Рожище: поліція повідомила, яку зброю дитина принесла до школи

07 Грудня 2018, 21:27
7776

Правоохоронці прокоментували ситуацію, коли у Рожищі дитина принесла у школу зброю. Вони повідомили, що пістолет був пневматичний.

Про це повідомляє інтернет-видання «ВолиньPost».

В прес-службі ГУНП у Волинській області прокоментували цей випадок.

«Пістолет пневматичний, він перебуває у вільному продажі, його може придбати будь-хто з повнолітніх», – розповіли у поліції.

Зазначили, що пістолет був не споряджений, без кульок і повітряного балона. 

Поліцейські запросили батьків на профілактичну бесіду та склали адмінпротокол за частиною 1 статті 184. Йдеться про неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Батькам загрожує штраф від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, у Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 учень приніс пістолет.

Коментарі
08 Грудня 2018, 13:52
Леся Степанівна дуже хороший педагог
08 Грудня 2018, 14:01
Звичайно,що батьки неправильно поступили тримаючи зброю в неналежному місці.А вчителька,чи не можна було викликати батьків,поговорити,а ніж зразу викликати поліцію.Дитина оступилась,але це ж тільки початкові класи?То можливо потрібно находити методи спілкування з дитиною,батьками,щоб діти чули,що можна робити,що ні,що можна приносити в школу,а що ні.Правильно,що батьки отримали штраф,це безперечно.Але вчителька має бути і хорошим психологом.
08 Грудня 2018, 14:27
Це не вчителька викликала міліцію, а батьки іншої дитини! І правильно зробили !Пам'ятаймо,що дитина починається перш за все з мами і тата!
08 Грудня 2018, 14:45
вчителька повинна була визвати батьків івияснити цей інцидент нормально а не роздувати треба було і здитиною поговорити а не кричати на дитину і дитина буде ходити вшколу бо такого більше не буде
08 Грудня 2018, 14:52
вчителька до дитини погано відноситься і дитина боіться в школу ходити на що дивиться директор
08 Грудня 2018, 15:02
що та дитина іі поганого зробила шо вона до неі так відноситься що в неі діти не всі одинакові чи батьки дитини мало ій в клас купляли
08 Грудня 2018, 18:45
Не розумію, що це за вчителька така, що батьки ще мають їй шось купляти. Як її звати?
08 Грудня 2018, 19:08
Кричати на дитину взагалі остання справа,потрібно пояснитищо можна робити,що не можна,і якщо ця дитина дійсно злісний порушник,то чому на протязі цих років,які дитя навчається у школі ніхто до батьків не звертався,зауважень злісних не було.А Рада школи?А як0що дитина нормальна,то по іншому потрібно працювати з атьками і з дитиною.
08 Грудня 2018, 19:39
Та дитина не є порушником в неї не було порушень і батьки з дитиною займаються і вчительці треба займатися з дітьми
08 Грудня 2018, 22:09
Сімя дитина порядна і дитина дуже хороша ірозумна вчительці треба дуло порозумітися збатьками чи вона хотіла слави
08 Грудня 2018, 22:51
Почася масовий засер вчителів. Винуваті всі крім батьків. Скинути відповідальність за дитину на будь-кого. Не знаю, як це в психології називається, але це явно віхилення
08 Грудня 2018, 23:15
<p>До чого вчитель  батько заховай зброю чого гівнюк поліз до зброї</p>
09 Грудня 2018, 08:59
Вчьора спецпідрозділ поліції затримав диверсанта першокласника з пласмасовим пістолетом. Внучку не плач поліція хороша вони просто роботи не мають , а я тобі куплю другу іграшку , якщо гроші з штрафу залишаться .
09 Грудня 2018, 10:20
Зброя була схована а що вже є то є буде уроком але в кожного є діти і ніхто не знає що може статися і не треба бути таким розумним бо завтра ваш гівнюк зробить ще гірше
09 Грудня 2018, 11:12
Колись вчителя хотілося вгостити яблуком чи цукерком,а тепер...Шановні вчителі,може з вами щось не так?З дітей і батьків я теж відповідальності не знімаю.А те ,що є діти,яких вчителі зробили ізгоями,це правда,на жаль.Моя порада для вчителів ,будьте людьми і не забувайте,всі діти одинакові,не має значення яка посада в батьків,скільки в кого грошей, ,чи навіть якщо комусь не дається наука.Будьте людьми,і тоді,можливо,і вам принесуть смаколик а не зброю.
09 Грудня 2018, 11:34
