У рожищенську школу дитина принесла пістолет

07 Грудня 2018, 13:36
11674

У Рожищенський навчально-виховний комплекс №4 учень приніс пістолет.

Інцидент трапився у п’ятницю, 7 грудня. Про це редакції «Район. Рожище» повідомили очевидці.

За їхніми слова, дитина принесла до школи пістолета. Наразі невідомо, чи є ця зброя бойовою.

Також цей випадок підтвердили і в поліції. На місці події працюють працівники правоохоронних органів.

Коментарі
07 Грудня 2018, 16:01
Дожились
07 Грудня 2018, 16:06
ХАНА ВЧИТЕЛЯМ !
07 Грудня 2018, 16:36
Це точно діти Бурого, і до ворожки не ходи...
07 Грудня 2018, 16:39
Ви ж не забудьте більш детальніше написати про цю подію. Завчасно дякуємо.
07 Грудня 2018, 16:53
Негайно провести тендер на закупку бронежилетів і кевларових шоломів для педагогів. Хоча в Рожищі всі тендери виграє Демидюк.
07 Грудня 2018, 17:01
а це, мені здається, вже не смішно !!! В школу зараз ходять коли хочуть і як хочуть, про навчання взагалі мовчу, то ще і зброю приносять !!! Це не тільки вчителям хана, а й нам може бути хана - коли вже такий безпрєдєл!!!!!!!!!!!!
07 Грудня 2018, 17:03
А може це батькам надоїли внески на ремонт школи?
07 Грудня 2018, 17:06
А може це батькам надоїли внески на ремонт школи, ось і прислали своє чадо зі "шпаліром".
07 Грудня 2018, 17:11
Заспокойтесь пані, ще невідомо що то за ствол, а ви вже почали "камінням срати".
07 Грудня 2018, 17:14
Тепер прийдеться своєму отприску класти гранату в сумку
07 Грудня 2018, 17:21
Ото я встряв. Я коли на уроці казав прийти наступного разу так сказать у повному "воєнобмундірованіїї" то взагалі то мав на увазі лише форму, а тут щей зброю бачиш батьки видали...
07 Грудня 2018, 17:28
Ось чому вчать наших дітей в інтернеті,по телебаченню,передачі і відео які несуть агресію,ми самі дозволяємо цьому відбуватись, впливають на дитячий мозок .Психологічна зброя,так це називається, яка стає фізичною..........перетворюється в дію...........Тут вислів "Моя хата скраю" не актуальний, це спільна наша проблема.........задумаємось.....
07 Грудня 2018, 17:29
<p>Що за дибілізм,Точно діти Бурого?вчителям хана?до чого це все?Кожен хай би слідкував за своїми.В того самого Бурого діти хороші,молодці,А вчителі не винні,що батьки тримають вдома зброю,доступною до дітей.Меньше пишіть дурниці,а більше думайте.Це не смішки,щастя.що все обійшлося.Просто приділяйте дітям увагу,говоріть з ними.Все йде з сім"ї</p>
07 Грудня 2018, 17:36
Ця зброя не бойова і можна було розібратися нормально але та учителька роздула хай скаже про себе яка вона вибрала кілька дІтей яких батьки гонятьсЯ в школу а других незашо не має біла пушиста
07 Грудня 2018, 17:39
Я згідна, з дітьми потрібно спілкуватись ,навчати добру,тобто більше приділяти їм уваги,але на жаль ми -батьки це не в повній мірі робимо, і не діти винні ,а дорослі.....дійсно спочатку потрібно дізнатися причину цього вчинку ,а тоді обговорювати публічно.......
07 Грудня 2018, 17:48
Ні це не дебілізм. До речі "дебіл" пишеться через "е".Це так мовний лікбез. А щодо дітей Бурого і самої події, то коментар влучний. Адже ні для кого не секрет: хто в Рожищах найбільше вихвалявся наявністю необлікованої зброї? У кого був доступ до зброї зі Сходу у перший рік війни? Хто не криючись вихвалявся цією зброєю? Отож бо й воно...
07 Грудня 2018, 17:58
Цей пістолет на пульках і був незаряджений пишуть всяку гадость не розібравшись
07 Грудня 2018, 18:18
Серіозно То просто пісталєт на пулька
07 Грудня 2018, 18:43
