У Рожищі нагородили працівників місцевого самоврядування

09 Грудня 2018, 09:02
4193

У Рожищі нагородили працівників місцевого самоврядування з нагоди їх професійного свята.

Урочисті заходи відбулись у п'ятницю, 7 грудня, у районному домі «Просвіта»   – повідомляють на сайті Рожищенської районної державної адміністрації.

Присутніх вітали голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, голова районної ради Андрій Музика, Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук.

Також керівники району та міста вручили нагороди тим, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх посадових обов’язків, працюючи в ім’я розквіту рідного краю.

Усе святкове дійство було забарвлене піснями та танцями у виконанні вихованців будинку дитячої творчості.

Коментарі
09 Грудня 2018, 12:58
Чому так секретно?, а кого нагородили, адже таких працівників по району багото.
09 Грудня 2018, 13:01
Нагороджували тих, до кого підійшла черга в нагородженні.
09 Грудня 2018, 14:00
рознарядка підійшла ото керовніки
09 Грудня 2018, 14:02
защо отримала грамоту обласної ради сільська головиха Вічинь
09 Грудня 2018, 14:30
Чому Копачівська ОТГ стелиться під Музику. Танька грамоту отримала не за зразкову роботу.
09 Грудня 2018, 15:51
а за шо
09 Грудня 2018, 19:33
Таньку нагородили за хамське відношення до учасників АТО
09 Грудня 2018, 20:04
Як ЗАСЛУЖЕНО перечислено наших керівників по прізвищах та іменах.Атих людей які дійсно своєю працею це заслужили можна назвати одним просит словом,,ТИМ'' І взагалі коли читаєш повідомлення новин Рожище так складається думка що крім Гайворонської Поліщука ......у нас більше ніяких заслужегих людуй у нашому ройоні немає
09 Грудня 2018, 21:49
Цілком згідна з Світланою. Одну гайворонську і музику видно і чути.А по суті то навіть не можна згадати,що вони для району зробили.Так хочеться ,щоб керівниками адміністрації і райради були просто людяні і щирі люди,які дійсно будуть піднімати наш район.І взагалі як набридло слухати ці їхні беззмістовні,пусті і нікому не потрібні промови.Як тільки яке свято так відразу ці двоє тут як тут,як той слон з моською простіть.Просто огидно вже дивитись на них.
09 Грудня 2018, 23:13
а де прості сільські депутати словом не згалали
10 Грудня 2018, 00:33
При цьому всьому,перепрошую,каламбурі мені все-таки стало цікаво,хто така Танька з ОТГ і що вона там натворила,що іі ще й нагородили?<br/>Заінтригували.
10 Грудня 2018, 01:28
Танька це секретар Копачівської ОТГ землю дерибанить той нагородили
10 Грудня 2018, 16:15
Не обливайте брудом Музику А.Є. Він хороший, толерантний керівник. Нагороди вручив заслуженим прівникам. Хочете попробуйте попрацюйте в даних органах.
10 Грудня 2018, 18:14
Добре хоч в концерті вою не було.
10 Грудня 2018, 18:59
Працівників місцевого самоврядування з святом &quot;поздоровили&quot;!<br/>Яке там слідуюче свято?
10 Грудня 2018, 19:20
СКОРО День працівників суду України!!! 15 грудня! Готуйтеся, колеги, до &quot;привітань&quot; від золотоносних рожищан )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
10 Грудня 2018, 23:26
Дорогі украінці!Давайте будемо мінятись на краще,бо то дорога в нікуди.<br/>Менталітет жахливий:хитріші і проворніші вибачте,біля &quot;корит&quot;, всіх решта &quot; жаба&quot;душить.<br/>Йдуть вибори.Нікому в голову не приходить пропонувати якихось кандидатів,які виведуть краіну з цього &quot;дєрьма&quot;. На всіх рівнях передвиборча агітація-обливання лайном своіх опонентів.<br/>А краіна потребує реальних,зрозумілих людям реформ.
11 Грудня 2018, 01:53
а мені цікаво .Скільки витрачено коштів на це дійство?
11 Грудня 2018, 18:08
А Переспівський сільській раді, нікому!? Цікаво знати!?!
15 Грудня 2018, 21:19
Ще хочу запитатиза за,. що кожного року нагороджують Матвійчука В.В.