Гівно принесло зброю а якби патрони а не кульки,і когось поранило порада всю сім,ю до вахна в психушку
09 Грудня 2018, 12:41
То вас треба в психушку і якщо маєте гівнюк вдома то незнаєте що воно завтра витворить
09 Грудня 2018, 16:11
Це дитина і особистість, тому не принеслО, а приніс. <br/>Але тобі мразь совкова до цього байдуже, бо мислити ширше мурахи не вмієш.<br/>Якби це була справжня зброя, вона б і зберігалася відповідно, бо для неї є відповідні вимоги, прописані в законодавстві. <br/><br/>Ситуації цілком не знаю, але вище написано, що дитина боїться в школу ходити. Тому її реакція «озброїтись» цілком логічна і слушна, зважаючи, що ми живемо в в країні, де йде війна. Справжній козак росте! Надіюсь, все у нього складеться добре, й він не дасть себе ображати совкам типу &quot;куди гірше&quot;.<br/><br/>Керч — ось де гірше було, ні?
09 Грудня 2018, 17:50
Цей козак на наступний раз принесе бойову зброю всіх угробить,а ви звинувачення висунете вчительці
09 Грудня 2018, 19:08
ти козак діловий а може на другий раз другий козак принеса да це урок для всіх
09 Грудня 2018, 19:13
Може завтра та особистість в школу автомат принесе
09 Грудня 2018, 20:14
А може принесе друга особистість
09 Грудня 2018, 20:39
Потрібно не знімати відповідальності і з вчителів бо вони роблять з дітей особистості (більшість часу дитина проводить в школі), а якщо вчитель нікудишній то і особистість буде така ж
09 Грудня 2018, 21:53
не звинувачуйте школу може у вас презервативи чи ще щось лежить зверху.ще в нашому районі такого не було.хоча йде мова що батьки мажори а мама взагалі замість того щоб вибачитись веде себе зухвало.
09 Грудня 2018, 21:57
яка може йти мова про формування особистості.він прийде пальне по вчительці і сімя буде без мами.не захищайте це гівно а батько нехай візьме шитика а мама закриє ротик.нерівен час батьків прихлопне з таким вихованням
09 Грудня 2018, 23:43
&lt;p&gt;Це може на наступний раз ваше &amp;nbsp;прийде і пальне&lt;/p&gt;
10 Грудня 2018, 00:13
Які батьки мажори чого в школі всі батьки мажори так скажим
10 Грудня 2018, 00:15
Яя
10 Грудня 2018, 00:19
Як легко судити чужих дітек.Подивіться краще на своїх.Вам нічим зайнятися то пишите всяку дурню.
10 Грудня 2018, 00:20
Люди це біда зброя і діти,батьків треба притЯгнути але введіть на школу
10 Грудня 2018, 00:25
Якщо понароблювали дітей то і виховуйте їх,а не на вчителя вину перекладаєте. Вчитель навчає дітей ,а ви замість того щоб займатись дитиною перекладаєте відповідальність на інших. Наплодити ви мастаки а от виховання на вчителя перекладаєте. Поробили егоїстів зі своїх дітей. Крім вас ваша дитина нікому не потрібна. Ото за таких батьків як ви і діти ростуть лицемірами та егоїстами.
10 Грудня 2018, 00:41
Які те людство злісне та ви дивіться на себе і на своїх нароблених дітей і просіть щоб щось подібне не повторилось а то все таке розумне що пре через мізги а то з вами може статися що хочеш
10 Грудня 2018, 00:44
Боже,які наші люди звірі.
10 Грудня 2018, 00:52
Це не звірі а звіриська батьків притягнули до відповідальності але кожне яке пише ту гадость і на батьків і на вчителів хай дивиться засобою яке воно і чим дихає
10 Грудня 2018, 01:00
А кого по вашому мали притягнути до відповідальності? Може директора школи?
10 Грудня 2018, 14:29
Цікаво почитати звісно...а ж сором бере...жінки які таким тоном говорять про дітей...що ж ви можете навчити і що після вас можна наслідувати...так ситуація звісно неприємна, але до відповідальності усіх буде притягнуто...як і належить...мене схвилювало не те , що дитина зброю принесла, так як відразу ж було встановлено що зброя була незаряджена...а те як жінки(мами від права народження) відзиваються про хлопчика 9ти років...лексика м яко кажучи жорстока...ні ноти співчуття чи розуміння...лише бруд....що ж ви по собі залишаєте.
10 Грудня 2018, 15:00
