У Рожищі судили жінку за крадіжку спирту

07 Грудня 2018, 12:01
3399

Жителька Рожищенського району заплатить штраф за крадіжку 1,5 літра спирту.

Про це повідомляють на сайті «Єдиний державний реєстр судових рішень».

27 вересня 2018 року жителька Рожищенського району Світлана Гнатюк у селі Березолуки викрала з літньої кухні1,5 літри розведеного спирту.

Під час засідання Рожищенського районного суду жінка свою вину у вчиненому правопорушенні визнала. У вчиненому розкаюється.

Суд постановив визнати Світлану Гнатюк винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 ст. 51 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) гривень.

Також стягнути в дохід держави 352 (триста пятдесят два) гривень 40 копійок  судового збору.

Коментарі
07 Грудня 2018, 16:36
Спирт розводили для власного вживання, чи на продаж? А може Світлана не крала, а взяла півторачку бімбера у тимчасовоє пользованіє??
07 Грудня 2018, 17:15
Крадіжка у будь-якому вигляді залишається крадіжкою, тобто злочином. Хоча це ще з якого боку подивитися. Спирт, окрім медичного, за законом відноситься до речовин з обмеженим обігом і у вільному продажу його немає. Цікаво чому слідством не було з'ясовано походження такої кількості розведеного спирту, його призначення, а також те, чому засуджена вкрала лише спирт. Скоріше за все крадіжка, хоча це зовсім і не крадіжка, а акт боротьби із незаконним обігом спиртного, трапилася на так званій &quot;точці&quot;, де вдень і вночі торгують отруйним сурогатним зіллям, отруюючи нашу молодь, цвіт села, кращих представників суспільства. А ця, я щиро переконаний, свята жінка, не вчиняла банальної крадіжки, вона просто хотіла зробити цей світ кращим, вона у сміливому пориві вирішила врятувати село від алкогольної напасті, вона просто вирішила знищити цю хмільну отруту, цей паршивий сурогат, що нещадно нищить її односельців. Вона була готова пожертвувати власним здоров'ям задля блага інших, поглинувши отруту. Тому вважаю вирок суду абсолютно не обгрунтованим та неправосудним та таким, що не відповідає чинному законодавству. Не побоюсь цього слова &quot;героїню наших днів&quot; слід виправдати та нагородити державною відзнакою, а також направити на безкоштовне санаторно-курортне лікування для відновлення здоров'я, втраченого у боротьбі з алкогольною мафією.<br/>P.S. Надаю кваліфіковані адвокатські послуги, попередній запис за телефоном (088)2223344
07 Грудня 2018, 17:50
У кого викрала. У такої самої .як вона, що разом пють. Різниця в тому, та, де вкрала возить спирт з Рожищ та продає. А от у статті про це нічого не написано. Вони і зараз одна до другої ходять і пють. Просто дивно , навіщо про це писати, велике диво, чи що. Таке є в кожному селі. Прямо ЧП світового саштабу.
07 Грудня 2018, 19:25
Свєта ми з тобою солідарні ми тоже боримось з зеленим змійом!
07 Грудня 2018, 19:29
Адвокат молодець. Реклама супер.
07 Грудня 2018, 21:51
став апострова в словах дже треба
07 Грудня 2018, 22:23
Захистить людину, захистить правду Олександр Потапчук. Всім подивитись на ютубі відео під назвою &quot;Рожище боротись за правду треба&quot;
07 Грудня 2018, 23:09
Після слів щирого переконаня Адвоката, я теж впевнений, що Світлана свята жінка, і веде непросту, можливо навіть дуже небезпечну боротьбу з алкогольною мафією і Зеленим Змієм. Вона дійсно справжня Жанна Д'арк двадцять першого століття, яка готова вести війну на два фронти.
07 Грудня 2018, 23:12
Такі красномовці, як Адвокат і майдан з оленів можуть зібрати, як два пальці об асфальт.
07 Грудня 2018, 23:30
Дайте номер мобільного Світлани з Березолук. Я хочу поповнити рахунок цій святій жінці.
08 Грудня 2018, 13:49
Ой, писаки, ви хоча знаєте цю жінку, що так пишете про неї, на мою думку - це просто онлайн-зрущання. Ви знаєте, що вона пережила. Вона зараз доглядає немічного , незрячого, одинокого дядька свого співмешканця і непогано доглядає. Вона переживала за свого єдиного сина, який у 2014 році ніс службу в АТО.У неї не склалося в особистому житті і трішки почала вживати, то що з цього треба робити сенсацію , скільки таких і у районі , і у містах . і у селах. Просто добре, що ця жінка не розуміється на компютерній техніці і не має справ з інтернето , бо прочитавши цю статтю, можливо ще більш почала б пити. А нашим &quot;Доблесним органам&quot; я б побажав би швидше розкрити повійне вбивство у Рудці-Козинській і інші більш важливіші справи. А то знайшли чим похвалитися Легше всього напасти на беззахисну просту сільську жінку!!!!!!!!!!!
08 Грудня 2018, 14:42
Таке воно життя, дядьку. На війну брали бідових та убогих, а активісти зробили сцик-сцик і стали волонтерами по збиранню кальсонів і картоплі для солдат, тупорила мусарня бачить і розкриває порушення на рівні крадіжки півторачки горілки.
09 Грудня 2018, 12:22
Чого не звертають уваги як Горбач вимагає у пілеглих гроші ,хіба це не карається. Чую, чую Ліля плаче не віддам тобі грошей козаче.