У Рожищі відзнаку Президента України отримали 30 військовослужбовців. ФОТО

07 Грудня 2018, 13:00
5067

У Рожищі відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали 30 військовослужбовців.

Вручення відбулось у четвер, 6 грудня. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив виконувач обов’язків військового комісара Рожищенського районного військового комісаріату Олександр Мяло.

«Наш ранок розпочався з привітань особового складу військового комісаріату із доведенням урочистих наказів військового комісара Волинського обласного військового комісаріату та військового комісара Рожищенського районного військового комісаріату, вручили грамоти та оголосили подяки військовослужбовцям та працівникам ЗСУ за вагомий особистий внесок у розвиток наших Збройних Сил», – йдеться у повідомленні.

Також вручили відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» 30 військовослужбовцям.


1


1




 

Коментарі
07 Грудня 2018, 16:08
Як гарно та урочисто.....
07 Грудня 2018, 16:33
А в підвалі не можна було цього зробити? Адже там будуть менше бачити.
07 Грудня 2018, 16:43
Це тільки я побачив, чи всі хто не сліпий. В списку жодного активіста, автомайданівця, самооборонівця. Маю на увазі, що там немає жодного відомого чи знакового прізвища цих "діячів". Також у списку жодного відомого міського чи районного депутата з числа активістів. До чого б це все? Чи державу захищати на словах та на ділі - це різні речі? Щось мені підказує, що так воно і є.
07 Грудня 2018, 17:27
Дуже вже &quot;урочисто&quot;, аж стидно за наших організаторів-посадовців.<br/>Хлопці, молодці. Заслужили.
07 Грудня 2018, 19:05
якщо я правильно розумію, то це звичайне брязкальце (нагрудний знак). це просто відзнака, не орден не медаль. А хлопці безумовно і без нагород молодці і насправді заслуговують більшого. Взагалі, усі хто пройшов пекло цієї війни є справжніми героями.
07 Грудня 2018, 20:00
Ви, дядьку, правильно бачите. Імена сонцесяйних рожищан відсутні в списку. Доречі, вітаю, у вас добрий зір і вам не треба до клініки Анатолія Сови.
07 Грудня 2018, 20:08
Місія сонцесяйних рожищан збирати кошти з підприємців на кальсони для тих хто в окопах. Не царське це діло сашіку, валєріку, вадіку, льоніку вовіку, та іншим в окопах і бліндажах тусуватись.
07 Грудня 2018, 21:20
сільські хлопці раді і тому!!!!!!!!!
07 Грудня 2018, 21:21
111
07 Грудня 2018, 21:57
А чому так скрито, ніби вкрали? Не можна будо перенести на 07.12 щоб всі бачили державні криси?