Почитав тут ці всі коментарі і зробив ряд висновків. 1. Майже всі коментарі пишуть одні й тіж люди. З одного боку, - це батьки (скоріше за все мама хлопчика - завзята копачівська активістка), з іншого, - батьки дівчинки, що відкрито заявили про проблему (мама з татом, що також має стосунок до Копачівки). 2. Пані активістка будь-якою ціною прагне перекласти вину зі своєї дитини на вчителя, що взагалі не припустимо. Для цього використовує найбрудніші методи. Це й відверта брехня щодо страхів дитини відвідувати школу. Також закидається тема про вчительські побори і т.д. і т.п. Одним словом - винні всі, крім моєї дитини. Питання в іншому. Якщо проблема у школі з їхньою дитиною дійсно мала місце - чому вони не вживали жодних заходів. Чому не зверталися до директора школи, до відділу освіти, служби у справах дітей? Накінець, чому не перевели дитини до іншого класу чи взагалі іншої школи? Чому? А тому, що проблеми як такої скоріше за все і не було ніякої. Але в часи ведення гібридних протистоянь немає нічого кращого, ніж перевести проблму до іншої площини. І вже ніхто не згадує, чому дитина принесла до школи пістолет, нагадую ПІСТОЛЕТ, а не рогатку чи бутерброд. Нехай він і пневматичний, але це все одно ПІСТОЛЕТ!!! Можна на мить лише уявити, а якби на місці пневматичного виявився травматичний чи бойовий та ще й з боєкомплектом - приніс би його цей хлопчик до школи чи ні? Думаю відповідь знають усі. А щодо дій батьків, які заявили про проблему, то тут все цілком правильно та логічно. Всі ми знаємо, що зараз трапляється у світі, у школах та інших навчальних закладах, і не важливо де це - в Америці чи Росії. Жертвами стають десятки дітей. Тому реакція батьків цілком виправдана....
10 Грудня 2018, 15:24
Хто сказав що вчителька винна в тому що дитина принесла пістолет
10 Грудня 2018, 16:39
Проблема в тому, що це якраз і не було сказано напряму. Проблема в тому, щоб штучно з'їхати з теми неналежного зберігання зброї батьками на тему школи і вчителя...
10 Грудня 2018, 18:16
А що ви хотіли, маемо те що маемо.Пожинаемо плоди нашоі незалежності.У нас на Украіні всі стали занадто розумними,і всі знають тільки своі права,а про обовязки забули. В минулому дітей у школі привчали до праці -ходили садити дерева. прибирали територіі шкіл. допомагали в колгоспі збирати картоплю,допомагали людям похилого віку по господарстві .були чимось зайняті .А тепер що?спробуйте дітей у школах привити любов до праці - вам батьки очі видеруть, що іхню дитину заставили при школі попрацювати.оОсь вам і результат-діти сидять в компютерах і грають увійни.А що до збоі яку дитина принесла до школи то тут виноваті усі починаючи з державних чиновників що сидять у парламенті і кабінетах і видать такі закони що з дітей потрібно тільки те і робити що пиль здувати, і виноваті бальки що шо не контолюють і на приділяють належноі уваги дітям, і також вчителі які б повинні були б говорити з дітьми на такі теми як війна ,зброя ,кровопролитя і про закони які передбачають відповідальність, це маеться на увазі на тлі подій які трапляються з дітьми за границею.А також належну увагу повинно приділяти суспільство. І не писати всяку грязь одне на одного в коментарях, а навпаки якщо щось і писати то з розумом,а не роздувати з нічого сенсацій не розібравшись в тій чи іншій ситуаціі. Потрібно ще було б і в газету написати і телебачення запросити було просто супер.Бо саме вони можуть перевернути все з ніг на голову. Але я вам скажу так, в кожній ситуаціі потрібно шукати не тільки зло і негатив.а й робити позотивні висновки і робити позитивні коментарі такі наприклад як цей.Шановні УКРАІНЦІ коли у нас в краіні іде війна ,де гинуть у нас невинні люди ,військові які захищають нас ворога,а в окупованих ворогом областях дітям дають зброю вчать стріляти і вчать нелюбити і ненавидіти украіну, то на тлі подій із нашою ситуаціею нехай знають(а вони точно не будуть знати яка у нас склалася ситуація)що наші діти також зможуть вправно користуватися зброею я якщо потрібно то тажож будуть захищати нашу суверенну державу, тобто дизінформувати .І я впевнений що до нас не один ворог несунеться.
10 Грудня 2018, 18:16