Люди,ви що?? Що за безглузді коментарі!!! Наші діти ходять в ту школу і до біди не довго!!! Звичайно що батьки тої дитини будуть звинувачувати вчителів,та говорити що зброя на пульках,але факт ж фактом . Винних треба наказати,бо наступного разу може бути біда!!!!!
07 Грудня 2018, 19:32
Не вчительку потрібно винуватити, а батьків,що таке допускають.Потім кажуть,що нічого страшного,пістолет на пульках! Тепер боїшся дитину в школу пускати! З батьками провести бесіду!!!
07 Грудня 2018, 19:33
Мдааа нова тема для сплетнів появилась, вже буде про що поговорити Рожищанам окрім драки,оце Рожище пішло не встигнуть пукнути вже все всі будуть знати!!!!
07 Грудня 2018, 19:37
Рожижанка та підписуйтесь вже своїм справжнім іменем,всі вже зрозуміли хто це
07 Грудня 2018, 19:52
Треба бесіду і з дітьми в школі проводити діти між собою обговорюють от і дитина принесла показати пістолета а сама дитина нормально виховуєтьсЯ І БАТЬКИ НОРМАЛЬНІ ТАК ЩО НЕМА ЧОГО ГРЯЗЬ ВИЛИВАТИ
07 Грудня 2018, 19:56
На місце була викликана поліція,пістолет виявився не бойовий,а пневматичний ібув без магазина
07 Грудня 2018, 20:53
НВК не існує - є ліцей. Це пишуть &quot;журналісти&quot;, яким треба наповнювати &quot;Район Рожище&quot; любою, здебільшого, непотрібною інформацією, сворювати панічні настрої, лиш би капала зарплата, На пост фактори незважають - як там людям після тих статєйок. Про вид зброї не розібралися - головне &quot;вброс&quot;.<br/><br/> Батьки теж, мягко кажучи, долбодятли. Про культуру, правила безпеки, поводження із будь-якою зброєю, в родині мабуть не обговорювали, то ж маємо нєхароший результат.<br/><br/>Карочє редакція - сплєтніки. Великий жирний мінус , палець вниз
07 Грудня 2018, 21:42
&lt;p&gt;Давидюк бере всі об&amp;#39;єкти. в йогож люба заступник голови райради , спочатку директор центру зайнятості області, але чи то так .&lt;/p&gt;
07 Грудня 2018, 21:45
&lt;p&gt;наскільки мені відомо з пневматичної зброї можна поранити.які батьки можуть бути нормальні коли зброя вільно лежить .дожились зброю носять. вчителі хотіли пива то злочин.а як всі інші пють то що.а &amp;nbsp;зі зброєю це добре і батьки нормальні.&lt;/p&gt;
07 Грудня 2018, 21:47
прошу напишіть прізвище батьків.всіх вмієте обісрати .культуру.садочки
07 Грудня 2018, 21:51
Завтра таке може зробити і ваша дитина.
07 Грудня 2018, 21:52
Цей хлопчик молодець буде нашим захисником офіцером а вчителька роздула все завтра скаже дітям що ді д<br/> мороз неіснує.відправити учительку на військові курси щоб навчилась зброю відрізняти .
07 Грудня 2018, 22:14
Взагальному вчителька діяла правильно. Краще перебдіти чим недобдіти. Будь-яка зброя навіть пневматична вимагає певних правил зберігання і користування, тому що книжки з правилами безпеки написані кров'ю. Необхідно провести бесіди з батьками і дітьми всіх шкіл, бо в непростий час живемо. І все буде добре, сподіваюсь.
07 Грудня 2018, 23:17
Непереживайте все буде добре дитина адекватна і батьки адекватні на сто відсотків
07 Грудня 2018, 23:51
!!!!!
08 Грудня 2018, 14:57
да діти всі однакові і нехай тепер та вчителька подумає як до дітей відноситись хай на курси відправлять
08 Грудня 2018, 19:53
Скоро будемо як американці, діти в школі будуть паляти з пістолетів...але ж ми туди і йдемо))))
08 Грудня 2018, 21:01
До чого той вислів пуляти ніхто незбирався
10 Грудня 2018, 00:26
Вам нічим зайнятися.Краще подивіться на свїх дітей.Звичайно легко судити чужих.
12 Грудня 2018, 15:44
при кучмі такого не було