Ну ти Давидюк з своєю милою даєш.Вчасно змоталась з біржі і не кається далі крутить світом.РДА в долі?
12 Грудня 2018, 20:21
Я в шоці,пів ляма!!!бруси хай 100,бляха100,за роботу копійки.
15 Грудня 2018, 13:43
І не тільки РДА! Староста с. Любче Марія Миколаївна теж собі добре нагребла.... Вона добре знає як це все ділиться.
15 Грудня 2018, 16:18
Шановні..Можливо колись Миколаївна і гребра, але сьогодні Любче входить у склад Копачівської ОТГ..Старості села залишили повноваження які більш стосуються оформлення приписки-виписки, складання актів обстеження, виписка довідки про склад сім'ї та деякі інші дії.., але аж ніяк коштами вона не розпоряджаєть. Всім керує голова ОТГ Солтис і то не сам особисто а з погодження депутатів теперішньої ОТТ до складу якої входить не тільки Любче а ще щонайменше 10 сіл
15 Грудня 2018, 17:43
Воно й видно що керує ОТГ . МОЛОДЦІ !!!!! гарно перекрили садочок, вставили вікна! І знайшлися кошти на це все, і не так як попередні рази ходили дерли з батьків гроші на вікна бо с.р бідна. А голова тим часом гребла собі в карман... і звітує потім, що це її заслуга!!!!! ГАНЬБА!!!!
15 Грудня 2018, 18:15
скажіть будь ласка, чи може староста села розвозити цукор за паї людям в свій робочий час?????
15 Грудня 2018, 21:09
Вона ще й гроші за паіі виплачує