А що ви хотіли, маемо те що маемо.Пожинаемо плоди нашоі незалежності.У нас на Украіні всі стали занадто розумними,і всі знають тільки своі права,а про обовязки забули. В минулому дітей у школі привчали до праці -ходили садити дерева. прибирали територіі шкіл. допомагали в колгоспі збирати картоплю,допомагали людям похилого віку по господарстві .були чимось зайняті .А тепер що?спробуйте дітей у школах привити любов до праці - вам батьки очі видеруть, що іхню дитину заставили при школі попрацювати.оОсь вам і результат-діти сидять в компютерах і грають увійни.А що до збоі яку дитина принесла до школи то тут виноваті усі починаючи з державних чиновників що сидять у парламенті і кабінетах і видать такі закони що з дітей потрібно тільки те і робити що пиль здувати, і виноваті бальки що шо не контолюють і на приділяють належноі уваги дітям, і також вчителі які б повинні були б говорити з дітьми на такі теми як війна ,зброя ,кровопролитя і про закони які передбачають відповідальність, це маеться на увазі на тлі подій які трапляються з дітьми за границею.А також належну увагу повинно приділяти суспільство. І не писати всяку грязь одне на одного в коментарях, а навпаки якщо щось і писати то з розумом,а не роздувати з нічого сенсацій не розібравшись в тій чи іншій ситуаціі. Потрібно ще було б і в газету написати і телебачення запросити було просто супер.Бо саме вони можуть перевернути все з ніг на голову. Але я вам скажу так, в кожній ситуаціі потрібно шукати не тільки зло і негатив.а й робити позотивні висновки і робити позитивні коментарі такі наприклад як цей.Шановні УКРАІНЦІ коли у нас в краіні іде війна ,де гинуть у нас невинні люди ,військові які захищають нас ворога,а в окупованих ворогом областях дітям дають зброю вчать стріляти і вчать нелюбити і ненавидіти украіну, то на тлі подій із нашою ситуаціею нехай знають(а вони точно не будуть знати яка у нас склалася ситуація)що наші діти також зможуть вправно користуватися зброею я якщо потрібно то тажож будуть захищати нашу суверенну державу, тобто дизінформувати .І я впевнений що до нас не один ворог несунеться.
10 Грудня 2018, 19:01
Шановна матінка порушника. Сховайте зброю і не виправдовуйте ні своїх вчинків, ні свого сина. Більш недолугих виправдань не могла собі навіть уявити.
10 Грудня 2018, 19:03
Вину на вчитильку ніхто не перекладав!Розкажи аналітик ти крепкій,як має зберігатися пневмо пістолет
10 Грудня 2018, 19:27
Люди заспокойтесь. Зробили з мухи слона!
10 Грудня 2018, 19:34
Батькі пишуть перший коментар після цього випадка!Пістолет в дома за два роки був пергий раз,коли я його приніс в квартиру, так вишло як вийшло шо дитина його взяла!Для цього пістолета немає примусових правил зберігання,це для всіх знатаків законів!На мене було складено всі адмін матеріали,як передбачено законом!Живем ми поки що в правовій державі,і відповідати будим по закону якшо на те пішло,ви ж всі так хтіли покарання для батьків!!!І не треба переходити на лічності,та актмвістка помогла багатьом людям і помагає досі!А для вісх сміливих коментаторів можу написати свій номер телефона,скажіть лічно,а не під лєвими ніками коментарі строчити!!!!вибачте за грубості но вже надоіло читати цей срач!!!Запомніть вину на школу і вчитильку не перекладає!!!
10 Грудня 2018, 19:43
Ви ше не все знаєте,сьогодні 1+1Приіжав!!!
10 Грудня 2018, 20:37
1.Мені дуже шкода.ви мабуть або хвора або неуважна,тому немае смислу буть що коментувати.просто прочитайте уважно ніхто нікого невиправдовує.2.1+1 ну це вже занадто,а можливо і круто .... Подивимося як реально розібралися засоби масовоі інформаціі з цим , і що припіднесуть суспільству.Будемо знати як нас правильно інформують,і дуже цікаво куди це долетить.
11 Грудня 2018, 11:29
З такою грамотністю письма я тобі скажу не дивно, що й дитина з ПІСТОЛЕТОМ до школи ходить...
11 Грудня 2018, 13:12
Ти крепко грамотний то краще дослідять хто людину вбив біля венеції
11 Грудня 2018, 15:21
Чужа думка мені не допомагає жити,на чужу мораль я не звиртаю уваги!
11 Грудня 2018, 15:46
То хай кожний звертає на себе увагу а то бачать когось і ніхто не знає чим дихає і що може статися завтра з вами
11 Грудня 2018, 16:18
Для цього є відповідні органи, якщо ти не знаєш. І їм за це зарплату платять.... з наших податків між іншим
13 Грудня 2018, 02:06
Нарешті про податки. То вже бурий озвався.